VARO s.r.o.
Komárno
zaniknutá 9. 9. 2017
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 9. 9. 2017. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk
VARO s.r.o.: subjekt je zrušený ku dňu 9. 9. 2017, tržby v registri nemá.
VARO s.r.o. (IČO 46948112), sídlo Komárno, je v registri zapísaná od 7. 12. 2012 do 9. 9. 2017 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 8. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci VARO
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok VARO
Závierky máme za 5 rokov (2012 až 2016), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát VARO
Zisk v 1 roku, strata v 4 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −3 721 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2016 | 350 € |
| 2015 | −1 136 € |
| 2014 | −1 725 € |
| 2013 | −647 € |
| 2012 | −563 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha VARO
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2016 mala súvaha majetok 1 673 264 €, vlastné imanie 1 279 € a záväzky 1 671 985 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2016 | 1 673 264 € | 1 279 € | 1 671 985 € |
| 2015 | 936 991 € | 929 € | 936 062 € |
| 2014 | 938 151 € | 2 065 € | 936 086 € |
| 2013 | 1 193 870 € | 3 790 € | 1 190 080 € |
| 2012 | 204 437 € | 4 437 € | 200 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok VARO (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | — | 350 € | 1 673 264 € | 1 279 € | 1 671 985 € | −583 € | — |
| 2015 | — | −1 136 € | 936 991 € | 929 € | 936 062 € | −483 € | — |
| 2014 | — | −1 725 € | 938 151 € | 2 065 € | 936 086 € | −504 € | — |
| 2013 | — | −647 € | 1 193 870 € | 3 790 € | 1 190 080 € | −504 € | — |
| 2012 | — | −563 € | 204 437 € | 4 437 € | 200 000 € | −170 € | — |
Riziko: zaplatí VARO?
Peniaze od štátu: VARO
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy VARO
Dátum vzniku VARO je 7. 12. 2012. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/33247/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 204 437 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016Závierok máme 5.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
VARO v odvetví veľkoobchod
VARO je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46). V okrese Komárno je v tomto odvetví 1 283 aktívnych subjektov.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Komárno ›
Sídlo VARO: Komárno
VARO sídli na adrese Pohraničná 1/5, 945 01 Komárno, okres Komárno. V obci Komárno je 10 733 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 677. Na tej istej adrese je zapísaných 26 aktívnych subjektov.
Komárno: obyvatelia a dáta ›Okres Komárno ›Adresár firiem v okrese Komárno ›
VARO: IČO, sídlo a základné údaje
VARO s.r.o. (IČO 46948112) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Komárno, okres Komárno. Dátum vzniku je 7. 12. 2012, zánik je v registri zapísaný ku dňu 9. 9. 2017, po 4 rokoch.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 46900 |
| Vznik | 7. 12. 2012 |
| Zánik | 9. 9. 2017 |
| Obec | Komárno |
| Okres | Okres Komárno |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy VARO
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu VARO
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu VARO
- Tendre15súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 33 tis. €
- Granty a dotácie88výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy604zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Výhry konkurentov83firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Komárno
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Sekcia verejného obstarávanie MO SR695 zmlúv za 3 roky · 9 403 608 € · naposledy 6. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava507 zmlúv za 3 roky · 9 572 737 € · naposledy 28. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.397 zmlúv za 3 roky · 2 214 775 € · naposledy 8. 9. 2026 Všetkých 2 522 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Komárno
REAL - K, s.r.o.REAL - H.M. s.r.o.GAMEX TRADING s.r.o.AGROSERVIS spol. s r.o.MK Car Rent s. r. o.Všetky firmy v obci Komárno ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.90) v okrese Komárno
AG CARBON s.r.o.CONPLANT s.r.o.ATREA SK s.r.o.CAPRI - HS, s.r.o.BALMARKT s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.