Auto-express s.r.o.
Budimír · Nákladná cestná doprava
173 600 €tržby 2022 ▲ 3 %−9 971 €strata 2022aktívna 13 rokov5 zamestnancov (2022)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 25 200 €, výsledok hospodárenia 469 €
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 376 €
- 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -53 821 €
- 15 : tržby 84 650 €, výsledok hospodárenia -57 180 €
- 16 : tržby 115 570 €, výsledok hospodárenia -59 863 €
- 17 : tržby 46 200 €, výsledok hospodárenia -81 199 €
- 18 : tržby 124 045 €, výsledok hospodárenia -19 698 €
- 19 : tržby 118 110 €, výsledok hospodárenia -15 284 €
- 20 : tržby 180 700 €, výsledok hospodárenia 9 464 €
- 21 : tržby 169 168 €, výsledok hospodárenia 8 377 €
- 22 : tržby 173 600 €, výsledok hospodárenia -9 971 €
Auto-express s.r.o. (IČO 46909257), sídlo Budimír, je v registri zapísaná od 20. 11. 2012 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 14. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2022.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Auto-express
V roku 2022 mala Auto-express priemerne 5 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 24 392 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 301 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Doprava a skladovanie v okrese Košice - okolie bola v roku 2022 952 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2022 | 5 | 24 392 € | — |
| 2021 | — | 23 866 € | — |
| 2020 | — | 738 € | — |
| 2019 | — | 1 460 € | — |
| 2018 | — | -103 € | — |
| 2017 | — | 2 632 € | — |
| 2016 | — | 5 968 € | — |
| 2015 | — | 8 950 € | — |
| 2014 | — | 9 687 € | — |
Mesačne na zamestnanca v roku 2022 a priemerná hrubá mzda
- Auto-express, odhad zo závierky301 €
- Doprava a skladovanie v okrese Košice - okolie952 €
- Všetky odvetvia v okrese Košice - okolie1 282 €
- Doprava a skladovanie na Slovensku1 387 €
Firma: osobné náklady mikro závierky delené 1,352 (odvody zamestnávateľa), počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2022, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Doprava a skladovanie, porovnanie je preto orientačné.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2022 (PDF), výkaz 2022 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2022 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2022 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.
Konateľ Auto-express
Podľa Registra právnických osôb koná za Auto-express 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločník Auto-express
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Mihály Hazda100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mihály Hazdaod 19. 5. 2022 | 154 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Auto-express
Za rok 2022 má Auto-express v závierke tržby 173 600 €, o 2,6 % viac než v roku 2021, a výsledok hospodárenia −9 971 €. Závierky máme za 11 rokov (2012 až 2022), najvyššie tržby sú z roku 2020: 180 700 €.
Výkaz ziskov a strát Auto-express
Najvyššie tržby: rok 2020, 180 700 €. Najnižšie: rok 2012, 25 200 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2022 | 173 600 € |
| 2021 | 169 168 € |
| 2020 | 180 700 € |
| 2019 | 118 110 € |
| 2018 | 124 045 € |
| 2017 | 46 200 € |
| 2016 | 115 570 € |
| 2015 | 84 650 € |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
| 2012 | 25 200 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 8 rokoch z 11 rokov. Súčet za celé obdobie: −281 082 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2022 | −9 971 € |
| 2021 | 8 377 € |
| 2020 | 9 464 € |
| 2019 | −15 284 € |
| 2018 | −19 698 € |
| 2017 | −81 199 € |
| 2016 | −59 863 € |
| 2015 | −57 180 € |
| 2014 | −53 821 € |
| 2013 | −2 376 € |
| 2012 | 469 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Auto-express
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −5,7 %, medián odvetvia +1,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Auto-express | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2022 | −5,7 % | +1,5 % |
| 2021 | +5,0 % | +1,2 % |
| 2020 | +5,2 % | +1,1 % |
| 2019 | −12,9 % | +0,7 % |
| 2018 | −15,9 % | +0,8 % |
| 2017 | — | +1,7 % |
| 2016 | −51,8 % | +1,9 % |
| 2015 | −67,5 % | +2,3 % |
| 2014 | — | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | +1,9 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 7 rokov, najviac v roku 2018 (+168,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2022 | +2,6 % |
| 2021 | −6,4 % |
| 2020 | +53,0 % |
| 2019 | −4,8 % |
| 2018 | +168,5 % |
| 2017 | −60,0 % |
| 2016 | +36,5 % |
| 2015 | — |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Auto-express
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2022 mala súvaha majetok 169 952 €, vlastné imanie 162 919 € a záväzky 7 033 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2022 | 169 952 € | 162 919 € | 7 033 € |
| 2021 | 198 047 € | 172 890 € | 25 157 € |
| 2020 | 213 147 € | 164 513 € | 48 634 € |
| 2019 | 180 219 € | 155 049 € | 25 170 € |
| 2018 | 181 103 € | 155 333 € | 25 770 € |
| 2017 | 149 998 € | −99 970 € | 249 968 € |
| 2016 | 339 275 € | −68 771 € | 408 046 € |
| 2015 | 297 975 € | −8 908 € | 306 883 € |
| 2014 | 219 729 € | −26 728 € | 246 457 € |
| 2013 | 27 231 € | 27 093 € | 138 € |
| 2012 | — | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Auto-express (11 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 173 600 € | −9 971 € | 169 952 € | 162 919 € | 7 033 € | −40 274 € | −5,7 % |
| 2021 | 169 168 € | 8 377 € | 198 047 € | 172 890 € | 25 157 € | 106 717 € | +5,0 % |
| 2020 | 180 700 € | 9 464 € | 213 147 € | 164 513 € | 48 634 € | 93 759 € | +5,2 % |
| 2019 | 118 110 € | −15 284 € | 180 219 € | 155 049 € | 25 170 € | 117 393 € | −12,9 % |
| 2018 | 124 045 € | −19 698 € | 181 103 € | 155 333 € | 25 770 € | 121 972 € | −15,9 % |
| 2017 | 46 200 € | −81 199 € | 149 998 € | −99 970 € | 249 968 € | 43 521 € | −175,8 % |
| 2016 | 115 570 € | −59 863 € | 339 275 € | −68 771 € | 408 046 € | 106 264 € | −51,8 % |
| 2015 | 84 650 € | −57 180 € | 297 975 € | −8 908 € | 306 883 € | 79 411 € | −67,5 % |
| 2014 | — | −53 821 € | 219 729 € | −26 728 € | 246 457 € | −10 360 € | — |
| 2013 | — | −2 376 € | 27 231 € | 27 093 € | 138 € | −1 450 € | — |
| 2012 | 25 200 € | 469 € | — | — | — | 588 € | +1,9 % |
Riziko: zaplatí Auto-express?
Peniaze od štátu: Auto-express
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Auto-express
Dátum vzniku Auto-express je 20. 11. 2012, teda pred 13 rokmi. Skoršie obchodné meno: Apeks Intertrans s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/31011/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 25 200 €
- Nový štatutár: Mihály HazdaKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým Apeks Intertrans s.r.o., odvtedy Auto-express s.r.o.
- Nový spoločník: Mihály HazdaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Auto-express
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Auto-express v odvetví pozemná doprava
Auto-express je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49), činnosť nákladná cestná doprava. Medián tržieb odvetvia za rok 2022 je 99 180 € (6 820 závierok), Auto-express má 173 600 €, čo je 1,8-násobok mediánu. V okrese Košice - okolie je v tomto odvetví 320 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Auto-express 44. z 119.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 26 145 €, polovica do 99 180 €, tri štvrtiny do 460 382 €; 10 % firiem má viac než 1 540 189 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 432 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 26 145 € |
| medián | 99 180 € |
| horný kvartil | 460 382 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 540 189 € |
| Auto-express | 173 600 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Auto-express
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Auto-express s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Auto-express | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2022 | 173 600 € | 99 180 € |
| 2021 | 169 168 € | 93 057 € |
| 2020 | 180 700 € | 87 132 € |
| 2019 | 118 110 € | 101 305 € |
| 2018 | 124 045 € | 105 114 € |
| 2017 | 46 200 € | 106 108 € |
| 2016 | 115 570 € | 111 906 € |
| 2015 | 84 650 € | 113 061 € |
| 2014 | — | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | 25 200 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2022.
Čísla v tabuľke
| Auto-express | 173 600 € |
|---|---|
| medián okresu Košice - okolie | 78 000 € |
| medián kraja | 81 600 € |
| medián Slovenska | 99 180 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MKD Slovakia, s. r. o.Galanta · tržby 419 388 € (2025)
- TRANSALP, s.r.o.Dunajská Streda · tržby 419 096 € (2023)
- ELIMPEX s.r.o.Komárno · tržby 418 899 € (2025)
- Master connect, s. r. o.Námestovo · tržby 418 845 € (2025)
- Patty Ski Donovaly s. r. o.Donovaly · tržby 418 689 € (2025)
- SABO Transport s. r. o.Jablonec · tržby 418 689 € (2025)
- TIK-TRANS s. r. o.Poprad · tržby 418 334 € (2025)
- DOS-DROTÁR, s.r.o.Hlohovec · tržby 418 309 € (2025)
- Passit, s.r.o.Stránske · tržby 418 098 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Auto-express, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Auto-express: Budimír
Auto-express sídli na adrese 87, 044 43 Budimír, okres Košice - okolie. V obci Budimír je 246 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 219. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Budimír: obyvatelia a dáta ›Okres Košice - okolie ›Adresár firiem v okrese Košice - okolie ›
Auto-express: IČO, sídlo a základné údaje
Auto-express s.r.o. (IČO 46909257) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Budimír, okres Košice - okolie. Dátum vzniku je 20. 11. 2012, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Mihály Hazda. Za rok 2022 sú v závierke tržby 173 600 € a výsledok hospodárenia −9 971 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Nákladná cestná doprava (SK NACE 4941) |
| Základné imanie | 154 000 € |
| Vznik | 20. 11. 2012 |
| Skoršie názvy | Apeks Intertrans s.r.o. |
| Obec | Budimír |
| Okres | Okres Košice - okolie |
| Účtovných závierok v registri | 10 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví pozemná doprava (SK NACE 49) Auto-express s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2022 mala 173 600 €, typická firma odvetvia 99 180 € (medián z 6 820 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice - okolie ›Pozemná doprava: tržby a mzdy ›Pozemná doprava v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice - okolie ›
Sieť prepojení firmy Auto-express
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Auto-express
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Auto-express
- Tendre38súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 250 tis. €
- Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
- Končiace zmluvy90zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
- Výhry konkurentov183firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 000 €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Budimírtypický nepokrytý dopyt 20 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen364 zmlúv za 3 roky · 3 676 978 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.297 zmlúv za 3 roky · 918 863 € · naposledy 18. 9. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.144 zmlúv za 3 roky · 26 066 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 991 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Budimír
BOLSS s.r.o.SKI MOUNTAINS s. r. o.GMD s.r.o.Opre‘ Cidery s.r.o.JURI s.r.o.Všetky firmy v obci Budimír ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 49.41) v okrese Košice - okolie
STAVOND, s.r.o.LUKAS TRANSPORTE s.r.o.TRANS-MK s. r. o.POTIS s.r.o.ANTHONY TRANSPORT s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.