VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ConceptEnergy s. r. o.

Bratislava - Karlova Ves · Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

30 723 €tržby 2025 ▼ 16 %−3 803 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 2. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

30 723 €tržby 2025 ▼ 16 %
−3 803 €strata 2025
  1. 13 : tržby 24 495 €, výsledok hospodárenia -4 183 €
  2. 14 : tržby 163 520 €, výsledok hospodárenia 4 120 €
  3. 15 : tržby 75 046 €, výsledok hospodárenia 612 €
  4. 16 : tržby 44 973 €, výsledok hospodárenia 2 407 €
  5. 17 : tržby 44 398 €, výsledok hospodárenia -800 €
  6. 18 : tržby 130 615 €, výsledok hospodárenia -1 035 €
  7. 19 : tržby 53 164 €, výsledok hospodárenia -12 737 €
  8. 20 : tržby 52 607 €, výsledok hospodárenia 1 507 €
  9. 21 : tržby 45 972 €, výsledok hospodárenia -548 €
  10. 22 : tržby 40 372 €, výsledok hospodárenia -13 600 €
  11. 23 : tržby 102 640 €, výsledok hospodárenia 321 €
  12. 24 : tržby 36 401 €, výsledok hospodárenia 3 268 €
  13. 25 : tržby 30 723 €, výsledok hospodárenia -3 803 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ConceptEnergy s. r. o. (IČO 47002026) mala v roku 2025 tržby 30 723 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci ConceptEnergy

V roku 2025 mala ConceptEnergy priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 8 657 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.

Konateľ ConceptEnergy

Podľa Registra právnických osôb koná za ConceptEnergy 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026.

Spoločník ConceptEnergy

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch ConceptEnergy
Podiely spoločníkov na vkladoch ConceptEnergy Ing. Vojtech Fekete 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Vojtech Fekete: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Vojtech Fekete100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Vojtech Feketeod 5. 2. 2013 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok ConceptEnergy

Za rok 2025 má ConceptEnergy v závierke tržby 30 723 €, o 15,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −3 803 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2014: 163 520 €.

Tržby 202531 tis. €▼ −15,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−3 803 €strata
Majetok (aktíva) 202538 tis. €
Vlastné imanie 2025−8 450 €
Záväzky 202547 tis. €122,0 % majetku
Pridaná hodnota 202513 tis. €
Zisková marža 2025−12,4 %medián odvetvia +9,1 %
Súčet výsledkov za 13 rokov−24 tis. €2013 až 2025

Výkaz ziskov a strát ConceptEnergy

Súvaha ConceptEnergy

Všetky čísla zo závierok ConceptEnergy (13 rokov)
Čísla zo závierok ConceptEnergy po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202530 723 €−3 803 €38 323 €−8 450 €46 773 €12 539 €−12,4 %
202436 401 €3 268 €56 826 €−4 647 €61 473 €13 837 €+9,0 %
2023102 640 €321 €62 863 €−7 916 €70 779 €22 970 €+0,3 %
202240 372 €−13 600 €59 700 €−8 237 €67 937 €12 089 €−33,7 %
202145 972 €−548 €27 843 €5 109 €22 734 €7 806 €−1,2 %
202052 607 €1 507 €34 380 €5 657 €28 723 €9 449 €+2,9 %
201953 164 €−12 737 €24 410 €4 150 €20 260 €2 892 €−24,0 %
2018130 615 €−1 035 €62 833 €6 120 €56 713 €13 430 €−0,8 %
201744 398 €−800 €11 917 €7 155 €4 762 €11 013 €−1,8 %
201644 973 €2 407 €19 620 €7 955 €11 665 €14 445 €+5,4 %
201575 046 €612 €27 910 €5 548 €22 362 €15 151 €+0,8 %
2014163 520 €4 120 €28 885 €4 937 €23 948 €13 014 €+2,5 %
201324 495 €−4 183 €55 831 €817 €55 014 €1 672 €−17,1 %

Riziko: zaplatí ConceptEnergy?

ConceptEnergy a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 4 zmluvy s dodávateľom ConceptEnergy v objeme 10 140 € z rokov 2020 až 2024. Najväčší objem je s odberateľom Slovenský plynárenský priemysel, a.s.: 10 140 € v 3 zmluvách.

Zmluvy so štátom4Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv10 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202013. 5. 2020

História firmy ConceptEnergy

Dátum vzniku ConceptEnergy je 5. 2. 2013, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/87116/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023700976
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 24 495 € · majetok 55 831 €
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Slovenský plynárenský priemysel, a.s., hodnota zmluvy 4 440 €. Firma vznikla 5. 2. 2013.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 30 723 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ConceptEnergy

  • inžinierska činnosť - obstarávateľská činnosť v stavebníctve,
  • vykonávanie činnosti autorizovaného stavebného inžiniera v kategórii Technické, technologické a energetické vybavenie stavieb s rozsahom oprávnenia Zdravotnotechnické zariadenia a inštalácie, Vykurovacie a klimatizačné zariadenia, Tepelné zariadenia - vyhotovovanie projektovej dokumentácie týkajúcej sa technického, technologického a energetického vybavenia stavieb, spracúvanie príslušnej časti územnoplánovacích podkladov a územnoplánovacej dokumentácie, vyhotovovanie podkladov a územnoplánovacej dokumentácie, vyhotovovanie podkladov na hodnotenie vplyvu stavby na životné prostredie, poskytovanie technického a ekonomického poradenstva týkajúce sa technického, technologického a energetického vybavenia stavieb, vypracúvanie odborných posudkov a odhadov a vykonávanie odborného autorského dohľadu nad uskutočňovaním stavieb podľa projektovej dokumentácie overenej stavebným úradom v územnom konaní alebo v stavebnom konaní,
  • prenájom hnuteľných vecí,
  • administratívne služby,
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
  • reklamné a marketingové služby,
  • pánske, dámske a detské kaderníctvo,
  • čistiace a upratovacie služby,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026.

ConceptEnergy v odvetví architektonické a inžinierske činnosti

ConceptEnergy je v registri v odvetví Architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71), činnosť inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 51 363 € (7 331 závierok), ConceptEnergy má 30 723 €, čo je 60 % mediánu. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 927 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ConceptEnergy 214. z 313.

V odvetví v okrese Bratislava IV927aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou7 331Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia51 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+9,1 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ConceptEnergy, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava IV ›

Sídlo ConceptEnergy: Bratislava - Karlova Ves

ConceptEnergy sídli na adrese Hany Meličkovej 12, 841 05 Bratislava, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Karlova Ves je 9 994 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 26 219. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Karlova Ves9 994aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava IV26 219aktívnych
V tom istom odvetví927okres Bratislava IV
Na tej istej adrese6aktívnych subjektov

Bratislava - Karlova Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›

ConceptEnergy: IČO, sídlo a základné údaje

ConceptEnergy s. r. o. (IČO 47002026) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Karlova Ves, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 5. 2. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Ing. Vojtech Fekete. Za rok 2025 sú v závierke tržby 30 723 € a výsledok hospodárenia −3 803 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieInžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112)
Základné imanie5 000 €
Vznik5. 2. 2013
ObecBratislava - Karlova Ves
OkresOkres Bratislava IV
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71) ConceptEnergy s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 30 723 €, typická firma odvetvia 51 363 € (medián z 7 331 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava IV ›Architektonické a inžinierske činnosti: tržby a mzdy ›Architektonické a inžinierske činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava IV ›

Sieť prepojení firmy ConceptEnergy

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu ConceptEnergy

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ConceptEnergy

  • Tendre9súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2,1 mil. €
  • Granty a dotácie75výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 149 tis. €
  • Končiace zmluvy140zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Výhry konkurentov103firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 23 tis. €
  • Diery na trhu14odvetví chýba v meste Bratislava - Karlova Vestypický nepokrytý dopyt 689 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

ASTA, a.s.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves

N I K É , spol. s r.o.Siemens Healthcare s. r. o.Siemens s.r.o.Národná diaľničná spoločnosť, a.s.SkyToll, a. s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 71.12) v okrese Bratislava IV

Siemens Mobility, s. r. o.Siemens Energy, s.r.o.INVEST 15- EPERIA Prešov a. s.InPro electric s.r.o.WM Technics s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk