VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ixcon s.r.o.

Bratislava - Staré Mesto · Maloobchod s farmaceutickými výrobkami

899 394 €tržby 2025 ▲ 131 %+25 130 €zisk 2025

aktívna 13 rokov1 zamestnanec (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

899 394 €tržby 2025 ▲ 131 %
+25 130 €zisk 2025
  1. 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -609 €
  2. 13 : tržby 210 338 €, výsledok hospodárenia -387 €
  3. 14 : tržby 412 820 €, výsledok hospodárenia 29 063 €
  4. 15 : tržby 522 564 €, výsledok hospodárenia 850 €
  5. 16 : tržby 383 634 €, výsledok hospodárenia -9 561 €
  6. 17 : tržby 338 710 €, výsledok hospodárenia 20 139 €
  7. 18 : tržby 353 011 €, výsledok hospodárenia 14 296 €
  8. 19 : tržby 339 194 €, výsledok hospodárenia -1 498 €
  9. 20 : tržby 373 558 €, výsledok hospodárenia 20 804 €
  10. 21 : tržby 347 146 €, výsledok hospodárenia 6 349 €
  11. 22 : tržby 346 806 €, výsledok hospodárenia -576 €
  12. 23 : tržby 350 853 €, výsledok hospodárenia 14 845 €
  13. 24 : tržby 388 595 €, výsledok hospodárenia 17 123 €
  14. 25 : tržby 899 394 €, výsledok hospodárenia 25 130 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ixcon s.r.o. (IČO 46932330) mala v roku 2025 tržby 899 394 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci ixcon

V roku 2025 mala ixcon priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 18 702 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ ixcon

Podľa Registra právnických osôb koná za ixcon 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločníci ixcon

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch ixcon
Podiely spoločníkov na vkladoch ixcon AdAxes s.r.o. 50,0 %, BPH Invest, s.r.o. 50,0 %. Spolu 5 000 €. AdAxes s.r.o.: 2 500 €, 50,0 %BPH Invest, s.r.o.: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • AdAxes s.r.o.50,0 %
  • BPH Invest, s.r.o.50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
AdAxes s.r.o.od 6. 11. 2025 2 500 €50,0 %
BPH Invest, s.r.o.od 6. 11. 2025 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok ixcon

Za rok 2025 má ixcon v závierke tržby 899 394 €, o 131,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +25 130 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 899 394 €.

Tržby 2025899 tis. €▲ +131,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202525 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025555 tis. €
Vlastné imanie 202531 tis. €
Záväzky 2025524 tis. €94,5 % majetku
Pridaná hodnota 202546 tis. €
Zisková marža 2025+2,8 %medián odvetvia +2,3 %
Súčet výsledkov za 14 rokov136 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát ixcon

Súvaha ixcon

Všetky čísla zo závierok ixcon (14 rokov)
Čísla zo závierok ixcon po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025899 394 €25 130 €555 113 €30 630 €524 483 €46 006 €+2,8 %
2024388 595 €17 123 €90 766 €22 623 €68 143 €51 697 €+4,4 %
2023350 853 €14 845 €154 264 €98 638 €55 626 €25 656 €+4,2 %
2022346 806 €−576 €139 065 €83 870 €55 195 €24 462 €−0,2 %
2021347 146 €6 349 €146 995 €84 446 €62 549 €33 893 €+1,8 %
2020373 558 €20 804 €150 954 €78 097 €72 857 €46 494 €+5,6 %
2019339 194 €−1 498 €125 153 €57 292 €67 861 €36 460 €−0,4 %
2018353 011 €14 296 €151 912 €58 791 €93 121 €50 586 €+4,0 %
2017338 710 €20 139 €163 491 €44 495 €118 996 €55 573 €+5,9 %
2016383 634 €−9 561 €139 823 €24 356 €115 467 €23 465 €−2,5 %
2015522 564 €850 €104 345 €33 917 €70 428 €32 878 €+0,2 %
2014412 820 €29 063 €98 619 €33 067 €65 552 €59 874 €+7,0 %
2013210 338 €−387 €96 331 €4 004 €92 327 €20 074 €−0,2 %
2012—−609 €41 891 €4 391 €37 500 €−328 €—

Riziko: zaplatí ixcon?

ixcon a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 12 zmlúv s dodávateľom ixcon z rokov 2013 až 2026.

Zmluvy so štátom12Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva201328. 2. 2013

História firmy ixcon

Dátum vzniku ixcon je 8. 12. 2012, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/85886/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 41 891 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023665457
  4. Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 8. 12. 2012.
  5. Nový štatutár: Lucia BodorKonateľ
  6. Nový spoločník: BPH Invest, s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 899 394 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ixcon

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Počítačové služby
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Reklamné a marketingové služby
  • Prieskum trhu a verejnej mienky
  • Fotografické služby
  • Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov
  • poskytovanie lekárenskej starostlivosti vo verejnej lekárni,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

ixcon v odvetví maloobchod

ixcon je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť maloobchod s farmaceutickými výrobkami. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 643 € (17 953 závierok), ixcon má 899 394 €, čo je 9,2-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 2 710 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ixcon 186. z 1 065.

V odvetví v okrese Bratislava I2 710aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou17 953Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia98 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ixcon, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava I ›

Sídlo ixcon: Bratislava - Staré Mesto

ixcon sídli na adrese Heydukova 12, 811 08 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 970 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 859. Na tej istej adrese je zapísaných 8 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 970aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 859aktívnych
V tom istom odvetví2 710okres Bratislava I
Na tej istej adrese8aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

ixcon: IČO, sídlo a základné údaje

ixcon s.r.o. (IČO 46932330) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 8. 12. 2012, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Lucia Bodor. Za rok 2025 sú v závierke tržby 899 394 € a výsledok hospodárenia +25 130 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieMaloobchod s farmaceutickými výrobkami (SK NACE 4773)
Základné imanie5 000 €
Vznik8. 12. 2012
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví maloobchod (SK NACE 47) ixcon s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 899 394 €, typická firma odvetvia 97 643 €, čo je 9,2-násobok mediánu (medián z 17 953 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Sieť prepojení firmy ixcon

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu ixcon

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ixcon

  • Tendre44súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 800 €
  • Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy775zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 10 tis. €
  • Výhry konkurentov90firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

INTEC PHARMA s.r.o.Z&T Pharma s.r.o.Lekáreň Panorama s.r.o.W TRUST s.r.o.lulevie, s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.73) v okrese Bratislava I

Lekáreň sv. Anny s.r.o.Apotheke12 s. r. o.FARMEDIX, s.r.o.LEKÁREŇ AVION s.r.o.PANSSON s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk