Rental BA s.r.o.
Bratislava - Ružinov · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
37 182 €tržby 2025 ▲ 639 %+726 157 €zisk 2025aktívna 13 rokov2 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 13 : tržby 53 130 €, výsledok hospodárenia 17 561 €
- 14 : tržby 91 080 €, výsledok hospodárenia 41 666 €
- 15 : tržby 91 080 €, výsledok hospodárenia 39 441 €
- 16 : tržby 91 080 €, výsledok hospodárenia 22 564 €
- 17 : tržby 91 080 €, výsledok hospodárenia 27 106 €
- 18 : tržby 91 080 €, výsledok hospodárenia 28 842 €
- 19 : tržby 92 330 €, výsledok hospodárenia -8 115 €
- 20 : tržby 91 080 €, výsledok hospodárenia -4 980 €
- 21 : tržby 102 850 €, výsledok hospodárenia -5 556 €
- 22 : tržby 271 684 €, výsledok hospodárenia -13 031 €
- 23 : tržby 75 800 €, výsledok hospodárenia 2 267 815 €
- 24 : tržby 5 028 €, výsledok hospodárenia -181 133 €
- 25 : tržby 37 182 €, výsledok hospodárenia 726 157 €
Rental BA s.r.o. (IČO 46942360) mala v roku 2025 tržby 37 182 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Rental BA
Rental BA má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 14 367 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 14 367 € | — |
| 2024 | — | 13 293 € | — |
| 2023 | — | 13 022 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.
Konateľ Rental BA
Podľa Registra právnických osôb koná za Rental BA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločník Rental BA
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Rental BA
Za rok 2025 má Rental BA v závierke tržby 37 182 €, o 639,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +726 157 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 271 684 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 167 766 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Rental BA
Najvyššie tržby: rok 2022, 271 684 €. Najnižšie: rok 2024, 5 028 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 37 182 € |
| 2024 | 5 028 € |
| 2023 | 75 800 € |
| 2022 | 271 684 € |
| 2021 | 102 850 € |
| 2020 | 91 080 € |
| 2019 | 92 330 € |
| 2018 | 91 080 € |
| 2017 | 91 080 € |
| 2016 | 91 080 € |
| 2015 | 91 080 € |
| 2014 | 91 080 € |
| 2013 | 53 130 € |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 5 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 2 958 337 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 726 157 € |
| 2024 | −181 133 € |
| 2023 | 2 267 815 € |
| 2022 | −13 031 € |
| 2021 | −5 556 € |
| 2020 | −4 980 € |
| 2019 | −8 115 € |
| 2018 | 28 842 € |
| 2017 | 27 106 € |
| 2016 | 22 564 € |
| 2015 | 39 441 € |
| 2014 | 41 666 € |
| 2013 | 17 561 € |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Rental BA
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −4,8 %, medián odvetvia +8,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Rental BA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +8,8 % |
| 2024 | — | +6,0 % |
| 2023 | — | +4,1 % |
| 2022 | −4,8 % | +4,6 % |
| 2021 | −5,4 % | +4,4 % |
| 2020 | −5,5 % | +3,4 % |
| 2019 | −8,8 % | +3,2 % |
| 2018 | +31,7 % | +3,6 % |
| 2017 | +29,8 % | +5,1 % |
| 2016 | +24,8 % | +4,6 % |
| 2015 | +43,3 % | +4,2 % |
| 2014 | +45,7 % | — |
| 2013 | +33,1 % | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 11 rokov, najviac v roku 2022 (+164,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +639,5 % |
| 2024 | −93,4 % |
| 2023 | −72,1 % |
| 2022 | +164,2 % |
| 2021 | +12,9 % |
| 2020 | −1,4 % |
| 2019 | +1,4 % |
| 2018 | 0,0 % |
| 2017 | 0,0 % |
| 2016 | 0,0 % |
| 2015 | 0,0 % |
| 2014 | +71,4 % |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Rental BA
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 3 163 580 €, vlastné imanie 2 761 657 € a záväzky 401 923 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 163 580 € | 2 761 657 € | 401 923 € |
| 2024 | 2 310 920 € | 2 162 580 € | 148 340 € |
| 2023 | 3 685 056 € | 2 418 315 € | 1 266 741 € |
| 2022 | 3 397 117 € | 150 500 € | 3 246 617 € |
| 2021 | 1 721 813 € | 163 531 € | 1 558 282 € |
| 2020 | 1 543 859 € | 169 087 € | 1 374 772 € |
| 2019 | 676 355 € | 174 067 € | 502 288 € |
| 2018 | 666 037 € | 182 181 € | 483 856 € |
| 2017 | 669 579 € | 153 339 € | 516 240 € |
| 2016 | 665 768 € | 126 233 € | 539 535 € |
| 2015 | 688 536 € | 103 668 € | 584 868 € |
| 2014 | 571 686 € | 64 227 € | 507 459 € |
| 2013 | 542 833 € | 22 561 € | 520 272 € |
| 2012 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Rental BA (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 37 182 € | 726 157 € | 3 163 580 € | 2 761 657 € | 401 923 € | −141 340 € | +1 953,0 % |
| 2024 | 5 028 € | −181 133 € | 2 310 920 € | 2 162 580 € | 148 340 € | −62 452 € | −3 602,5 % |
| 2023 | 75 800 € | 2 267 815 € | 3 685 056 € | 2 418 315 € | 1 266 741 € | −348 199 € | +2 991,8 % |
| 2022 | 271 684 € | −13 031 € | 3 397 117 € | 150 500 € | 3 246 617 € | 113 379 € | −4,8 % |
| 2021 | 102 850 € | −5 556 € | 1 721 813 € | 163 531 € | 1 558 282 € | 36 354 € | −5,4 % |
| 2020 | 91 080 € | −4 980 € | 1 543 859 € | 169 087 € | 1 374 772 € | 23 713 € | −5,5 % |
| 2019 | 92 330 € | −8 115 € | 676 355 € | 174 067 € | 502 288 € | 8 214 € | −8,8 % |
| 2018 | 91 080 € | 28 842 € | 666 037 € | 182 181 € | 483 856 € | 59 543 € | +31,7 % |
| 2017 | 91 080 € | 27 106 € | 669 579 € | 153 339 € | 516 240 € | 58 665 € | +29,8 % |
| 2016 | 91 080 € | 22 564 € | 665 768 € | 126 233 € | 539 535 € | 53 351 € | +24,8 % |
| 2015 | 91 080 € | 39 441 € | 688 536 € | 103 668 € | 584 868 € | 84 790 € | +43,3 % |
| 2014 | 91 080 € | 41 666 € | 571 686 € | 64 227 € | 507 459 € | 86 003 € | +45,7 % |
| 2013 | 53 130 € | 17 561 € | 542 833 € | 22 561 € | 520 272 € | 51 536 € | +33,1 % |
| 2012 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí Rental BA?
Peniaze od štátu: Rental BA
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Rental BA
Dátum vzniku Rental BA je 15. 12. 2012, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/86052/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 5 000 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023674609
- Nový spoločník: Mgr. Miroslav KoprnaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 37 182 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Rental BA
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Prenájom hnuteľných vecí
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkooobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Vedenie účtovníctva
- Počítačové služby
- Reklamné a marketingové služby
- Administratívne služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Rental BA v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
Rental BA je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 462 € (16 660 závierok), Rental BA má 37 182 €, čo je 82 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 949 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Rental BA 1 000. z 1 728.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 100 €, polovica do 45 462 €, tri štvrtiny do 129 595 €; 10 % firiem má viac než 506 611 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 039 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 100 € |
| medián | 45 462 € |
| horný kvartil | 129 595 € |
| 10 % firiem má viac než | 506 611 € |
| Rental BA | 37 182 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Rental BA
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Rental BA s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Rental BA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 37 182 € | 45 462 € |
| 2024 | 5 028 € | 41 454 € |
| 2023 | 75 800 € | 39 297 € |
| 2022 | 271 684 € | 39 140 € |
| 2021 | 102 850 € | 36 517 € |
| 2020 | 91 080 € | 38 849 € |
| 2019 | 92 330 € | 41 634 € |
| 2018 | 91 080 € | 41 053 € |
| 2017 | 91 080 € | 40 920 € |
| 2016 | 91 080 € | 41 407 € |
| 2015 | 91 080 € | 40 006 € |
| 2014 | 91 080 € | — |
| 2013 | 53 130 € | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Rental BA | 37 182 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 46 895 € |
| medián kraja | 47 360 € |
| medián Slovenska | 45 462 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- JJ REAL, s.r.o.Trnava · tržby 90 200 € (2025)
- PJ REAL, s.r.o.Nitra · tržby 90 165 € (2025)
- Sankur-real, s.r.o.Prešov · tržby 90 161 € (2025)
- Vajno s.r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 90 107 € (2025)
- Space Consulting, s.r.o.Kremnica · tržby 90 040 € (2025)
- Stribog3, s. r. o.Žilina · tržby 90 000 € (2025)
- PP House s. r. o.Svit · tržby 90 000 € (2023)
- 4ward Consulting, s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 90 000 € (2025)
- SIM - MAX s.r.o.Prešov · tržby 90 000 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Rental BA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Rental BA: Bratislava - Ružinov
Rental BA sídli na adrese Vlčie hrdlo 20, 821 07 Bratislava, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 863 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 360. Na tej istej adrese je zapísaných 9 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
Rental BA: IČO, sídlo a základné údaje
Rental BA s.r.o. (IČO 46942360) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 15. 12. 2012, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Mgr. Miroslav Koprna. Za rok 2025 sú v závierke tržby 37 182 € a výsledok hospodárenia +726 157 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 15. 12. 2012 |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Vyrubená daň z príjmov | 167 766 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) Rental BA s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 37 182 €, typická firma odvetvia 45 462 € (medián z 16 660 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy Rental BA
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Rental BA
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Rental BA
- Tendre111súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy449zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 600 €
- Výhry konkurentov531firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 319 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.690 zmlúv za 3 roky · 42 531 037 € · naposledy 15. 9. 2026Štátny fond rozvoja bývania556 zmlúv za 3 roky · 186 535 255 € · naposledy 12. 10. 2026Mesto Rajec496 zmlúv za 3 roky · 114 959 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 4 234 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
ZANZO SK s. r. o.PRO SYMPATIA, spol. s r.o.BAU WELD s. r. o.et cetera, s.r.o.RESTAX s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Bratislava II
Stanica Nivy s. r. o.EUROVEA, a. s.Ingka Centres Slovensko s.r.o.Slovak Telekom Infra, a.s.ZWIRN OFFICE s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.