FreeWay Finance s.r.o.
Lučenec · Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
7 880 €tržby 2025 ▼ 82 %+3 225 €zisk 2025aktívna 13 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 554 €, výsledok hospodárenia 210 €
- 13 : tržby 30 500 €, výsledok hospodárenia 902 €
- 14 : tržby 65 000 €, výsledok hospodárenia 1 798 €
- 15 : tržby 23 200 €, výsledok hospodárenia 8 741 €
- 16 : tržby 37 000 €, výsledok hospodárenia 1 632 €
- 17 : tržby 2 200 €, výsledok hospodárenia 1 720 €
- 18 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -90 €
- 19 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 0 €
- 20 : tržby 600 €, výsledok hospodárenia 510 €
- 21 : tržby 10 000 €, výsledok hospodárenia 949 €
- 22 : tržby 9 000 €, výsledok hospodárenia 984 €
- 23 : tržby 16 000 €, výsledok hospodárenia 630 €
- 24 : tržby 43 000 €, výsledok hospodárenia 2 565 €
- 25 : tržby 7 880 €, výsledok hospodárenia 3 225 €
FreeWay Finance s.r.o. (IČO 46954015) mala v roku 2025 tržby 7 880 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci FreeWay Finance
osobné náklady v roku 2024 boli 0 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2024 | — | 0 € | — |
| 2023 | — | 0 € | — |
| 2022 | — | 0 € | — |
| 2021 | — | 0 € | — |
| 2020 | — | 0 € | — |
| 2019 | — | 0 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2024 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Konateľ FreeWay Finance
Podľa Registra právnických osôb koná za FreeWay Finance 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločník FreeWay Finance
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok FreeWay Finance
Za rok 2025 má FreeWay Finance v závierke tržby 7 880 €, o 81,7 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 225 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2014: 65 000 €.
Výkaz ziskov a strát FreeWay Finance
Najvyššie tržby: rok 2014, 65 000 €. Najnižšie: rok 2018, 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 7 880 € |
| 2024 | 43 000 € |
| 2023 | 16 000 € |
| 2022 | 9 000 € |
| 2021 | 10 000 € |
| 2020 | 600 € |
| 2019 | 0 € |
| 2018 | 0 € |
| 2017 | 2 200 € |
| 2016 | 37 000 € |
| 2015 | 23 200 € |
| 2014 | 65 000 € |
| 2013 | 30 500 € |
| 2012 | 554 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 12 rokoch, strata v 1 roku z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 23 776 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 3 225 € |
| 2024 | 2 565 € |
| 2023 | 630 € |
| 2022 | 984 € |
| 2021 | 949 € |
| 2020 | 510 € |
| 2019 | 0 € |
| 2018 | −90 € |
| 2017 | 1 720 € |
| 2016 | 1 632 € |
| 2015 | 8 741 € |
| 2014 | 1 798 € |
| 2013 | 902 € |
| 2012 | 210 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- FreeWay Finance
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +40,9 %, medián odvetvia +8,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | FreeWay Finance | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +40,9 % | +8,8 % |
| 2024 | +6,0 % | +6,0 % |
| 2023 | +3,9 % | +4,1 % |
| 2022 | +10,9 % | +4,6 % |
| 2021 | +9,5 % | +4,4 % |
| 2020 | +85,0 % | +3,4 % |
| 2019 | — | +3,2 % |
| 2018 | — | +3,6 % |
| 2017 | +78,2 % | +5,1 % |
| 2016 | +4,4 % | +4,6 % |
| 2015 | +37,7 % | +4,2 % |
| 2014 | +2,8 % | — |
| 2013 | +3,0 % | — |
| 2012 | +37,9 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 9 rokov, najviac v roku 2024 (+168,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −81,7 % |
| 2024 | +168,8 % |
| 2023 | +77,8 % |
| 2022 | −10,0 % |
| 2021 | +1 566,7 % |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | −100,0 % |
| 2017 | −94,1 % |
| 2016 | +59,5 % |
| 2015 | −64,3 % |
| 2014 | +113,1 % |
| 2013 | +5 405,4 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha FreeWay Finance
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 29 249 €, vlastné imanie 28 776 € a záväzky 473 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 29 249 € | 28 776 € | 473 € |
| 2024 | 32 523 € | 25 551 € | 6 972 € |
| 2023 | 23 313 € | 22 986 € | 327 € |
| 2022 | 22 529 € | 22 356 € | 173 € |
| 2021 | 21 540 € | 21 372 € | 168 € |
| 2020 | 20 513 € | 20 423 € | 90 € |
| 2019 | 19 913 € | 19 913 € | 0 € |
| 2018 | 19 913 € | 19 913 € | 0 € |
| 2017 | 20 483 € | 20 003 € | 480 € |
| 2016 | 21 263 € | 18 283 € | 2 980 € |
| 2015 | 19 116 € | 16 651 € | 2 465 € |
| 2014 | 8 798 € | 7 910 € | 888 € |
| 2013 | 6 381 € | 6 112 € | 269 € |
| 2012 | 5 354 € | 5 210 € | 144 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok FreeWay Finance (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 880 € | 3 225 € | 29 249 € | 28 776 € | 473 € | −5 910 € | +40,9 % |
| 2024 | 43 000 € | 2 565 € | 32 523 € | 25 551 € | 6 972 € | 3 321 € | +6,0 % |
| 2023 | 16 000 € | 630 € | 23 313 € | 22 986 € | 327 € | 1 041 € | +3,9 % |
| 2022 | 9 000 € | 984 € | 22 529 € | 22 356 € | 173 € | 1 241 € | +10,9 % |
| 2021 | 10 000 € | 949 € | 21 540 € | 21 372 € | 168 € | 1 201 € | +9,5 % |
| 2020 | 600 € | 510 € | 20 513 € | 20 423 € | 90 € | 600 € | +85,0 % |
| 2019 | 0 € | 0 € | 19 913 € | 19 913 € | 0 € | 0 € | — |
| 2018 | 0 € | −90 € | 19 913 € | 19 913 € | 0 € | 0 € | — |
| 2017 | 2 200 € | 1 720 € | 20 483 € | 20 003 € | 480 € | 2 200 € | +78,2 % |
| 2016 | 37 000 € | 1 632 € | 21 263 € | 18 283 € | 2 980 € | 2 200 € | +4,4 % |
| 2015 | 23 200 € | 8 741 € | 19 116 € | 16 651 € | 2 465 € | 11 300 € | +37,7 % |
| 2014 | 65 000 € | 1 798 € | 8 798 € | 7 910 € | 888 € | 2 491 € | +2,8 % |
| 2013 | 30 500 € | 902 € | 6 381 € | 6 112 € | 269 € | 1 171 € | +3,0 % |
| 2012 | 554 € | 210 € | 5 354 € | 5 210 € | 144 € | 554 € | +37,9 % |
Riziko: zaplatí FreeWay Finance?
Peniaze od štátu: FreeWay Finance
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy FreeWay Finance
Dátum vzniku FreeWay Finance je 22. 12. 2012, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/23462/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 554 € · majetok 5 354 €
- Nový spoločník: Ing. Milan SudárSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 7 880 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti FreeWay Finance
- sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľské služby v oblasti obchodu
- sprostredkovateľské služby v oblasti služieb
- sprostredkovateľské služby v oblasti výroby
- prenájom hnuteľných vecí
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- reklamné a marketingové služby
- administratívne služby
- prieskum trhu a verejnej mienky
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
FreeWay Finance v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
FreeWay Finance je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 458 € (16 659 závierok), FreeWay Finance má 7 880 €, čo je 17 % mediánu. V okrese Lučenec je v tomto odvetví 356 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je FreeWay Finance 115. z 157.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 100 €, polovica do 45 458 €, tri štvrtiny do 129 609 €; 10 % firiem má viac než 506 662 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 039 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 100 € |
| medián | 45 458 € |
| horný kvartil | 129 609 € |
| 10 % firiem má viac než | 506 662 € |
| FreeWay Finance | 7 880 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- FreeWay Finance
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby FreeWay Finance s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | FreeWay Finance | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 7 880 € | 45 458 € |
| 2024 | 43 000 € | 41 451 € |
| 2023 | 16 000 € | 39 296 € |
| 2022 | 9 000 € | 39 137 € |
| 2021 | 10 000 € | 36 517 € |
| 2020 | 600 € | 38 849 € |
| 2019 | 0 € | 41 631 € |
| 2018 | 0 € | 41 078 € |
| 2017 | 2 200 € | 40 922 € |
| 2016 | 37 000 € | 41 408 € |
| 2015 | 23 200 € | 40 006 € |
| 2014 | 65 000 € | — |
| 2013 | 30 500 € | — |
| 2012 | 554 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| FreeWay Finance | 7 880 € |
|---|---|
| medián okresu Lučenec | 27 947 € |
| medián kraja | 36 437 € |
| medián Slovenska | 45 458 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- BUILD REAL s.r.o.Košice - mestská časť Západ · tržby 19 386 € (2025)
- KiXiN BA, s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 19 350 € (2019)
- SVB TuriecPoprad · tržby 19 338 € (2025)
- ALAMEX s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 19 335 € (2025)
- "TRIGEN"Svidník · tržby 19 328 € (2025)
- KAJA Profi s.r.o.Macov · tržby 19 301 € (2025)
- FinMan Reality, s. r. o.Senec · tržby 19 300 € (2025)
- Diamond Europe s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 19 300 € (2018)
- Alpia Properties, s. r. o.Martin · tržby 19 296 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb FreeWay Finance, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo FreeWay Finance: Lučenec
FreeWay Finance sídli na adrese Maršála Malinovského 11, 984 03 Lučenec, okres Lučenec. V obci Lučenec je 4 148 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 448.
Lučenec: obyvatelia a dáta ›Okres Lučenec ›Adresár firiem v okrese Lučenec ›
FreeWay Finance: IČO, sídlo a základné údaje
FreeWay Finance s.r.o. (IČO 46954015) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Lučenec, okres Lučenec. Dátum vzniku je 22. 12. 2012, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Ing. Milan Sudár. Za rok 2025 sú v závierke tržby 7 880 € a výsledok hospodárenia +3 225 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 22. 12. 2012 |
| Obec | Lučenec |
| Okres | Okres Lučenec |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) FreeWay Finance s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 7 880 €, typická firma odvetvia 45 458 € (medián z 16 659 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Lučenec ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Lučenec ›
Sieť prepojení firmy FreeWay Finance
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu FreeWay Finance
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu FreeWay Finance
- Tendre132súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy25zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 19 tis. €
- Výhry konkurentov534firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 326 tis. €
- Diery na trhu17odvetví chýba v meste Lučenectypický nepokrytý dopyt 2,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.200 zmlúv za 3 roky · 3 262 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava184 zmlúv za 3 roky · 1 433 486 € · naposledy 30. 9. 2026Hlavné mesto SR Bratislava83 zmlúv za 3 roky · 21 294 319 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 592 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Lučenec
Potraviny Kačka, a.s. „v konkurze“KAM Rent, s.r.o.AGRO CS Slovakia, a.s.NICHOLTRACKT, s.r.o.mobil online, s.r.o.Všetky firmy v obci Lučenec ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.31) v okrese Lučenec
FUTURA HOUSE s.r.o.DDL GROUP, s.r.o.ALKO SHOP, s.r.o.MAKRO REALITY, s.r.o.TERMÁL Reality, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.