VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

AlvaCon, spol. s r.o.

Bratislava - Rača · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

93 301 €tržby 2025 ▼ 46 %+30 597 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

93 301 €tržby 2025 ▼ 46 %
+30 597 €zisk 2025
  1. 13 : tržby 22 770 €, výsledok hospodárenia 683 €
  2. 14 : tržby 4 020 €, výsledok hospodárenia -47 €
  3. 15 : tržby 4 320 €, výsledok hospodárenia 3 504 €
  4. 16 : tržby 2 500 €, výsledok hospodárenia 1 703 €
  5. 17 : tržby 2 600 €, výsledok hospodárenia 1 807 €
  6. 18 : tržby 2 100 €, výsledok hospodárenia 1 363 €
  7. 19 : tržby 5 330 €, výsledok hospodárenia -5 979 €
  8. 20 : tržby 51 786 €, výsledok hospodárenia 40 795 €
  9. 21 : tržby 68 173 €, výsledok hospodárenia 17 297 €
  10. 22 : tržby 300 785 €, výsledok hospodárenia 7 736 €
  11. 23 : tržby 141 433 €, výsledok hospodárenia 22 884 €
  12. 24 : tržby 172 227 €, výsledok hospodárenia 54 438 €
  13. 25 : tržby 93 301 €, výsledok hospodárenia 30 597 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

AlvaCon, spol. s r.o. (IČO 46936408) mala v roku 2025 tržby 93 301 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci AlvaCon

AlvaCon má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 18 057 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konateľ AlvaCon

Podľa Registra právnických osôb koná za AlvaCon 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Spoločník AlvaCon

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch AlvaCon
Podiely spoločníkov na vkladoch AlvaCon Ing. Martin Valko 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Martin Valko: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Martin Valko100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Martin Valkood 9. 8. 2019 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok AlvaCon

Za rok 2025 má AlvaCon v závierke tržby 93 301 €, o 45,8 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +30 597 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 300 785 €.

Tržby 202593 tis. €▼ −45,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202531 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025255 tis. €
Vlastné imanie 2025134 tis. €
Záväzky 2025121 tis. €47,5 % majetku
Pridaná hodnota 202577 tis. €
Zisková marža 2025+32,8 %medián odvetvia +8,4 %
Súčet výsledkov za 13 rokov177 tis. €2013 až 2025

Výkaz ziskov a strát AlvaCon

Súvaha AlvaCon

Všetky čísla zo závierok AlvaCon (13 rokov)
Čísla zo závierok AlvaCon po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202593 301 €30 597 €254 737 €133 864 €120 873 €77 049 €+32,8 %
2024172 227 €54 438 €285 140 €120 563 €164 577 €119 436 €+31,6 %
2023141 433 €22 884 €236 718 €96 745 €139 973 €88 900 €+16,2 %
2022300 785 €7 736 €240 550 €73 861 €166 689 €34 210 €+2,6 %
202168 173 €17 297 €189 060 €66 125 €122 935 €21 951 €+25,4 %
202051 786 €40 795 €82 563 €48 828 €33 735 €48 351 €+78,8 %
20195 330 €−5 979 €13 207 €8 032 €5 175 €−5 896 €−112,2 %
20182 100 €1 363 €14 486 €14 012 €474 €1 799 €+64,9 %
20172 600 €1 807 €13 231 €12 649 €582 €2 358 €+69,5 %
20162 500 €1 703 €11 425 €10 843 €582 €2 254 €+68,1 %
20154 320 €3 504 €9 740 €9 140 €600 €4 070 €+81,1 %
20144 020 €−47 €6 218 €5 636 €582 €3 772 €−1,2 %
201322 770 €683 €8 070 €5 683 €2 387 €20 294 €+3,0 %

Riziko: zaplatí AlvaCon?

Peniaze od štátu: AlvaCon

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy AlvaCon

Dátum vzniku AlvaCon je 1. 1. 2013, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/86094/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 22 770 € · majetok 8 070 €
  3. Nový štatutár: Ing. Martin ValkoKonateľ
  4. Nový spoločník: Ing. Martin ValkoSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023670627
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 93 301 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti AlvaCon

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Reklamné a marketingové služby
  • Počítačové služby
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

AlvaCon v odvetví administratívne a kancelárske služby

AlvaCon je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 398 závierok), AlvaCon má 93 301 €, čo je 2,2-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 5 202 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je AlvaCon 681. z 2 210.

V odvetví v okrese Bratislava III5 202aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou24 398Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb AlvaCon, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Bratislava III ›

Sídlo AlvaCon: Bratislava - Rača

AlvaCon sídli na adrese Nad kúriou 10, 831 06 Bratislava, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 21 030 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 393.

Subjektov v obci Bratislava - Rača21 030aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III47 393aktívnych
V tom istom odvetví5 202okres Bratislava III

Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

AlvaCon: IČO, sídlo a základné údaje

AlvaCon, spol. s r.o. (IČO 46936408) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 1. 1. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Ing. Martin Valko. Za rok 2025 sú v závierke tržby 93 301 € a výsledok hospodárenia +30 597 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie5 000 €
Vznik1. 1. 2013
ObecBratislava - Rača
OkresOkres Bratislava III
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) AlvaCon, spol. s r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 93 301 €, typická firma odvetvia 42 000 €, čo je 2,2-násobok mediánu (medián z 24 398 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›

Sieť prepojení firmy AlvaCon

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu AlvaCon

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu AlvaCon

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
  • Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy386zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
  • Výhry konkurentov73firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Rača

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

ANECT a.s.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača

PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Bratislava III

Up Déjeuner, s. r. o.Hitachi Energy Slovakia, s. r. o.Daggopilon s.r.o.FILM SLOVAKIA, s.r.o.Welders Elite, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk