VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

DITEK s. r. o.

Bratislava - Podunajské Biskupice · Povrchová úprava kovov

11 506 €tržby 2023 ▼ 74 %−1 667 €strata 2023

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 29. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

11 506 €tržby 2023 ▼ 74 %
−1 667 €strata 2023
  1. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  2. 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
  3. 15 : tržby 106 252 €, výsledok hospodárenia 5 223 €
  4. 16 : tržby 79 324 €, výsledok hospodárenia 4 323 €
  5. 17 : tržby 111 059 €, výsledok hospodárenia 8 534 €
  6. 18 : tržby 151 980 €, výsledok hospodárenia 4 592 €
  7. 19 : tržby 83 121 €, výsledok hospodárenia 2 144 €
  8. 20 : tržby 29 000 €, výsledok hospodárenia 3 343 €
  9. 21 : tržby 21 467 €, výsledok hospodárenia -11 096 €
  10. 22 : tržby 43 710 €, výsledok hospodárenia 3 929 €
  11. 23 : tržby 11 506 €, výsledok hospodárenia -1 667 €
  12. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -682 €
  13. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -5 290 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

DITEK s. r. o. (IČO 46973133), sídlo Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, je v registri zapísaná od 12. 1. 2013 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 29. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci DITEK

V roku 2025 mala DITEK priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2023 boli 7 537 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2023 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.

Spoločník DITEK

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch DITEK
Podiely spoločníkov na vkladoch DITEK Sonder & Nobleman LLC 100,0 %. Spolu 5 000 €. Sonder & Nobleman LLC: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Sonder & Nobleman LLC100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Sonder & Nobleman LLCod 27. 8. 2025 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok DITEK

Za rok 2023 má DITEK v závierke tržby 11 506 €, o 73,7 % menej než v roku 2022, a výsledok hospodárenia −1 667 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2018: 151 980 €.

Tržby 202312 tis. €▼ −73,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2023−1 667 €strata
Majetok (aktíva) 20254 192 €
Vlastné imanie 20253 846 €
Záväzky 2025346 €8,3 % majetku
Pridaná hodnota 2025−549 €
Zisková marža 2023−14,5 %medián odvetvia +2,4 %
Súčet výsledkov za 13 rokov13 tis. €2013 až 2025

Výkaz ziskov a strát DITEK

Súvaha DITEK

Všetky čísla zo závierok DITEK (13 rokov)
Čísla zo závierok DITEK po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−5 290 €4 192 €3 846 €346 €−549 €—
2024—−682 €26 798 €19 889 €6 909 €−2 069 €—
202311 506 €−1 667 €30 576 €20 552 €10 024 €5 920 €−14,5 %
202243 710 €3 929 €40 072 €22 239 €17 833 €37 792 €+9,0 %
202121 467 €−11 096 €55 292 €17 050 €38 242 €14 950 €−51,7 %
202029 000 €3 343 €67 251 €31 036 €36 215 €17 470 €+11,5 %
201983 121 €2 144 €74 584 €29 335 €45 249 €35 039 €+2,6 %
2018151 980 €4 592 €96 163 €27 192 €68 971 €43 545 €+3,0 %
2017111 059 €8 534 €98 378 €22 600 €75 778 €41 970 €+7,7 %
201679 324 €4 323 €41 626 €14 066 €27 560 €30 504 €+5,4 %
2015106 252 €5 223 €45 957 €9 743 €36 214 €19 353 €+4,9 %
2014—−480 €5 000 €4 520 €480 €0 €—
2013—0 €5 000 €5 000 €—0 €—

Riziko: zaplatí DITEK?

DITEK a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom DITEK z rokov 2015 až 2020.

Zmluvy so štátom2Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva201522. 12. 2015

História firmy DITEK

Dátum vzniku DITEK je 12. 1. 2013, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/191455/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 5 000 €
  3. Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2023676622 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Bardejov. Firma vznikla 12. 1. 2013.
  5. Prvé tržby po 2 rokoch bez tržiebZa rok 2015 firma vykázala 106 252 €.
  6. Nový spoločník: Sonder & Nobleman LLCSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti DITEK

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Výroba jednoduchých výrobkov z kovu
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné a marketingové služby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  • Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.

DITEK v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov

DITEK je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť povrchová úprava kovov. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 108 875 € (5 871 závierok), DITEK má 11 506 €, čo je 11 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 821 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je DITEK 188. z 212.

V odvetví v okrese Bratislava II821aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou5 871Slovensko, rok 2023
Medián tržieb odvetvia109 tis. €rok 2023
Medián ziskovej marže+2,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb DITEK, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Bratislava II ›

Sídlo DITEK: Bratislava - Podunajské Biskupice

DITEK sídli na adrese Podunajská 10581/23J, 821 06 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Podunajské Biskupice je 6 294 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 830. Na tej istej adrese je zapísaných 124 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Podunajské Biskupice6 294aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II54 830aktívnych
V tom istom odvetví821okres Bratislava II
Na tej istej adrese124aktívnych subjektov

Bratislava - Podunajské Biskupice: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

DITEK: IČO, sídlo a základné údaje

DITEK s. r. o. (IČO 46973133) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Podunajské Biskupice, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 12. 1. 2013, na trhu je 13 rokov. Za rok 2023 sú v závierke tržby 11 506 € a výsledok hospodárenia −1 667 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePovrchová úprava kovov (SK NACE 2551)
Základné imanie5 000 €
Vznik12. 1. 2013
ObecBratislava - Podunajské Biskupice
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri12

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25) DITEK s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2023 mala 11 506 €, typická firma odvetvia 108 875 € (medián z 5 871 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy DITEK

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu DITEK

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu DITEK

  • Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 200 €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 357 tis. €
  • Končiace zmluvy77zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 12 tis. €
  • Výhry konkurentov63firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 900 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Podunajské Biskupicetypický nepokrytý dopyt 215 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

EVERNEST, s. r. o.CASALLIA, s.r.o.MPR Development s.r.o.HAKMI s. r. o.Blue Concierge Service s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Podunajské Biskupice

Beltran, s.r.o.Gartner Slovakia s.r.o.RWA SLOVAKIA, spol. s r.o.ITALINOX Slovakia, s.r.o.EQUUS a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Podunajské Biskupice ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.61) v okrese Bratislava II

LITONIT s. r. o.BORDUR s. r. o.G A L V A N O M E T s r.o.KAPLAN CONSULTING s. r. o.KOV LT, s. r. o. v likvidácii

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk