VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

STARK Consulting, s. r. o.

Bratislava - Ružinov · Nešpecializovaný veľkoobchod

17 918 €tržby 2025 ▲ 133 %+1 478 €zisk 2025

aktívna 13 rokov1 zamestnanec (2025)

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 15. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

17 918 €tržby 2025 ▲ 133 %
+1 478 €zisk 2025
  1. 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  2. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  3. 14 : tržby 9 996 €, výsledok hospodárenia 1 907 €
  4. 15 : tržby 17 166 €, výsledok hospodárenia 1 684 €
  5. 16 : tržby 18 881 €, výsledok hospodárenia 718 €
  6. 17 : tržby 20 437 €, výsledok hospodárenia -472 €
  7. 18 : tržby 21 187 €, výsledok hospodárenia 935 €
  8. 19 : tržby 13 891 €, výsledok hospodárenia 760 €
  9. 20 : tržby 14 291 €, výsledok hospodárenia 1 265 €
  10. 21 : tržby 13 277 €, výsledok hospodárenia 1 276 €
  11. 22 : tržby 19 123 €, výsledok hospodárenia 883 €
  12. 23 : tržby 19 722 €, výsledok hospodárenia 1 500 €
  13. 24 : tržby 7 679 €, výsledok hospodárenia 1 546 €
  14. 25 : tržby 17 918 €, výsledok hospodárenia 1 478 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

STARK Consulting, s. r. o. (IČO 46944699) mala v roku 2025 tržby 17 918 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci STARK Consulting

V roku 2025 mala STARK Consulting priemerne 1 zamestnanca.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.

Konateľ STARK Consulting

Podľa Registra právnických osôb koná za STARK Consulting 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločník STARK Consulting

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch STARK Consulting
Podiely spoločníkov na vkladoch STARK Consulting Ing. Tomáš Štark 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Tomáš Štark: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Tomáš Štark100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Tomáš Štarkod 24. 5. 2014 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok STARK Consulting

Za rok 2025 má STARK Consulting v závierke tržby 17 918 €, o 133,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 478 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2018: 21 187 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202518 tis. €▲ +133,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20251 478 €zisk
Majetok (aktíva) 202526 tis. €
Vlastné imanie 202519 tis. €
Záväzky 20257 122 €27,2 % majetku
Pridaná hodnota 20254 277 €
Zisková marža 2025+8,2 %medián odvetvia +2,4 %
Súčet výsledkov za 14 rokov13 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát STARK Consulting

Súvaha STARK Consulting

Všetky čísla zo závierok STARK Consulting (14 rokov)
Čísla zo závierok STARK Consulting po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202517 918 €1 478 €26 231 €19 109 €7 122 €4 277 €+8,2 %
20247 679 €1 546 €21 405 €17 632 €3 773 €−5 914 €+20,1 %
202319 722 €1 500 €28 167 €16 086 €12 081 €3 793 €+7,6 %
202219 123 €883 €28 519 €14 586 €13 933 €4 489 €+4,6 %
202113 277 €1 276 €36 885 €13 702 €23 183 €428 €+9,6 %
202014 291 €1 265 €27 191 €12 426 €14 765 €2 443 €+8,9 %
201913 891 €760 €24 994 €11 161 €13 833 €2 343 €+5,5 %
201821 187 €935 €22 111 €9 770 €12 341 €7 727 €+4,4 %
201720 437 €−472 €16 150 €8 835 €7 315 €11 013 €−2,3 %
201618 881 €718 €50 349 €9 308 €41 041 €11 458 €+3,8 %
201517 166 €1 684 €48 918 €8 590 €40 328 €12 588 €+9,8 %
20149 996 €1 907 €50 503 €6 907 €43 596 €7 500 €+19,1 %
2013—0 €5 000 €5 000 €———
2012—0 €5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí STARK Consulting?

STARK Consulting a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 6 zmlúv s dodávateľom STARK Consulting v objeme 21 600 € z rokov 2023 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Obec Baška, Baška 71, 040 16 Košice 16: 9 900 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom6Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv22 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202311. 3. 2023

História firmy STARK Consulting

Dátum vzniku STARK Consulting je 22. 12. 2012, teda pred 13 rokmi. Skoršie obchodné meno: MC pro 67, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/86253/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 5 000 €
  3. Nový štatutár: Ing. Tomáš ŠtarkKonateľ
  4. Nový spoločník: Ing. Tomáš ŠtarkSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Zmena obchodného menaPredtým MC pro 67, s. r. o., odvtedy STARK Consulting, s. r. o.
  6. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Obec Osikov, hodnota zmluvy 9 300 €. Firma vznikla 22. 12. 2012.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 17 918 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti STARK Consulting

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Reklamné a marketingové služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Prieskum trhu a verejnej mienky
  • Počítačové služby
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Administratívne služby
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Skladovanie
  • Vedenie účtovníctva
  • Faktoring a forfaiting
  • Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla
  • Verejné obstarávanie

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

STARK Consulting v odvetví veľkoobchod

STARK Consulting je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť nešpecializovaný veľkoobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 139 070 € (14 223 závierok), STARK Consulting má 17 918 €, čo je 13 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 714 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je STARK Consulting 1 065. z 1 272.

V odvetví v okrese Bratislava II2 714aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 223Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia139 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb STARK Consulting, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava II ›

Sídlo STARK Consulting: Bratislava - Ružinov

STARK Consulting sídli na adrese Kopanice 3570/6, 821 04 Bratislava-Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 863 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 360. Na tej istej adrese je zapísaných 19 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 863aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 360aktívnych
V tom istom odvetví2 714okres Bratislava II
Na tej istej adrese19aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

STARK Consulting: IČO, sídlo a základné údaje

STARK Consulting, s. r. o. (IČO 46944699) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 22. 12. 2012, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Ing. Tomáš Štark. Za rok 2025 sú v závierke tržby 17 918 € a výsledok hospodárenia +1 478 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieNešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690)
Základné imanie5 000 €
Vznik22. 12. 2012
Skoršie názvyMC pro 67, s. r. o.
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) STARK Consulting, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 17 918 €, typická firma odvetvia 139 070 € (medián z 14 223 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy STARK Consulting

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu STARK Consulting

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu STARK Consulting

  • Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 25 tis. €
  • Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy611zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Výhry konkurentov82firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.90) v okrese Bratislava II

Kappa ibc. s.r.o.FLEXIDENT s.r.o.RITTAL s.r.o.PSA TRADING SK s.r.o.MARESI Foodbroker, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk