VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

HAKDEKOR, s. r. o.

Kysucké Nové Mesto · Maloobchod s textilom

5 187 €tržby 2025 ▼ 58 %−299 €strata 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

5 187 €tržby 2025 ▼ 58 %
−299 €strata 2025
  1. 13 : tržby 20 650 €, výsledok hospodárenia -112 €
  2. 14 : tržby 40 568 €, výsledok hospodárenia 532 €
  3. 15 : tržby 28 282 €, výsledok hospodárenia 450 €
  4. 16 : tržby 24 709 €, výsledok hospodárenia 1 013 €
  5. 17 : tržby 25 149 €, výsledok hospodárenia 1 611 €
  6. 18 : tržby 33 848 €, výsledok hospodárenia 593 €
  7. 19 : tržby 28 181 €, výsledok hospodárenia 600 €
  8. 20 : tržby 12 568 €, výsledok hospodárenia -908 €
  9. 21 : tržby 11 336 €, výsledok hospodárenia -3 347 €
  10. 22 : tržby 2 087 €, výsledok hospodárenia -14 430 €
  11. 23 : tržby 12 607 €, výsledok hospodárenia 432 €
  12. 24 : tržby 12 353 €, výsledok hospodárenia 1 886 €
  13. 25 : tržby 5 187 €, výsledok hospodárenia -299 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

HAKDEKOR, s. r. o. (IČO 46991875) mala v roku 2025 tržby 5 187 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci HAKDEKOR

V roku 2025 mala HAKDEKOR priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 3 801 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.

Konatelia HAKDEKOR

Podľa Registra právnických osôb konajú za HAKDEKOR 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

Spoločníci HAKDEKOR

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch HAKDEKOR
Podiely spoločníkov na vkladoch HAKDEKOR Alena Nguyen Thé 50,0 %, Pavel Hanuliak 50,0 %. Spolu 5 000 €. Alena Nguyen Thé: 2 500 €, 50,0 %Pavel Hanuliak: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Alena Nguyen Thé50,0 %
  • Pavel Hanuliak50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Alena Nguyen Théod 3. 5. 2019 2 500 €50,0 %
Pavel Hanuliakod 3. 5. 2019 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok HAKDEKOR

Za rok 2025 má HAKDEKOR v závierke tržby 5 187 €, o 58,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −299 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2014: 40 568 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20255 187 €▼ −58,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−299 €strata
Majetok (aktíva) 20255 370 €
Vlastné imanie 20254 271 €
Záväzky 20251 099 €20,5 % majetku
Pridaná hodnota 20253 959 €
Zisková marža 2025−5,8 %medián odvetvia +2,3 %
Súčet výsledkov za 13 rokov−12 tis. €2013 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát HAKDEKOR

Súvaha HAKDEKOR

Všetky čísla zo závierok HAKDEKOR (13 rokov)
Čísla zo závierok HAKDEKOR po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20255 187 €−299 €5 370 €4 271 €1 099 €3 959 €−5,8 %
202412 353 €1 886 €5 151 €4 571 €580 €5 850 €+15,3 %
202312 607 €432 €2 937 €2 685 €252 €6 041 €+3,4 %
20222 087 €−14 430 €3 791 €−8 747 €12 538 €−6 421 €−691,4 %
202111 336 €−3 347 €6 731 €5 683 €1 048 €1 630 €−29,5 %
202012 568 €−908 €9 785 €9 030 €755 €5 659 €−7,2 %
201928 181 €600 €10 849 €9 938 €911 €9 162 €+2,1 %
201833 848 €593 €9 702 €9 338 €364 €10 338 €+1,8 %
201725 149 €1 611 €11 601 €8 745 €2 856 €8 597 €+6,4 %
201624 709 €1 013 €8 173 €7 134 €1 039 €7 311 €+4,1 %
201528 282 €450 €7 710 €6 120 €1 590 €8 815 €+1,6 %
201440 568 €532 €6 664 €5 671 €993 €7 001 €+1,3 %
201320 650 €−112 €5 740 €5 139 €601 €3 270 €−0,5 %

Riziko: zaplatí HAKDEKOR?

HAKDEKOR a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom HAKDEKOR z roku 2020.

Zmluvy so štátom2Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202023. 4. 2020

História firmy HAKDEKOR

Dátum vzniku HAKDEKOR je 19. 1. 2013, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/58238/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 20 650 € · majetok 5 740 €
  3. Nový štatutár: Pavel HanuliakKonateľ
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina. Firma vznikla 19. 1. 2013.
  5. Nový spoločník: Pavel HanuliakSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 5 187 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti HAKDEKOR

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • textilná výroba
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • čistiace a upratovacie služby
  • správa trhoviska, tržnice, príležitostného trhu

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

HAKDEKOR v odvetví maloobchod

HAKDEKOR je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť maloobchod s textilom. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 508 € (17 918 závierok), HAKDEKOR má 5 187 €, čo je 5 % mediánu. V okrese Kysucké Nové Mesto je v tomto odvetví 432 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je HAKDEKOR 91. z 106.

V odvetví v okrese Kysucké Nové Mesto432aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou17 918Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia98 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb HAKDEKOR, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Kysucké Nové Mesto ›

Sídlo HAKDEKOR: Kysucké Nové Mesto

HAKDEKOR sídli na adrese ČSA 1306/13, 024 01 Kysucké Nové Mesto, okres Kysucké Nové Mesto. V obci Kysucké Nové Mesto je 2 286 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 4 919. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Kysucké Nové Mesto2 286aktívnych
Subjektov v okrese Kysucké Nové Mesto4 919aktívnych
V tom istom odvetví432okres Kysucké Nové Mesto
Na tej istej adrese6aktívnych subjektov

Kysucké Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Kysucké Nové Mesto ›Adresár firiem v okrese Kysucké Nové Mesto ›

HAKDEKOR: IČO, sídlo a základné údaje

HAKDEKOR, s. r. o. (IČO 46991875) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kysucké Nové Mesto, okres Kysucké Nové Mesto. Dátum vzniku je 19. 1. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutármi sú Alena Nguyen Thé a Pavel Hanuliak. Za rok 2025 sú v závierke tržby 5 187 € a výsledok hospodárenia −299 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieMaloobchod s textilom (SK NACE 4751)
Základné imanie5 000 €
Vznik19. 1. 2013
ObecKysucké Nové Mesto
OkresOkres Kysucké Nové Mesto
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví maloobchod (SK NACE 47) HAKDEKOR, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 5 187 €, typická firma odvetvia 97 508 € (medián z 17 918 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Kysucké Nové Mesto ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Kysucké Nové Mesto ›

Sieť prepojení firmy HAKDEKOR

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu HAKDEKOR

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu HAKDEKOR

  • Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 000 €
  • Granty a dotácie83výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy757zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 10 tis. €
  • Výhry konkurentov50firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
  • Diery na trhu16odvetví chýba v meste Kysucké Nové Mestotypický nepokrytý dopyt 1,1 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Kysucké Nové Mesto

Schaeffler Kysuce, spol. s r.o.DAECHANG SEAT SK s. r. o.HMSK, s.r.o.TN SLOVAKIA, s. r. o.Schaeffler Special Machinery, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Kysucké Nové Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.51) v okrese Kysucké Nové Mesto

SLOHUSTAV, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk