VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Inspired Women s. r. o.

Pezinok · Ostatné vzdelávanie i. n.

2 682 €tržby 2025 ▼ 21 %−1 555 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

2 682 €tržby 2025 ▼ 21 %
−1 555 €strata 2025
  1. 13 : tržby 22 558 €, výsledok hospodárenia 163 €
  2. 14 : tržby 66 997 €, výsledok hospodárenia -1 284 €
  3. 15 : tržby 40 921 €, výsledok hospodárenia -1 024 €
  4. 16 : tržby 35 051 €, výsledok hospodárenia -8 273 €
  5. 17 : tržby 34 841 €, výsledok hospodárenia 443 €
  6. 19 : tržby 51 595 €, výsledok hospodárenia 13 397 €
  7. 20 : tržby 9 387 €, výsledok hospodárenia -630 €
  8. 21 : tržby 9 228 €, výsledok hospodárenia -3 677 €
  9. 22 : tržby 5 541 €, výsledok hospodárenia -1 282 €
  10. 23 : tržby 7 266 €, výsledok hospodárenia -3 090 €
  11. 24 : tržby 3 390 €, výsledok hospodárenia -1 215 €
  12. 25 : tržby 2 682 €, výsledok hospodárenia -1 555 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Inspired Women s. r. o. (IČO 47008105) mala v roku 2025 tržby 2 682 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Inspired Women

V roku 2025 mala Inspired Women priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konatelia Inspired Women

Podľa Registra právnických osôb konajú za Inspired Women 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Spoločník Inspired Women

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Inspired Women
Podiely spoločníkov na vkladoch Inspired Women Miroslava Anastasiades 100,0 %. Spolu 5 000 €. Miroslava Anastasiades: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Miroslava Anastasiades100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Miroslava Anastasiadesod 2. 2. 2013 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Inspired Women

Za rok 2025 má Inspired Women v závierke tržby 2 682 €, o 20,9 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −1 555 €. Závierky máme za 12 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2014: 66 997 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20252 682 €▼ −20,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−1 555 €strata
Majetok (aktíva) 202525 tis. €
Vlastné imanie 202521 tis. €
Záväzky 20254 676 €18,6 % majetku
Pridaná hodnota 2025−223 €
Zisková marža 2025−58,0 %medián odvetvia +8,6 %
Súčet výsledkov za 12 rokov−8 027 €2013 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Inspired Women

Súvaha Inspired Women

Všetky čísla zo závierok Inspired Women (12 rokov)
Čísla zo závierok Inspired Women po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20252 682 €−1 555 €25 191 €20 515 €4 676 €−223 €−58,0 %
20243 390 €−1 215 €24 802 €22 070 €2 732 €389 €−35,8 %
20237 266 €−3 090 €26 671 €23 285 €3 386 €−1 813 €−42,5 %
20225 541 €−1 282 €39 420 €26 375 €13 045 €−174 €−23,1 %
20219 228 €−3 677 €39 277 €27 657 €11 620 €−2 439 €−39,8 %
20209 387 €−630 €38 722 €31 335 €7 387 €199 €−6,7 %
201951 595 €13 397 €40 762 €31 965 €8 797 €16 653 €+26,0 %
201734 841 €443 €4 106 €−4 974 €9 080 €10 027 €+1,3 %
201635 051 €−8 273 €13 233 €−5 417 €18 650 €1 399 €−23,6 %
201540 921 €−1 024 €30 348 €2 856 €27 492 €9 227 €−2,5 %
201466 997 €−1 284 €47 020 €3 879 €43 141 €9 277 €−1,9 %
201322 558 €163 €5 784 €5 163 €621 €825 €+0,7 %

Riziko: zaplatí Inspired Women?

Peniaze od štátu: Inspired Women

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Inspired Women

Dátum vzniku Inspired Women je 2. 2. 2013, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/87089/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 22 558 € · majetok 5 784 €
  3. Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2023694057 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
  4. Nový štatutár: Marc Philippe Laurent AnastassiadesKonateľ
  5. Nový spoločník: Miroslava AnastasiadesSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 12, posledné tržby 2 682 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Inspired Women

  • Organizovanie kurzov, školení a seminárov
  • Organizovanie kongresov
  • Organizovanie spoločenských podujatí
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Konzultačné, poradenské, tréningové a koučovacie služby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Inspired Women v odvetví vzdelávanie

Inspired Women je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť ostatné vzdelávanie i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 40 000 € (4 559 závierok), Inspired Women má 2 682 €, čo je 7 % mediánu. V okrese Pezinok je v tomto odvetví 270 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Inspired Women 76. z 81.

V odvetví v okrese Pezinok270aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 559Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia40 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Inspired Women, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Vzdelávanie v okrese Pezinok ›

Sídlo Inspired Women: Pezinok

Inspired Women sídli na adrese Veltlínska 2, 902 01 Pezinok, okres Pezinok. V obci Pezinok je 5 208 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 500. Na tej istej adrese je zapísaných 22 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Pezinok5 208aktívnych
Subjektov v okrese Pezinok13 500aktívnych
V tom istom odvetví270okres Pezinok
Na tej istej adrese22aktívnych subjektov

Pezinok: obyvatelia a dáta ›Okres Pezinok ›Adresár firiem v okrese Pezinok ›

Inspired Women: IČO, sídlo a základné údaje

Inspired Women s. r. o. (IČO 47008105) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Pezinok, okres Pezinok. Dátum vzniku je 2. 2. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutármi sú Marc Philippe Laurent Anastassiades a Miroslava Anastasiades. Za rok 2025 sú v závierke tržby 2 682 € a výsledok hospodárenia −1 555 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559)
Základné imanie5 000 €
Vznik2. 2. 2013
ObecPezinok
OkresOkres Pezinok
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vzdelávanie (SK NACE 85) Inspired Women s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 2 682 €, typická firma odvetvia 40 000 € (medián z 4 559 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Pezinok ›Vzdelávanie: tržby a mzdy ›Vzdelávanie v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Pezinok ›

Sieť prepojení firmy Inspired Women

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Inspired Women

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Inspired Women

  • Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 400 €
  • Granty a dotácie75výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 146 tis. €
  • Končiace zmluvy257zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
  • Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
  • Diery na trhu10odvetví chýba v meste Pezinoktypický nepokrytý dopyt 872 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Inspired Solutions s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Pezinok

Lyreco CE, SEKARIREAL SLOVAKIA, a.s.BRENNTAG SLOVAKIA s.r.o.HOTIS RECYCLING SLOVAKIA s.r.o.HOPI SK s.r.o.Všetky firmy v obci Pezinok ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 85.59) v okrese Pezinok

ADHERSOL s.r.o.design office bratislava, s. r. o.INTERCEDU, a.s.ZUB A ZÚBOK s.r.o.LET s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk