VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

CHDMI, s.r.o.

Michalovce · Výroba ostatných elektronických a elektrických drôtov a káblov

522 702 €tržby 2025 ▲ 14 %+153 644 €zisk 2025

aktívna 13 rokov45 zamestnancov (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

522 702 €tržby 2025 ▲ 14 %
+153 644 €zisk 2025
  1. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  2. 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
  3. 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
  4. 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
  5. 17 : tržby 47 727 €, výsledok hospodárenia 4 125 €
  6. 18 : tržby 398 352 €, výsledok hospodárenia 146 074 €
  7. 19 : tržby 487 193 €, výsledok hospodárenia 50 557 €
  8. 20 : tržby 491 299 €, výsledok hospodárenia 212 163 €
  9. 21 : tržby 413 709 €, výsledok hospodárenia 153 250 €
  10. 22 : tržby 389 723 €, výsledok hospodárenia 152 371 €
  11. 23 : tržby 295 760 €, výsledok hospodárenia 13 300 €
  12. 24 : tržby 456 715 €, výsledok hospodárenia 85 003 €
  13. 25 : tržby 522 702 €, výsledok hospodárenia 153 644 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

CHDMI, s.r.o. (IČO 47016710) mala v roku 2025 tržby 522 702 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci CHDMI

V roku 2025 mala CHDMI priemerne 45 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 573 493 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 756 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Priemyselná výroba v okrese Michalovce bola v roku 2025 1 706 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konatelia CHDMI

Podľa Registra právnických osôb konajú za CHDMI 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločníci CHDMI

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok CHDMI

Za rok 2025 má CHDMI v závierke tržby 522 702 €, o 14,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +153 644 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 522 702 €.

Tržby 2025523 tis. €▲ +14,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025154 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025531 tis. €
Vlastné imanie 2025399 tis. €
Záväzky 2025132 tis. €24,8 % majetku
Pridaná hodnota 2025470 tis. €
Zisková marža 2025+29,4 %medián odvetvia +4,1 %
Súčet výsledkov za 13 rokov969 tis. €2013 až 2025

Výkaz ziskov a strát CHDMI

Súvaha CHDMI

Všetky čísla zo závierok CHDMI (13 rokov)
Čísla zo závierok CHDMI po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025522 702 €153 644 €530 643 €398 973 €131 670 €469 861 €+29,4 %
2024456 715 €85 003 €553 404 €401 562 €151 842 €402 289 €+18,6 %
2023295 760 €13 300 €659 654 €536 750 €122 904 €241 327 €+4,5 %
2022389 723 €152 371 €723 086 €612 923 €110 163 €336 614 €+39,1 %
2021413 709 €153 250 €648 919 €538 339 €110 580 €345 947 €+37,0 %
2020491 299 €212 163 €589 824 €411 482 €178 342 €410 185 €+43,2 %
2019487 193 €50 557 €346 202 €199 319 €146 883 €398 197 €+10,4 %
2018398 352 €146 074 €245 576 €150 762 €94 814 €331 391 €+36,7 %
201747 727 €4 125 €62 139 €7 685 €54 454 €46 827 €+8,6 %
2016—−480 €5 000 €3 560 €1 440 €——
2015—−480 €5 000 €4 040 €960 €——
2014—−480 €5 000 €4 520 €480 €——
2013—0 €5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí CHDMI?

CHDMI a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 16 zmlúv s dodávateľom CHDMI v objeme 2 945 537 € z rokov 2022 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Michalovce: 2 945 537 € v 16 zmluvách.

Zmluvy so štátom16Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv2,95 mil. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202212. 3. 2022

História firmy CHDMI

Dátum vzniku CHDMI je 12. 2. 2013, teda pred 13 rokmi. Skoršie obchodné meno: AdvertMedia, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/31652/V
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 5 000 €
  3. Nový štatutár: Eva BalogováKonateľ
  4. Zmena obchodného menaPredtým AdvertMedia, s.r.o., odvtedy CHDMI, s.r.o.
  5. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023702252
  6. Najväčšia verejná zmluva: 691 258 €Objednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Michalovce. Dohoda §53g - Kompenzačné príspevky integračnému podniku ŠR
  7. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Michalovce, hodnota zmluvy 691 258 €. Firma vznikla 12. 2. 2013.
  8. Nový spoločník: Eva BalogováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  9. Nový štatutár: Ing. Eva Acil TomkováKonateľ
  10. Nový spoločník: Ing. Eva Acil TomkováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  11. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 522 702 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti CHDMI

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblati služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Reklamné a marketingové služby
  • Prieskum trhu a verejnej mienky
  • Vydavateľská činnosť
  • Fotografické služby
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok
  • 22290 Výroba zdravotníckeho materiálu
  • Čistiace a upratovacie služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

CHDMI v odvetví výroba elektrických zariadení

CHDMI je v registri v odvetví Výroba elektrických zariadení (SK NACE 27), činnosť výroba ostatných elektronických a elektrických drôtov a káblov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 114 266 € (1 023 závierok), CHDMI má 522 702 €, čo je 4,6-násobok mediánu. V okrese Michalovce je v tomto odvetví 22 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je CHDMI 4. z 13.

V odvetví v okrese Michalovce22aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 023Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia114 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,1 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb CHDMI, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Michalovce ›

Sídlo CHDMI: Michalovce

CHDMI sídli na adrese Plynárenská 2, 071 01 Michalovce, okres Michalovce. V obci Michalovce je 6 094 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 12 660. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Michalovce6 094aktívnych
Subjektov v okrese Michalovce12 660aktívnych
V tom istom odvetví22okres Michalovce
Na tej istej adrese5aktívnych subjektov

Michalovce: obyvatelia a dáta ›Okres Michalovce ›Adresár firiem v okrese Michalovce ›

CHDMI: IČO, sídlo a základné údaje

CHDMI, s.r.o. (IČO 47016710) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Michalovce, okres Michalovce. Dátum vzniku je 12. 2. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutármi sú Eva Balogová a Ing. Eva Acil Tomková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 522 702 € a výsledok hospodárenia +153 644 €, počet zamestnancov podľa registra je 25 až 49.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba ostatných elektronických a elektrických drôtov a káblov (SK NACE 2732)
Základné imanie5 000 €
Vznik12. 2. 2013
Skoršie názvyAdvertMedia, s.r.o.
ObecMichalovce
OkresOkres Michalovce
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba elektrických zariadení (SK NACE 27) CHDMI, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 522 702 €, typická firma odvetvia 114 266 €, čo je 4,6-násobok mediánu (medián z 1 023 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 11. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Michalovce ›Výroba elektrických zariadení: tržby a mzdy ›Výroba elektrických zariadení v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Michalovce ›

Sieť prepojení firmy CHDMI

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu CHDMI

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu CHDMI

  • Tendre22súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 113 tis. €
  • Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 228 tis. €
  • Končiace zmluvy18zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 23 tis. €
  • Výhry konkurentov199firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 800 €
  • Diery na trhu11odvetví chýba v meste Michalovcetypický nepokrytý dopyt 630 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Michalovce

BSH Drives and Pumps s.r.o.SYRÁREŇ BEL SLOVENSKO a.s.Unomedical s.r.o.Nemocnica s poliklinikou Štefana Kukuru…Chemkostav, a.s.Všetky firmy v obci Michalovce ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 27.32) v okrese Michalovce

ABALSTAV spol. s r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk