ORMA profit, s.r.o.
Žilina · Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
36 302 €tržby 2025 ▼ 2 %+10 011 €zisk 2025aktívna 13 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 30. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 4 559 €, výsledok hospodárenia -73 €
- 14 : tržby 11 589 €, výsledok hospodárenia 626 €
- 15 : tržby 20 668 €, výsledok hospodárenia 1 455 €
- 16 : tržby 19 588 €, výsledok hospodárenia 5 603 €
- 17 : tržby 21 110 €, výsledok hospodárenia 1 858 €
- 18 : tržby 21 932 €, výsledok hospodárenia 2 690 €
- 19 : tržby 22 110 €, výsledok hospodárenia -10 376 €
- 20 : tržby 20 401 €, výsledok hospodárenia -9 762 €
- 21 : tržby 20 891 €, výsledok hospodárenia -7 368 €
- 22 : tržby 23 417 €, výsledok hospodárenia -5 143 €
- 23 : tržby 25 579 €, výsledok hospodárenia 2 162 €
- 24 : tržby 36 999 €, výsledok hospodárenia 15 181 €
- 25 : tržby 36 302 €, výsledok hospodárenia 10 011 €
ORMA profit, s.r.o. (IČO 46934308) mala v roku 2025 tržby 36 302 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci ORMA profit
ORMA profit má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 9 763 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 9 763 € | — |
| 2024 | — | 6 243 € | — |
| 2023 | — | 5 880 € | — |
| 2022 | — | 6 929 € | — |
| 2021 | — | 2 836 € | — |
| 2020 | — | 4 313 € | — |
| 2019 | — | 4 633 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.
Konateľ ORMA profit
Podľa Registra právnických osôb koná za ORMA profit 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026.
Spoločník ORMA profit
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Mariana Orlovská100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Mariana Orlovskáod 18. 1. 2013 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok ORMA profit
Za rok 2025 má ORMA profit v závierke tržby 36 302 €, o 1,9 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +10 011 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 36 999 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát ORMA profit
Najvyššie tržby: rok 2024, 36 999 €. Najnižšie: rok 2013, 4 559 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 36 302 € |
| 2024 | 36 999 € |
| 2023 | 25 579 € |
| 2022 | 23 417 € |
| 2021 | 20 891 € |
| 2020 | 20 401 € |
| 2019 | 22 110 € |
| 2018 | 21 932 € |
| 2017 | 21 110 € |
| 2016 | 19 588 € |
| 2015 | 20 668 € |
| 2014 | 11 589 € |
| 2013 | 4 559 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 5 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 6 864 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 10 011 € |
| 2024 | 15 181 € |
| 2023 | 2 162 € |
| 2022 | −5 143 € |
| 2021 | −7 368 € |
| 2020 | −9 762 € |
| 2019 | −10 376 € |
| 2018 | 2 690 € |
| 2017 | 1 858 € |
| 2016 | 5 603 € |
| 2015 | 1 455 € |
| 2014 | 626 € |
| 2013 | −73 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ORMA profit
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +27,6 %, medián odvetvia +12,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ORMA profit | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +27,6 % | +12,3 % |
| 2024 | +41,0 % | +8,2 % |
| 2023 | +8,5 % | +6,9 % |
| 2022 | −22,0 % | +6,5 % |
| 2021 | −35,3 % | +6,7 % |
| 2020 | −47,9 % | +7,0 % |
| 2019 | −46,9 % | +5,4 % |
| 2018 | +12,3 % | +5,4 % |
| 2017 | +8,8 % | +7,4 % |
| 2016 | +28,6 % | +6,9 % |
| 2015 | +7,0 % | +7,1 % |
| 2014 | +5,4 % | — |
| 2013 | −1,6 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 9 z 12 rokov, najviac v roku 2014 (+154,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −1,9 % |
| 2024 | +44,6 % |
| 2023 | +9,2 % |
| 2022 | +12,1 % |
| 2021 | +2,4 % |
| 2020 | −7,7 % |
| 2019 | +0,8 % |
| 2018 | +3,9 % |
| 2017 | +7,8 % |
| 2016 | −5,2 % |
| 2015 | +78,3 % |
| 2014 | +154,2 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ORMA profit
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 40 626 €, vlastné imanie 28 615 € a záväzky 12 011 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 40 626 € | 28 615 € | 12 011 € |
| 2024 | 30 800 € | 18 605 € | 12 195 € |
| 2023 | 50 765 € | 3 424 € | 47 341 € |
| 2022 | 50 000 € | 1 261 € | 48 739 € |
| 2021 | 52 699 € | 1 404 € | 51 295 € |
| 2020 | 60 152 € | 5 022 € | 55 130 € |
| 2019 | 69 886 € | 6 784 € | 63 102 € |
| 2018 | 80 328 € | 17 160 € | 63 168 € |
| 2017 | 33 196 € | 14 470 € | 18 726 € |
| 2016 | 32 864 € | 12 611 € | 20 253 € |
| 2015 | 23 657 € | 7 008 € | 16 649 € |
| 2014 | 22 362 € | 5 553 € | 16 809 € |
| 2013 | 5 184 € | 4 927 € | 257 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ORMA profit (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 36 302 € | 10 011 € | 40 626 € | 28 615 € | 12 011 € | 22 345 € | +27,6 % |
| 2024 | 36 999 € | 15 181 € | 30 800 € | 18 605 € | 12 195 € | 23 847 € | +41,0 % |
| 2023 | 25 579 € | 2 162 € | 50 765 € | 3 424 € | 47 341 € | 10 574 € | +8,5 % |
| 2022 | 23 417 € | −5 143 € | 50 000 € | 1 261 € | 48 739 € | 12 563 € | −22,0 % |
| 2021 | 20 891 € | −7 368 € | 52 699 € | 1 404 € | 51 295 € | 12 458 € | −35,3 % |
| 2020 | 20 401 € | −9 762 € | 60 152 € | 5 022 € | 55 130 € | 11 069 € | −47,9 % |
| 2019 | 22 110 € | −10 376 € | 69 886 € | 6 784 € | 63 102 € | 10 176 € | −46,9 % |
| 2018 | 21 932 € | 2 690 € | 80 328 € | 17 160 € | 63 168 € | 6 913 € | +12,3 % |
| 2017 | 21 110 € | 1 858 € | 33 196 € | 14 470 € | 18 726 € | 10 533 € | +8,8 % |
| 2016 | 19 588 € | 5 603 € | 32 864 € | 12 611 € | 20 253 € | 10 821 € | +28,6 % |
| 2015 | 20 668 € | 1 455 € | 23 657 € | 7 008 € | 16 649 € | 9 485 € | +7,0 % |
| 2014 | 11 589 € | 626 € | 22 362 € | 5 553 € | 16 809 € | 4 487 € | +5,4 % |
| 2013 | 4 559 € | −73 € | 5 184 € | 4 927 € | 257 € | −8 € | −1,6 % |
Riziko: zaplatí ORMA profit?
Peniaze od štátu: ORMA profit
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy ORMA profit
Dátum vzniku ORMA profit je 18. 1. 2013, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/58222/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 4 559 € · majetok 5 184 €
- Nový spoločník: Ing. Mariana OrlovskáSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 36 302 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ORMA profit
- Vedenie účtovníctva
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné a marketingové služby
- Administratívne služby
- Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Počítačové služby
- Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Prenájom hnuteľných vecí
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Čistiace a upratovacie služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026.
ORMA profit v odvetví právne a účtovnícke činnosti
ORMA profit je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69), činnosť účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 399 € (9 912 závierok), ORMA profit má 36 302 €, čo je 80 % mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 937 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ORMA profit 218. z 363.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 21 080 €, polovica do 45 399 €, tri štvrtiny do 93 721 €; 10 % firiem má viac než 262 004 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 301 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 21 080 € |
| medián | 45 399 € |
| horný kvartil | 93 721 € |
| 10 % firiem má viac než | 262 004 € |
| ORMA profit | 36 302 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 11. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ORMA profit
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ORMA profit s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ORMA profit | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 36 302 € | 45 399 € |
| 2024 | 36 999 € | 42 733 € |
| 2023 | 25 579 € | 41 433 € |
| 2022 | 23 417 € | 38 765 € |
| 2021 | 20 891 € | 36 071 € |
| 2020 | 20 401 € | 35 043 € |
| 2019 | 22 110 € | 36 772 € |
| 2018 | 21 932 € | 35 500 € |
| 2017 | 21 110 € | 34 290 € |
| 2016 | 19 588 € | 33 064 € |
| 2015 | 20 668 € | 30 550 € |
| 2014 | 11 589 € | — |
| 2013 | 4 559 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| ORMA profit | 36 302 € |
|---|---|
| medián okresu Žilina | 45 180 € |
| medián kraja | 42 493 € |
| medián Slovenska | 45 399 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- SOLASIDO, s.r.o.Banská Štiavnica · tržby 90 208 € (2025)
- RMS Šaľa s. r. o.Šaľa · tržby 90 154 € (2025)
- PEKAMI s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 90 137 € (2025)
- Ján Deset Legal, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 90 119 € (2025)
- AB 3, s.r.o.Veľké Úľany · tržby 90 077 € (2025)
- DAVID BERES, ADVOKAT s.r.o.Bratislava - mestská časť Vrakuňa · tržby 90 040 € (2025)
- E-count, s.r.o.Liptovský Mikuláš · tržby 90 008 € (2025)
- PRO iURE - advokátska kancelária, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 89 932 € (2025)
- Café Medicine s. r. o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 89 914 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ORMA profit, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ORMA profit: Žilina
ORMA profit sídli na adrese Lichardova 8510/48, 010 01 Žilina, okres Žilina. V obci Žilina je 21 308 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 660. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.
Žilina: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›
ORMA profit: IČO, sídlo a základné údaje
ORMA profit, s.r.o. (IČO 46934308) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, okres Žilina. Dátum vzniku je 18. 1. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Ing. Mariana Orlovská. Za rok 2025 sú v závierke tržby 36 302 € a výsledok hospodárenia +10 011 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 18. 1. 2013 |
| Obec | Žilina |
| Okres | Okres Žilina |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69) ORMA profit, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 36 302 €, typická firma odvetvia 45 399 € (medián z 9 912 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 11. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Právne a účtovnícke činnosti: tržby a mzdy ›Právne a účtovnícke činnosti v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›
Sieť prepojení firmy ORMA profit
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ORMA profit
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ORMA profit
- Tendre3súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,8 mil. €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy259zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 300 €
- Výhry konkurentov41firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 200 €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Žilinatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen1 271 zmlúv za 3 roky · 13 205 730 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.287 zmlúv za 3 roky · 736 509 € · naposledy 28. 9. 2026Slovenská televízia a rozhlas86 zmlúv za 3 roky · 553 117 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 607 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Žilina
Stredoslovenská energetika, a. s.SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o.Stredoslovenská distribučná, a.s.TIPSPORT SK, a.s.Hyundai Transys Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Žilina ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 69.20) v okrese Žilina
SELECTION AND CONTROL, s.r.o.Kimbino Green s.r.o.PRETO spol. s r.o.TCH SPACE, s. r. o.MONERE, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.