VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

JALES s. r. o.

Prečín · Služby poskytované v lesníctve

30 166 €tržby 2025 ▼ 28 %−2 097 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

30 166 €tržby 2025 ▼ 28 %
−2 097 €strata 2025
  1. 12 : tržby 600 €, výsledok hospodárenia 132 €
  2. 13 : tržby 276 422 €, výsledok hospodárenia 9 991 €
  3. 14 : tržby 127 221 €, výsledok hospodárenia 1 983 €
  4. 15 : tržby 131 081 €, výsledok hospodárenia 362 €
  5. 16 : tržby 124 579 €, výsledok hospodárenia 528 €
  6. 17 : tržby 141 097 €, výsledok hospodárenia 1 414 €
  7. 18 : tržby 259 775 €, výsledok hospodárenia 3 035 €
  8. 19 : tržby 106 980 €, výsledok hospodárenia -57 222 €
  9. 20 : tržby 96 734 €, výsledok hospodárenia -17 782 €
  10. 21 : tržby 75 867 €, výsledok hospodárenia -114 027 €
  11. 22 : tržby 12 058 €, výsledok hospodárenia -107 482 €
  12. 23 : tržby 5 882 €, výsledok hospodárenia -101 428 €
  13. 24 : tržby 41 961 €, výsledok hospodárenia -1 239 €
  14. 25 : tržby 30 166 €, výsledok hospodárenia -2 097 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

JALES s. r. o. (IČO 46914242) mala v roku 2025 tržby 30 166 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci JALES

osobné náklady v roku 2022 boli 3 941 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2022 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.

Konatelia JALES

Podľa Registra právnických osôb konajú za JALES 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Spoločníci JALES

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok JALES

Za rok 2025 má JALES v závierke tržby 30 166 €, o 28,1 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −2 097 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2013: 276 422 €.

Tržby 202530 tis. €▼ −28,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−2 097 €strata
Majetok (aktíva) 2025765 tis. €
Vlastné imanie 202543 tis. €
Záväzky 2025722 tis. €94,4 % majetku
Pridaná hodnota 202521 tis. €
Zisková marža 2025−7,0 %medián odvetvia +15,8 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−384 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát JALES

Súvaha JALES

Všetky čísla zo závierok JALES (14 rokov)
Čísla zo závierok JALES po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202530 166 €−2 097 €764 619 €42 514 €722 105 €21 081 €−7,0 %
202441 961 €−1 239 €422 197 €44 611 €377 586 €5 766 €−3,0 %
20235 882 €−101 428 €413 167 €20 105 €393 062 €−1 506 €−1 724,4 %
202212 058 €−107 482 €511 589 €121 533 €390 056 €−10 111 €−891,4 %
202175 867 €−114 027 €804 635 €3 415 €801 220 €−27 808 €−150,3 %
202096 734 €−17 782 €949 275 €53 442 €895 833 €28 331 €−18,4 %
2019106 980 €−57 222 €1 107 102 €25 224 €1 081 878 €61 354 €−53,5 %
2018259 775 €3 035 €757 012 €82 445 €674 567 €15 674 €+1,2 %
2017141 097 €1 414 €983 696 €79 410 €904 286 €41 395 €+1,0 %
2016124 579 €528 €454 077 €17 996 €436 081 €45 428 €+0,4 %
2015131 081 €362 €219 510 €17 468 €202 042 €66 357 €+0,3 %
2014127 221 €1 983 €136 818 €17 106 €119 712 €37 943 €+1,6 %
2013276 422 €9 991 €92 357 €15 123 €77 234 €31 658 €+3,6 %
2012600 €132 €5 213 €5 132 €81 €500 €+22,0 %

Riziko: zaplatí JALES?

JALES a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 12 zmlúv s dodávateľom JALES v objeme 925 347 € z rokov 2013 až 2025. Najväčší objem je s odberateľom Pôdohospodárska platobná agentúra: 925 347 € v 10 zmluvách.

Zmluvy so štátom12Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv925 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201314. 2. 2013

História firmy JALES

Dátum vzniku JALES je 22. 11. 2012, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 15 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/27273/R
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 600 € · majetok 5 213 €
  3. Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ LESY Slovenskej republiky, š. p.. Firma vznikla 22. 11. 2012.
  4. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023649650
  5. Najväčšia verejná zmluva: 524 740 €Objednávateľ Pôdohospodárska platobná agentúra. ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Č. 083TN020002
  6. Nový štatutár: Miroslav PoličekKonateľ
  7. Nový spoločník: Miroslav PoličekSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  8. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 30 166 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti JALES

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
  • opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  • poľnohospodárstvo a lesníctvo vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

JALES v odvetví lesníctvo a ťažba dreva

JALES je v registri v odvetví Lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02), činnosť služby poskytované v lesníctve. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 24 499 € (3 558 závierok), JALES má 30 166 €, čo je 1,2-násobok mediánu. V okrese Považská Bystrica je v tomto odvetví 155 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je JALES 29. z 68.

V odvetví v okrese Považská Bystrica155aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou3 558Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia24 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+15,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb JALES, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Považská Bystrica ›

Sídlo JALES: Prečín

JALES sídli na adrese Prečín 418, 018 15 Prečín, okres Považská Bystrica. V obci Prečín je 282 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 848.

Subjektov v obci Prečín282aktívnych
Subjektov v okrese Považská Bystrica9 848aktívnych
V tom istom odvetví155okres Považská Bystrica

Prečín: obyvatelia a dáta ›Okres Považská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Považská Bystrica ›

JALES: IČO, sídlo a základné údaje

JALES s. r. o. (IČO 46914242) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prečín, okres Považská Bystrica. Dátum vzniku je 22. 11. 2012, na trhu je 13 rokov a štatutármi sú Ing. Anton Poliček a Miroslav Poliček. Za rok 2025 sú v závierke tržby 30 166 € a výsledok hospodárenia −2 097 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSlužby poskytované v lesníctve (SK NACE 0240)
Základné imanie5 000 €
Vznik22. 11. 2012
ObecPrečín
OkresOkres Považská Bystrica
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02) JALES s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 30 166 €, typická firma odvetvia 24 499 € (medián z 3 558 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Považská Bystrica ›Lesníctvo a ťažba dreva: tržby a mzdy ›Lesníctvo a ťažba dreva v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Považská Bystrica ›

Sieť prepojení firmy JALES

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu JALES

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu JALES

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 714 tis. €
  • Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 90 tis. €
  • Končiace zmluvy236zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 880 tis. €
  • Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 36 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Prečín

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

LESWORK s.r.o.URBÁRSKA OBEC, Pozemkové spoločenstvo PREČÍNPoľovnícke združenie Výr PrečínHUSINÁ

Najväčšie firmy v obci Prečín

W rent, s. r. o.VAMAF, s.r.o.KRABÁČ Transport, s.r.o.RECONSTRUCT Group, s. r. o.KRABÁČ TRUCK, s.r.o.Všetky firmy v obci Prečín ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 02.40) v okrese Považská Bystrica

Lesné družstvo PapradnoMOON & Co. s.r.o.B-LASD s. r. o.LES AGRO MM s. r. o.Obnova lesa s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk