MED Research, s. r. o.
Bratislava - Staré Mesto · Výskum a experimentálny vývoj v oblasti prírodných a technických vied
3 806 124 €tržby 2025 ▲ 10 %+174 839 €zisk 2025aktívna 13 rokov1 zamestnanec (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 204 051 €, výsledok hospodárenia 30 387 €
- 14 : tržby 378 336 €, výsledok hospodárenia 140 565 €
- 15 : tržby 1 161 205 €, výsledok hospodárenia 470 595 €
- 16 : tržby 760 668 €, výsledok hospodárenia 51 177 €
- 17 : tržby 2 337 286 €, výsledok hospodárenia 128 660 €
- 18 : tržby 2 182 491 €, výsledok hospodárenia 48 056 €
- 19 : tržby 2 277 311 €, výsledok hospodárenia 26 253 €
- 20 : tržby 2 364 300 €, výsledok hospodárenia 28 634 €
- 21 : tržby 2 505 673 €, výsledok hospodárenia 43 881 €
- 22 : tržby 3 096 664 €, výsledok hospodárenia 94 360 €
- 23 : tržby 3 317 055 €, výsledok hospodárenia 66 920 €
- 24 : tržby 3 457 605 €, výsledok hospodárenia 122 992 €
- 25 : tržby 3 806 124 €, výsledok hospodárenia 174 839 €
MED Research, s. r. o. (IČO 46930167) mala v roku 2025 tržby 3 806 124 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci MED Research
V roku 2025 mala MED Research priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 13 377 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 13 377 € | 9 840 € |
| 2024 | 1 | 12 235 € | 9 000 € |
| 2023 | 1 | 11 336 € | 8 400 € |
| 2022 | 1 | 10 573 € | 7 800 € |
| 2021 | 1 | 10 134 € | 7 476 € |
| 2020 | 2 | 13 915 € | 10 261 € |
| 2019 | — | 13 764 € | 9 869 € |
| 2018 | — | 11 149 € | 8 174 € |
| 2017 | — | 18 674 € | 14 067 € |
| 2016 | — | 19 045 € | 14 447 € |
| 2013 | — | 2 829 € | 2 093 € |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 74 % 9 840 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 3 537 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ MED Research
Podľa Registra právnických osôb koná za MED Research 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Spoločník MED Research
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- MUDr. Peter Cisár100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| MUDr. Peter Cisárod 26. 7. 2022 | 20 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok MED Research
Za rok 2025 má MED Research v závierke tržby 3 806 124 €, o 10,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +174 839 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 3 806 124 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 69 163 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát MED Research
Najvyššie tržby: rok 2025, 3 806 124 €. Najnižšie: rok 2013, 204 051 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 3 806 124 € |
| 2024 | 3 457 605 € |
| 2023 | 3 317 055 € |
| 2022 | 3 096 664 € |
| 2021 | 2 505 673 € |
| 2020 | 2 364 300 € |
| 2019 | 2 277 311 € |
| 2018 | 2 182 491 € |
| 2017 | 2 337 286 € |
| 2016 | 760 668 € |
| 2015 | 1 161 205 € |
| 2014 | 378 336 € |
| 2013 | 204 051 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 13 rokoch, strata v 0 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 1 427 319 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 174 839 € |
| 2024 | 122 992 € |
| 2023 | 66 920 € |
| 2022 | 94 360 € |
| 2021 | 43 881 € |
| 2020 | 28 634 € |
| 2019 | 26 253 € |
| 2018 | 48 056 € |
| 2017 | 128 660 € |
| 2016 | 51 177 € |
| 2015 | 470 595 € |
| 2014 | 140 565 € |
| 2013 | 30 387 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- MED Research
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +4,6 %, medián odvetvia +12,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | MED Research | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +4,6 % | +12,5 % |
| 2024 | +3,6 % | +10,0 % |
| 2023 | +2,0 % | +7,7 % |
| 2022 | +3,0 % | +5,2 % |
| 2021 | +1,8 % | +5,8 % |
| 2020 | +1,2 % | +5,9 % |
| 2019 | +1,2 % | +4,5 % |
| 2018 | +2,2 % | +4,5 % |
| 2017 | +5,5 % | +5,2 % |
| 2016 | +6,7 % | +5,8 % |
| 2015 | +40,5 % | +8,1 % |
| 2014 | +37,2 % | — |
| 2013 | +14,9 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 10 z 12 rokov, najviac v roku 2017 (+207,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +10,1 % |
| 2024 | +4,2 % |
| 2023 | +7,1 % |
| 2022 | +23,6 % |
| 2021 | +6,0 % |
| 2020 | +3,8 % |
| 2019 | +4,3 % |
| 2018 | −6,6 % |
| 2017 | +207,3 % |
| 2016 | −34,5 % |
| 2015 | +206,9 % |
| 2014 | +85,4 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha MED Research
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 674 832 €, vlastné imanie 199 820 € a záväzky 475 012 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 674 832 € | 199 820 € | 475 012 € |
| 2024 | 555 693 € | 147 973 € | 407 720 € |
| 2023 | 555 591 € | 91 901 € | 463 690 € |
| 2022 | 464 416 € | 119 341 € | 345 075 € |
| 2021 | 336 328 € | 68 862 € | 267 466 € |
| 2020 | 329 968 € | 53 615 € | 276 353 € |
| 2019 | 472 316 € | 51 235 € | 421 081 € |
| 2018 | 525 104 € | 201 698 € | 323 406 € |
| 2017 | 642 655 € | 153 641 € | 489 014 € |
| 2016 | 458 940 € | 396 158 € | 62 782 € |
| 2015 | 839 061 € | 728 481 € | 110 580 € |
| 2014 | 255 547 € | 205 078 € | 50 469 € |
| 2013 | 135 976 € | 64 514 € | 71 462 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok MED Research (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 806 124 € | 174 839 € | 674 832 € | 199 820 € | 475 012 € | 249 467 € | +4,6 % |
| 2024 | 3 457 605 € | 122 992 € | 555 693 € | 147 973 € | 407 720 € | 158 518 € | +3,6 % |
| 2023 | 3 317 055 € | 66 920 € | 555 591 € | 91 901 € | 463 690 € | 87 235 € | +2,0 % |
| 2022 | 3 096 664 € | 94 360 € | 464 416 € | 119 341 € | 345 075 € | 112 804 € | +3,0 % |
| 2021 | 2 505 673 € | 43 881 € | 336 328 € | 68 862 € | 267 466 € | 58 413 € | +1,8 % |
| 2020 | 2 364 300 € | 28 634 € | 329 968 € | 53 615 € | 276 353 € | 76 714 € | +1,2 % |
| 2019 | 2 277 311 € | 26 253 € | 472 316 € | 51 235 € | 421 081 € | 102 714 € | +1,2 % |
| 2018 | 2 182 491 € | 48 056 € | 525 104 € | 201 698 € | 323 406 € | 131 471 € | +2,2 % |
| 2017 | 2 337 286 € | 128 660 € | 642 655 € | 153 641 € | 489 014 € | 239 161 € | +5,5 % |
| 2016 | 760 668 € | 51 177 € | 458 940 € | 396 158 € | 62 782 € | 116 646 € | +6,7 % |
| 2015 | 1 161 205 € | 470 595 € | 839 061 € | 728 481 € | 110 580 € | 635 460 € | +40,5 % |
| 2014 | 378 336 € | 140 565 € | 255 547 € | 205 078 € | 50 469 € | 213 480 € | +37,2 % |
| 2013 | 204 051 € | 30 387 € | 135 976 € | 64 514 € | 71 462 € | 54 782 € | +14,9 % |
Riziko: zaplatí MED Research?
MED Research a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom MED Research z roku 2021.
História firmy MED Research
Dátum vzniku MED Research je 14. 12. 2012, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/86027/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023677777
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 204 051 € · majetok 135 976 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. Bratislava. Firma vznikla 14. 12. 2012.
- Nový spoločník: MUDr. Peter CisárSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 3 806 124 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti MED Research
- výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied,
- činnosti podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
- administratívne služby,
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,
- skladovanie,
- prenájom hnuteľných vecí,
- baliace služby, manipulácia s tovarom,
- reklamné a marketingové služby,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
MED Research v odvetví vedecký výskum a vývoj
MED Research je v registri v odvetví Vedecký výskum a vývoj (SK NACE 72), činnosť výskum a experimentálny vývoj v oblasti prírodných a technických vied. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 44 419 € (673 závierok), MED Research má 3 806 124 €, čo je 86-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 192 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MED Research 3. z 93.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 142 €, polovica do 44 419 €, tri štvrtiny do 144 348 €; 10 % firiem má viac než 495 983 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 586 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 142 € |
| medián | 44 419 € |
| horný kvartil | 144 348 € |
| 10 % firiem má viac než | 495 983 € |
| MED Research | 3 806 124 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 11. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- MED Research
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby MED Research s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | MED Research | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 3 806 124 € | 44 419 € |
| 2024 | 3 457 605 € | 38 849 € |
| 2023 | 3 317 055 € | 43 735 € |
| 2022 | 3 096 664 € | 40 248 € |
| 2021 | 2 505 673 € | 39 547 € |
| 2020 | 2 364 300 € | 37 527 € |
| 2019 | 2 277 311 € | 38 003 € |
| 2018 | 2 182 491 € | 38 212 € |
| 2017 | 2 337 286 € | 37 367 € |
| 2016 | 760 668 € | 36 240 € |
| 2015 | 1 161 205 € | 36 566 € |
| 2014 | 378 336 € | — |
| 2013 | 204 051 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| MED Research | 3 806 124 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 45 000 € |
| medián kraja | 46 487 € |
| medián Slovenska | 44 419 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Blumeria consulting s.r.o.Nitra · tržby 8 778 714 € (2025)
- PowereX j. s. a.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 6 748 738 € (2025)
- INO-HUB Energy j.s.a.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 6 136 007 € (2025)
- R-DAS, s. r. o.Sliač · tržby 5 765 558 € (2025)
- ICON Clinical Research Slovakia, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 5 260 157 € (2025)
- VUCHT a.s.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 4 762 835 € (2025)
- MatTek In Vitro Life Science Laboratories, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 4 101 509 € (2025)
- Slovenská akadémia viedBratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 3 297 517 € (2013)
- Premier Research, s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 2 749 439 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MED Research, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava I ›
Sídlo MED Research: Bratislava - Staré Mesto
MED Research sídli na adrese 29. augusta 28/C, 811 09 Bratislava, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 628 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 461.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
MED Research: IČO, sídlo a základné údaje
MED Research, s. r. o. (IČO 46930167) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 14. 12. 2012, na trhu je 13 rokov a štatutárom je MUDr. Peter Cisár. Za rok 2025 sú v závierke tržby 3 806 124 € a výsledok hospodárenia +174 839 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výskum a experimentálny vývoj v oblasti prírodných a technických vied (SK NACE 7210) |
| Základné imanie | 20 000 € |
| Vznik | 14. 12. 2012 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Vyrubená daň z príjmov | 69 163 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vedecký výskum a vývoj (SK NACE 72) MED Research, s. r. o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 3 806 124 €, typická firma odvetvia 44 419 €, čo je 86-násobok mediánu (medián z 673 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 11. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Vedecký výskum a vývoj: tržby a mzdy ›Vedecký výskum a vývoj v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›
Sieť prepojení firmy MED Research
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu MED Research
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MED Research
- Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 626 tis. €
- Končiace zmluvy208zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 25 tis. €
- Výhry konkurentov0firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacov
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Výskumná agentúra Sídlo: Plynárenská 7/A, 821 09 Bratislava377 zmlúv za 3 roky · 83 943 015 € · naposledy 27. 8. 2026Agntúra na podporu výskumu a vývoja269 zmlúv za 3 roky · 38 462 888 € · naposledy 1. 10. 2026Univerzita Komenského v Bratislave - Vedecký park141 zmlúv za 3 roky · 11 132 076 € · naposledy 17. 8. 2026 Všetkých 768 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Centurius, s.r.o.LONGIE s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 72.19) v okrese Bratislava I
PowereX j. s. a.ICON Clinical Research Slovakia, s. r. o.Techno Advising s. r. o.AXON Neuroscience R&D Services SESEBIA Slovakia, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.