VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Financial Consulting, s. r. o., skratka obchodného mena:FinCo, s. r. o.

Bratislava - Staré Mesto · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

7 800 €tržby 2025 ▲ 0 %+6 652 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

7 800 €tržby 2025 ▲ 0 %
+6 652 €zisk 2025
  1. 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 13 : tržby 53 530 €, výsledok hospodárenia 1 518 €
  3. 14 : tržby 32 800 €, výsledok hospodárenia -1 527 €
  4. 15 : tržby 55 953 €, výsledok hospodárenia 6 622 €
  5. 16 : tržby 155 448 €, výsledok hospodárenia 9 536 €
  6. 17 : tržby 177 991 €, výsledok hospodárenia 21 001 €
  7. 18 : tržby 350 539 €, výsledok hospodárenia 92 663 €
  8. 19 : tržby 853 850 €, výsledok hospodárenia 237 653 €
  9. 20 : tržby 583 471 €, výsledok hospodárenia 199 807 €
  10. 21 : tržby 377 867 €, výsledok hospodárenia 148 316 €
  11. 22 : tržby 39 324 €, výsledok hospodárenia 547 €
  12. 23 : tržby 7 800 €, výsledok hospodárenia -4 991 €
  13. 24 : tržby 7 800 €, výsledok hospodárenia -1 948 €
  14. 25 : tržby 7 800 €, výsledok hospodárenia 6 652 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Financial Consulting, s. r. o., skratka obchodného mena:FinCo, s. r. o. (IČO 46970703) mala v roku 2025 tržby 7 800 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Financial Consulting, s. r. o., skratka obchodného mena:FinCo

osobné náklady v roku 2022 boli 284 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2022 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.

Konateľ Financial Consulting, s. r. o., skratka obchodného mena:FinCo

Podľa Registra právnických osôb koná za Financial Consulting, s. r. o., skratka obchodného mena:FinCo 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

Spoločník Financial Consulting, s. r. o., skratka obchodného mena:FinCo

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Financial Consulting, s. r. o., skratka obchodného mena:FinCo
Podiely spoločníkov na vkladoch Financial Consulting, s. r. o., skratka obchodného mena:FinCo Investičné Holdingové Družstvo 100,0 %. Spolu 5 000 €. Investičné Holdingové Družstvo: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Investičné Holdingové Družstvo100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Investičné Holdingové Družstvood 21. 12. 2021 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Financial Consulting, s. r. o., skratka obchodného mena:FinCo

Za rok 2025 má Financial Consulting, s. r. o., skratka obchodného mena:FinCo v závierke tržby 7 800 €, o 0,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +6 652 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 853 850 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20257 800 €▲ 0,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20256 652 €zisk
Majetok (aktíva) 2025353 tis. €
Vlastné imanie 2025308 tis. €
Záväzky 202545 tis. €12,7 % majetku
Pridaná hodnota 20253 118 €
Zisková marža 2025+85,3 %medián odvetvia +10,2 %
Súčet výsledkov za 14 rokov716 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Financial Consulting, s. r. o., skratka obchodného mena:FinCo

Súvaha Financial Consulting, s. r. o., skratka obchodného mena:FinCo

Všetky čísla zo závierok Financial Consulting, s. r. o., skratka obchodného mena:FinCo (14 rokov)
Čísla zo závierok Financial Consulting, s. r. o., skratka obchodného mena:FinCo po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20257 800 €6 652 €353 089 €308 163 €44 926 €3 118 €+85,3 %
20247 800 €−1 948 €313 179 €301 512 €11 667 €−4 561 €−25,0 %
20237 800 €−4 991 €307 822 €303 460 €4 362 €−2 844 €−64,0 %
202239 324 €547 €428 319 €420 601 €7 718 €3 748 €+1,4 %
2021377 867 €148 316 €480 102 €468 054 €12 048 €261 286 €+39,3 %
2020583 471 €199 807 €394 526 €373 629 €20 897 €318 781 €+34,2 %
2019853 850 €237 653 €526 634 €243 822 €282 812 €371 565 €+27,8 %
2018350 539 €92 663 €205 111 €98 782 €106 329 €204 386 €+26,4 %
2017177 991 €21 001 €116 902 €27 120 €89 782 €38 974 €+11,8 %
2016155 448 €9 536 €85 237 €21 150 €64 087 €18 332 €+6,1 %
201555 953 €6 622 €37 812 €11 614 €26 198 €12 798 €+11,8 %
201432 800 €−1 527 €20 089 €4 992 €15 097 €4 404 €−4,7 %
201353 530 €1 518 €21 975 €6 518 €15 457 €38 765 €+2,8 %
2012——5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí Financial Consulting, s. r. o., skratka obchodného mena:FinCo?

Peniaze od štátu: Financial Consulting, s. r. o., skratka obchodného mena:FinCo

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Financial Consulting, s. r. o., skratka obchodného mena:FinCo

Dátum vzniku Financial Consulting, s. r. o., skratka obchodného mena:FinCo je 15. 1. 2013, teda pred 13 rokmi. Skoršie obchodné meno: Financial Consulting, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 5 000 €
  2. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/86645/B
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023684058
  4. Nový štatutár: Andrej Tonkovič, BAKonateľ
  5. Zmena obchodného menaPredtým Financial Consulting, s. r. o., odvtedy Financial Consulting, s. r. o., skratka obchodného mena:FinCo, s. r. o.
  6. Nový spoločník: Investičné Holdingové DružstvoSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 7 800 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Financial Consulting, s. r. o., skratka obchodného mena:FinCo

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Reklamné a marketingové služby
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Finančný leasing
  • Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnenj výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Faktoring a forfaiting
  • Administratívne služby
  • Vedenie účtovníctva
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

Financial Consulting, s. r. o., skratka obchodného mena:FinCo v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

Financial Consulting, s. r. o., skratka obchodného mena:FinCo je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 749 € (13 615 závierok), Financial Consulting, s. r. o., skratka obchodného mena:FinCo má 7 800 €, čo je 17 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 4 219 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Financial Consulting, s. r. o., skratka obchodného mena:FinCo 1 653. z 1 946.

V odvetví v okrese Bratislava I4 219aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou13 615Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia47 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+10,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Financial Consulting, s. r. o., skratka obchodného mena:FinCo, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava I ›

Sídlo Financial Consulting, s. r. o., skratka obchodného mena:FinCo: Bratislava - Staré Mesto

Financial Consulting, s. r. o., skratka obchodného mena:FinCo sídli na adrese Bottova 2A, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 970 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 859. Na tej istej adrese je zapísaných 110 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 970aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 859aktívnych
V tom istom odvetví4 219okres Bratislava I
Na tej istej adrese110aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

Financial Consulting, s. r. o., skratka obchodného mena:FinCo: IČO, sídlo a základné údaje

Financial Consulting, s. r. o., skratka obchodného mena:FinCo, s. r. o. (IČO 46970703) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 15. 1. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Andrej Tonkovič, BA. Za rok 2025 sú v závierke tržby 7 800 € a výsledok hospodárenia +6 652 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePoradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020)
Základné imanie5 000 €
Vznik15. 1. 2013
Skoršie názvyFinancial Consulting, s. r. o.
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri15

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) Financial Consulting, s. r. o., skratka obchodného mena:FinCo, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 7 800 €, typická firma odvetvia 46 749 € (medián z 13 615 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Sieť prepojení firmy Financial Consulting, s. r. o., skratka obchodného mena:FinCo

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Financial Consulting, s. r. o., skratka obchodného mena:FinCo

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Financial Consulting, s. r. o., skratka obchodného mena:FinCo

  • Tendre45súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 800 €
  • Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy266zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
  • Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Welltis, s. r. o.Private Equity Investments, s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava I

Dell s.r.o.Development 5, s. r. o.Regional Card Processing Centre, s. r. o.Porpentina s.r.o.Workcontrol s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk