VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Aubia s.r.o.

Košice - Pereš · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností

15 590 €tržby 2025 ▼ 22 %+12 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 14. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

15 590 €tržby 2025 ▼ 22 %
+12 €zisk 2025
  1. 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -333 €
  2. 13 : tržby 9 120 €, výsledok hospodárenia -3 411 €
  3. 14 : tržby 7 200 €, výsledok hospodárenia -4 982 €
  4. 15 : tržby 5 010 €, výsledok hospodárenia -4 723 €
  5. 16 : tržby 35 403 €, výsledok hospodárenia 17 158 €
  6. 17 : tržby 12 984 €, výsledok hospodárenia 906 €
  7. 18 : tržby 3 825 €, výsledok hospodárenia -6 913 €
  8. 19 : tržby 6 840 €, výsledok hospodárenia -5 028 €
  9. 20 : tržby 10 060 €, výsledok hospodárenia -1 089 €
  10. 21 : tržby 17 370 €, výsledok hospodárenia 1 254 €
  11. 22 : tržby 18 200 €, výsledok hospodárenia -1 319 €
  12. 23 : tržby 16 628 €, výsledok hospodárenia -2 122 €
  13. 24 : tržby 20 060 €, výsledok hospodárenia -609 €
  14. 25 : tržby 15 590 €, výsledok hospodárenia 12 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Aubia s.r.o. (IČO 46925473) mala v roku 2025 tržby 15 590 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Aubia

V roku 2025 mala Aubia priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.

Konatelia Aubia

Podľa Registra právnických osôb konajú za Aubia 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

Spoločník Aubia

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Aubia
Podiely spoločníkov na vkladoch Aubia Mgr. Jaroslav Borovský 100,0 %. Spolu 5 000 €. Mgr. Jaroslav Borovský: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Mgr. Jaroslav Borovský100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Mgr. Jaroslav Borovskýod 29. 11. 2012 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Aubia

Za rok 2025 má Aubia v závierke tržby 15 590 €, o 22,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +12 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2016: 35 403 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202516 tis. €▼ −22,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202512 €zisk
Majetok (aktíva) 2025476 tis. €
Vlastné imanie 20252 527 €
Záväzky 2025473 tis. €99,5 % majetku
Pridaná hodnota 20254 144 €
Zisková marža 2025+0,1 %medián odvetvia +8,8 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−11 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Aubia

Súvaha Aubia

Všetky čísla zo závierok Aubia (14 rokov)
Čísla zo závierok Aubia po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202515 590 €12 €475 778 €2 527 €473 251 €4 144 €+0,1 %
202420 060 €−609 €478 217 €2 515 €475 702 €7 090 €−3,0 %
202316 628 €−2 122 €487 865 €3 124 €484 741 €2 002 €−12,8 %
202218 200 €−1 319 €492 068 €5 245 €486 823 €6 052 €−7,2 %
202117 370 €1 254 €492 358 €6 565 €485 793 €9 723 €+7,2 %
202010 060 €−1 089 €500 258 €5 311 €494 947 €1 768 €−10,8 %
20196 840 €−5 028 €502 546 €6 400 €496 146 €2 175 €−73,5 %
20183 825 €−6 913 €409 321 €11 428 €397 893 €−2 186 €−180,7 %
201712 984 €906 €287 209 €18 341 €268 868 €7 424 €+7,0 %
201635 403 €17 158 €296 019 €17 435 €278 584 €30 104 €+48,5 %
20155 010 €−4 723 €300 627 €277 €300 350 €3 307 €−94,3 %
20147 200 €−4 982 €171 447 €−3 726 €175 173 €5 378 €−69,2 %
20139 120 €−3 411 €176 340 €1 256 €175 084 €6 870 €−37,4 %
2012—−333 €5 000 €4 667 €333 €−333 €—

Riziko: zaplatí Aubia?

Peniaze od štátu: Aubia

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Aubia

Dátum vzniku Aubia je 29. 11. 2012, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/31086/V
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 5 000 €
  3. Nový štatutár: Mgr. Katarína BorovskáKonateľ
  4. Nový spoločník: Mgr. Jaroslav BorovskýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 15 590 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Aubia

  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • Počítačové služby
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné a marketingové služby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

Aubia v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností

Aubia je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 458 € (16 659 závierok), Aubia má 15 590 €, čo je 34 % mediánu. V okrese Košice II je v tomto odvetví 457 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Aubia 190. z 253.

V odvetví v okrese Košice II457aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou16 659Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia45 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Aubia, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Činnosti v oblasti nehnuteľností v okrese Košice II ›

Sídlo Aubia: Košice - Pereš

Aubia sídli na adrese Krásnohorská 114, 040 11 Košice-Pereš, okres Košice II. V obci Košice - Pereš je 461 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 231.

Subjektov v obci Košice - Pereš461aktívnych
Subjektov v okrese Košice II13 231aktívnych
V tom istom odvetví457okres Košice II

Košice - Pereš: obyvatelia a dáta ›Okres Košice II ›Adresár firiem v okrese Košice II ›

Aubia: IČO, sídlo a základné údaje

Aubia s.r.o. (IČO 46925473) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Pereš, okres Košice II. Dátum vzniku je 29. 11. 2012, na trhu je 13 rokov a štatutármi sú Mgr. Jaroslav Borovský a Mgr. Katarína Borovská. Za rok 2025 sú v závierke tržby 15 590 € a výsledok hospodárenia +12 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePrenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820)
Základné imanie5 000 €
Vznik29. 11. 2012
ObecKošice - Pereš
OkresOkres Košice II
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) Aubia s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 15 590 €, typická firma odvetvia 45 458 € (medián z 16 659 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Košice II ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice II ›

Sieť prepojení firmy Aubia

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Aubia

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Aubia

  • Tendre133súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
  • Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
  • Končiace zmluvy441zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 700 €
  • Výhry konkurentov534firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 326 tis. €
  • Diery na trhu7odvetví chýba v obci Košice - Pereštypický nepokrytý dopyt 93 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Pereš

AMMO LAND s. r. o.GLOBCAR, s.r.o.AMETYS s.r.o. KošiceOutdoorline s.r.o.KBZ Technology, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Pereš ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Košice II

Kardiocentrum AGEL a.s.Europrojekt Zeta 6 SK, k.s.Slovak Retail Project Gamma k.s.Tarvos s. r. o.Cassovia Discovery Park s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk