Ferr Slovensko s. r. o.
Trenčín · Ostatný nešpecializovaný maloobchod
1 127 100 €tržby 2016+9 308 €zisk 2016aktívna 13 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 1 675 €, výsledok hospodárenia -14 850 €
- 14 : tržby 10 000 €, výsledok hospodárenia 2 559 €
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -783 €
- 16 : tržby 1 127 100 €, výsledok hospodárenia 9 308 €
Ferr Slovensko s. r. o. (IČO 47013958), sídlo Trenčín, je v registri zapísaná od 1. 5. 2013 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 15. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2016.
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ Ferr Slovensko
Podľa Registra právnických osôb koná za Ferr Slovensko 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločník Ferr Slovensko
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Ferr Slovensko
Za rok 2016 má Ferr Slovensko v závierke tržby 1 127 100 €, a výsledok hospodárenia +9 308 €. Závierky máme za 4 roky (2013 až 2016), najvyššie tržby sú z roku 2016: 1 127 100 €.
Výkaz ziskov a strát Ferr Slovensko
Najvyššie tržby: rok 2016, 1 127 100 €. Najnižšie: rok 2013, 1 675 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2016 | 1 127 100 € |
| 2015 | — |
| 2014 | 10 000 € |
| 2013 | 1 675 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 2 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −3 766 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2016 | 9 308 € |
| 2015 | −783 € |
| 2014 | 2 559 € |
| 2013 | −14 850 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Ferr Slovensko
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +0,8 %, medián odvetvia +1,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Ferr Slovensko | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2016 | +0,8 % | +1,6 % |
| 2015 | — | +1,3 % |
| 2014 | +25,6 % | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Ferr Slovensko
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2016 mala súvaha majetok 699 933 €, vlastné imanie 11 233 € a záväzky 688 700 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2016 | 699 933 € | 11 233 € | 688 700 € |
| 2015 | 6 575 € | 1 925 € | 4 650 € |
| 2014 | 8 443 € | 2 709 € | 5 734 € |
| 2013 | 6 300 € | 150 € | 6 150 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Ferr Slovensko (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | 1 127 100 € | 9 308 € | 699 933 € | 11 233 € | 688 700 € | 12 278 € | +0,8 % |
| 2015 | — | −783 € | 6 575 € | 1 925 € | 4 650 € | −566 € | — |
| 2014 | 10 000 € | 2 559 € | 8 443 € | 2 709 € | 5 734 € | 3 742 € | +25,6 % |
| 2013 | 1 675 € | −14 850 € | 6 300 € | 150 € | 6 150 € | −14 815 € | −886,6 % |
Riziko: zaplatí Ferr Slovensko?
Peniaze od štátu: Ferr Slovensko
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Ferr Slovensko
Dátum vzniku Ferr Slovensko je 1. 5. 2013, teda pred 13 rokmi. Skoršie obchodné meno: VELMARK s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/32333/R
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 1 675 € · majetok 6 300 €
- Nový štatutár: Mario Pasquale LaportaKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým VELMARK s. r. o., odvtedy Ferr Slovensko s. r. o.
- Nový spoločník: Mario Pasquale LaportaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Ferr Slovensko
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- Chov vybraných druhov zvierat
- Poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja
- prípravné práce k realizácii stavby
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- výroba jednoduchých výrobkov z kovu
- výroba a hutnícke spracovanie kovov
- prenájom hnuteľných vecí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Ferr Slovensko v odvetví maloobchod
Ferr Slovensko je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2016 je 63 581 € (19 904 závierok), Ferr Slovensko má 1 127 100 €, čo je 18-násobok mediánu. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 1 418 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Ferr Slovensko 48. z 464.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 945 €, polovica do 63 581 €, tri štvrtiny do 294 835 €; 10 % firiem má viac než 946 941 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 224 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 945 € |
| medián | 63 581 € |
| horný kvartil | 294 835 € |
| 10 % firiem má viac než | 946 941 € |
| Ferr Slovensko | 1 127 100 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Ferr Slovensko
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Ferr Slovensko s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Ferr Slovensko | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2016 | 1 127 100 € | 63 581 € |
| 2015 | — | 73 009 € |
| 2014 | 10 000 € | — |
| 2013 | 1 675 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2016.
Čísla v tabuľke
| Ferr Slovensko | 1 127 100 € |
|---|---|
| medián okresu Trenčín | 73 629 € |
| medián kraja | 66 201 € |
| medián Slovenska | 63 581 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Novooptik a.s.Lučenec · tržby 2 582 507 € (2025)
- REPSON SK s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 2 578 669 € (2018)
- FARMEDIX, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 2 577 623 € (2025)
- Alerco s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 2 576 941 € (2024)
- Jožko Farmárik s.r.o.Komárno · tržby 2 574 706 € (2025)
- emtei plus, spol. s r.o.Dojč · tržby 2 573 464 € (2025)
- BENU SK 64, s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 2 573 277 € (2026)
- City Realex SK s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 2 572 378 € (2025)
- REDOX - ENEX s.r.o.Trenčín · tržby 2 571 162 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Ferr Slovensko, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Trenčín ›
Sídlo Ferr Slovensko: Trenčín
Ferr Slovensko sídli na adrese Mierové nám. 42, 911 01 Trenčín, okres Trenčín. V obci Trenčín je 12 280 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 850. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.
Trenčín: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›
Ferr Slovensko: IČO, sídlo a základné údaje
Ferr Slovensko s. r. o. (IČO 47013958) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, okres Trenčín. Dátum vzniku je 1. 5. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Mario Pasquale Laporta. Za rok 2016 sú v závierke tržby 1 127 100 € a výsledok hospodárenia +9 308 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712) |
| Základné imanie | 15 000 € |
| Vznik | 1. 5. 2013 |
| Skoršie názvy | VELMARK s. r. o. |
| Obec | Trenčín |
| Okres | Okres Trenčín |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví maloobchod (SK NACE 47) Ferr Slovensko s. r. o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2016 mala 1 127 100 €, typická firma odvetvia 63 581 €, čo je 18-násobok mediánu (medián z 19 904 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trenčín ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Trenčín ›
Sieť prepojení firmy Ferr Slovensko
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Ferr Slovensko
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Ferr Slovensko
- Tendre29súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 122 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy217zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 500 €
- Výhry konkurentov142firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 600 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Trenčíntypický nepokrytý dopyt 855 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava2 245 zmlúv za 3 roky · 18 678 324 € · naposledy 12. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 350 zmlúv za 3 roky · 629 430 € · naposledy 30. 9. 2026Vojenský historický ústav156 zmlúv za 3 roky · 1 884 553 € · naposledy 6. 10. 2026 Všetkých 1 874 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Trenčín
4MP International, s.r.o.MSM LAND SYSTEMS s.r.o.DEFENCE TRADE SLOVAKIA, s.r.o.LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r. o.A R A V E R a. s.Všetky firmy v obci Trenčín ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.19) v okrese Trenčín
Grandvino, s. r. o.ELVAC SK s. r. o.HONEST, spol. s r.o.MGE plus s. r. o.Big ONE, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.