VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

PCstatik s.r.o.

Poprad · Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

87 309 €tržby 2025 ▲ 35 %+15 988 €zisk 2025

aktívna 13 rokov2 zamestnanci (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

87 309 €tržby 2025 ▲ 35 %
+15 988 €zisk 2025
  1. 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -415 €
  2. 13 : tržby 67 076 €, výsledok hospodárenia 7 859 €
  3. 14 : tržby 49 333 €, výsledok hospodárenia -1 547 €
  4. 15 : tržby 57 228 €, výsledok hospodárenia 1 063 €
  5. 16 : tržby 42 048 €, výsledok hospodárenia -5 885 €
  6. 17 : tržby 68 900 €, výsledok hospodárenia 5 398 €
  7. 18 : tržby 65 965 €, výsledok hospodárenia 1 578 €
  8. 19 : tržby 63 017 €, výsledok hospodárenia 1 689 €
  9. 20 : tržby 74 708 €, výsledok hospodárenia 47 €
  10. 21 : tržby 73 359 €, výsledok hospodárenia 1 548 €
  11. 22 : tržby 52 758 €, výsledok hospodárenia 2 956 €
  12. 23 : tržby 65 155 €, výsledok hospodárenia -5 299 €
  13. 24 : tržby 64 906 €, výsledok hospodárenia 4 849 €
  14. 25 : tržby 87 309 €, výsledok hospodárenia 15 988 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

PCstatik s.r.o. (IČO 46939008) mala v roku 2025 tržby 87 309 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci PCstatik

V roku 2025 mala PCstatik priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 11 104 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konateľ PCstatik

Podľa Registra právnických osôb koná za PCstatik 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

Spoločník PCstatik

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch PCstatik
Podiely spoločníkov na vkladoch PCstatik Ing. Jaroslav Cuník 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Jaroslav Cuník: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Jaroslav Cuník100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Jaroslav Cuníkod 18. 12. 2012 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok PCstatik

Za rok 2025 má PCstatik v závierke tržby 87 309 €, o 34,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +15 988 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 87 309 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 729 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202587 tis. €▲ +34,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202516 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202583 tis. €
Vlastné imanie 202534 tis. €
Záväzky 202549 tis. €59,2 % majetku
Pridaná hodnota 202550 tis. €
Zisková marža 2025+18,3 %medián odvetvia +9,1 %
Súčet výsledkov za 14 rokov30 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov1 729 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát PCstatik

Súvaha PCstatik

Všetky čísla zo závierok PCstatik (14 rokov)
Čísla zo závierok PCstatik po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202587 309 €15 988 €82 517 €33 675 €48 842 €49 513 €+18,3 %
202464 906 €4 849 €33 989 €17 687 €16 302 €15 968 €+7,5 %
202365 155 €−5 299 €24 091 €12 838 €11 253 €19 206 €−8,1 %
202252 758 €2 956 €33 557 €18 136 €15 421 €24 661 €+5,6 %
202173 359 €1 548 €33 550 €15 180 €18 370 €34 442 €+2,1 %
202074 708 €47 €33 058 €13 632 €19 426 €30 904 €+0,1 %
201963 017 €1 689 €39 628 €13 585 €26 043 €28 840 €+2,7 %
201865 965 €1 578 €43 502 €11 525 €31 977 €30 872 €+2,4 %
201768 900 €5 398 €53 267 €9 946 €43 321 €30 735 €+7,8 %
201642 048 €−5 885 €25 616 €4 548 €21 068 €15 444 €−14,0 %
201557 228 €1 063 €23 917 €11 394 €12 523 €19 508 €+1,9 %
201449 333 €−1 547 €23 455 €11 290 €12 165 €11 182 €−3,1 %
201367 076 €7 859 €17 792 €12 694 €5 098 €11 705 €+11,7 %
2012—−415 €4 835 €4 835 €—−415 €—

Riziko: zaplatí PCstatik?

PCstatik a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom PCstatik z roku 2016.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva201626. 7. 2016

História firmy PCstatik

Dátum vzniku PCstatik je 18. 12. 2012, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/27109/P
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 4 835 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023665083
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad. Firma vznikla 18. 12. 2012.
  5. Nový spoločník: Ing. Jaroslav CuníkSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 87 309 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti PCstatik

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Vedenie účtovníctva
  • Administratívne služby
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Reklamné a marketingové služby
  • Prevádzka malých plavidiel
  • Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
  • Výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15 m, drobných stavieb a ich zmien
  • Autorizovaný stavebný inžinier v kategórií statika stavieb s rozsahom oprávnenia vykonávať odborné činnosti vo výstavbe podľa zákona SNR č. 138/1992 Zb. o autorizovaných architektoch a autorizovaných stavebných inžinieroch v znení zákona č. 236/2000 Z.z.
  • dizajnérske činnosti
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Počítačové služby
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

PCstatik v odvetví architektonické a inžinierske činnosti

PCstatik je v registri v odvetví Architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71), činnosť inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 51 449 € (7 324 závierok), PCstatik má 87 309 €, čo je 1,7-násobok mediánu. V okrese Poprad je v tomto odvetví 465 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PCstatik 65. z 153.

V odvetví v okrese Poprad465aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou7 324Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia51 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+9,1 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PCstatik, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Poprad ›

Sídlo PCstatik: Poprad

PCstatik sídli na adrese Dostojevského 4532/71, 058 01 Poprad, okres Poprad. V obci Poprad je 9 419 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 098. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Poprad9 419aktívnych
Subjektov v okrese Poprad17 098aktívnych
V tom istom odvetví465okres Poprad
Na tej istej adrese6aktívnych subjektov

Poprad: obyvatelia a dáta ›Okres Poprad ›Adresár firiem v okrese Poprad ›

PCstatik: IČO, sídlo a základné údaje

PCstatik s.r.o. (IČO 46939008) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Poprad, okres Poprad. Dátum vzniku je 18. 12. 2012, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Ing. Jaroslav Cuník. Za rok 2025 sú v závierke tržby 87 309 € a výsledok hospodárenia +15 988 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieInžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112)
Základné imanie5 000 €
Vznik18. 12. 2012
ObecPoprad
OkresOkres Poprad
Vyrubená daň z príjmov1 729 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri15

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71) PCstatik s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 87 309 €, typická firma odvetvia 51 449 € (medián z 7 324 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Poprad ›Architektonické a inžinierske činnosti: tržby a mzdy ›Architektonické a inžinierske činnosti v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Poprad ›

Sieť prepojení firmy PCstatik

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu PCstatik

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu PCstatik

  • Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 87 tis. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 149 tis. €
  • Končiace zmluvy133zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 16 tis. €
  • Výhry konkurentov106firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 39 tis. €
  • Diery na trhu12odvetví chýba v meste Popradtypický nepokrytý dopyt 695 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Poprad

PETROLTRANS, a.s.TATRAVAGÓNKA a.s.Beko Manufacturing Slovakia spol. s r.o.LUNYS, s.r.o.Hossa family, s. r. o.Všetky firmy v obci Poprad ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 71.12) v okrese Poprad

BRASIN, spol. s r.o.ADEN s.r.o.M3Soft s.r.o.ASTRA Rail Project s.r.o.GasOil Technology a.s.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk