Netro Dynamics, s. r. o.
Bratislava - Petržalka · Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
21 739 €tržby 2025 ▲ 12 %+9 334 €zisk 2025aktívna 13 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 3. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 200 €, výsledok hospodárenia -2 843 €
- 13 : tržby 11 464 €, výsledok hospodárenia 5 959 €
- 14 : tržby 11 750 €, výsledok hospodárenia 3 942 €
- 15 : tržby 13 250 €, výsledok hospodárenia 3 584 €
- 16 : tržby 14 700 €, výsledok hospodárenia 10 122 €
- 17 : tržby 17 800 €, výsledok hospodárenia 11 955 €
- 18 : tržby 15 300 €, výsledok hospodárenia 10 309 €
- 19 : tržby 14 392 €, výsledok hospodárenia 9 162 €
- 20 : tržby 14 947 €, výsledok hospodárenia 8 456 €
- 21 : tržby 13 227 €, výsledok hospodárenia 9 027 €
- 22 : tržby 16 520 €, výsledok hospodárenia 7 897 €
- 23 : tržby 17 700 €, výsledok hospodárenia 8 288 €
- 24 : tržby 19 433 €, výsledok hospodárenia 8 099 €
- 25 : tržby 21 739 €, výsledok hospodárenia 9 334 €
Netro Dynamics, s. r. o. (IČO 46903542) mala v roku 2025 tržby 21 739 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Netro Dynamics
Netro Dynamics má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 811 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 811 € | — |
| 2024 | — | 811 € | — |
| 2023 | — | 805 € | — |
| 2022 | — | 805 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.
Konateľ Netro Dynamics
Podľa Registra právnických osôb koná za Netro Dynamics 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.
Spoločník Netro Dynamics
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Lukáš Nerád100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Lukáš Nerádod 21. 11. 2012 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Netro Dynamics
Za rok 2025 má Netro Dynamics v závierke tržby 21 739 €, o 11,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +9 334 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 21 739 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 325 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Netro Dynamics
Najvyššie tržby: rok 2025, 21 739 €. Najnižšie: rok 2012, 200 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 21 739 € |
| 2024 | 19 433 € |
| 2023 | 17 700 € |
| 2022 | 16 520 € |
| 2021 | 13 227 € |
| 2020 | 14 947 € |
| 2019 | 14 392 € |
| 2018 | 15 300 € |
| 2017 | 17 800 € |
| 2016 | 14 700 € |
| 2015 | 13 250 € |
| 2014 | 11 750 € |
| 2013 | 11 464 € |
| 2012 | 200 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 13 rokoch, strata v 1 roku z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 103 291 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 9 334 € |
| 2024 | 8 099 € |
| 2023 | 8 288 € |
| 2022 | 7 897 € |
| 2021 | 9 027 € |
| 2020 | 8 456 € |
| 2019 | 9 162 € |
| 2018 | 10 309 € |
| 2017 | 11 955 € |
| 2016 | 10 122 € |
| 2015 | 3 584 € |
| 2014 | 3 942 € |
| 2013 | 5 959 € |
| 2012 | −2 843 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Netro Dynamics
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +42,9 %, medián odvetvia +12,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Netro Dynamics | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +42,9 % | +12,3 % |
| 2024 | +41,7 % | +8,2 % |
| 2023 | +46,8 % | +6,9 % |
| 2022 | +47,8 % | +6,5 % |
| 2021 | +68,2 % | +6,7 % |
| 2020 | +56,6 % | +7,0 % |
| 2019 | +63,7 % | +5,4 % |
| 2018 | +67,4 % | +5,4 % |
| 2017 | +67,2 % | +7,4 % |
| 2016 | +68,9 % | +7,0 % |
| 2015 | +27,0 % | +7,1 % |
| 2014 | +33,5 % | — |
| 2013 | +52,0 % | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 9 z 12 rokov, najviac v roku 2022 (+24,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +11,9 % |
| 2024 | +9,8 % |
| 2023 | +7,1 % |
| 2022 | +24,9 % |
| 2021 | −11,5 % |
| 2020 | +3,9 % |
| 2019 | −5,9 % |
| 2018 | −14,0 % |
| 2017 | +21,1 % |
| 2016 | +10,9 % |
| 2015 | +12,8 % |
| 2014 | +2,5 % |
| 2013 | +5 632,0 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Netro Dynamics
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 109 770 €, vlastné imanie 108 289 € a záväzky 1 481 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 109 770 € | 108 289 € | 1 481 € |
| 2024 | 101 070 € | 98 955 € | 2 115 € |
| 2023 | 92 694 € | 90 856 € | 1 838 € |
| 2022 | 82 790 € | 82 568 € | 222 € |
| 2021 | 74 734 € | 74 671 € | 63 € |
| 2020 | 65 902 € | 65 644 € | 258 € |
| 2019 | 61 663 € | 57 188 € | 675 € |
| 2018 | 48 168 € | 48 027 € | 141 € |
| 2017 | 38 409 € | 37 718 € | 691 € |
| 2016 | 28 825 € | 25 763 € | 3 062 € |
| 2015 | 16 925 € | 15 641 € | 1 284 € |
| 2014 | 13 360 € | 12 058 € | 1 302 € |
| 2013 | 9 306 € | 8 116 € | 1 190 € |
| 2012 | 2 194 € | 2 157 € | 37 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Netro Dynamics (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21 739 € | 9 334 € | 109 770 € | 108 289 € | 1 481 € | 14 439 € | +42,9 % |
| 2024 | 19 433 € | 8 099 € | 101 070 € | 98 955 € | 2 115 € | 13 747 € | +41,7 % |
| 2023 | 17 700 € | 8 288 € | 92 694 € | 90 856 € | 1 838 € | 13 305 € | +46,8 % |
| 2022 | 16 520 € | 7 897 € | 82 790 € | 82 568 € | 222 € | 11 638 € | +47,8 % |
| 2021 | 13 227 € | 9 027 € | 74 734 € | 74 671 € | 63 € | 10 217 € | +68,2 % |
| 2020 | 14 947 € | 8 456 € | 65 902 € | 65 644 € | 258 € | 10 296 € | +56,6 % |
| 2019 | 14 392 € | 9 162 € | 61 663 € | 57 188 € | 675 € | 11 976 € | +63,7 % |
| 2018 | 15 300 € | 10 309 € | 48 168 € | 48 027 € | 141 € | 13 418 € | +67,4 % |
| 2017 | 17 800 € | 11 955 € | 38 409 € | 37 718 € | 691 € | 15 537 € | +67,2 % |
| 2016 | 14 700 € | 10 122 € | 28 825 € | 25 763 € | 3 062 € | 13 288 € | +68,9 % |
| 2015 | 13 250 € | 3 584 € | 16 925 € | 15 641 € | 1 284 € | 5 140 € | +27,0 % |
| 2014 | 11 750 € | 3 942 € | 13 360 € | 12 058 € | 1 302 € | 5 343 € | +33,5 % |
| 2013 | 11 464 € | 5 959 € | 9 306 € | 8 116 € | 1 190 € | 7 432 € | +52,0 % |
| 2012 | 200 € | −2 843 € | 2 194 € | 2 157 € | 37 € | −2 538 € | −1 421,5 % |
Riziko: zaplatí Netro Dynamics?
Peniaze od štátu: Netro Dynamics
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Netro Dynamics
Dátum vzniku Netro Dynamics je 21. 11. 2012, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/85494/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 200 € · majetok 2 194 €
- Nový spoločník: Lukáš NerádSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 21 739 €.
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2023642324 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Netro Dynamics
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
- počítačové služby,
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,
- prenájom hnuteľných vecí,
- administratívne služby,
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
- vedenie účtovníctva,
- reklamné a marketingové služby,
- služby súvisiace s produkciou filmov a videozáznamov,
- fotografické služby,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.
Netro Dynamics v odvetví právne a účtovnícke činnosti
Netro Dynamics je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69), činnosť účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 406 € (9 930 závierok), Netro Dynamics má 21 739 €, čo je 48 % mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 1 312 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Netro Dynamics 423. z 587.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 21 086 €, polovica do 45 406 €, tri štvrtiny do 93 690 €; 10 % firiem má viac než 262 028 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 300 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 21 086 € |
| medián | 45 406 € |
| horný kvartil | 93 690 € |
| 10 % firiem má viac než | 262 028 € |
| Netro Dynamics | 21 739 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Netro Dynamics
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Netro Dynamics s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Netro Dynamics | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 21 739 € | 45 406 € |
| 2024 | 19 433 € | 42 730 € |
| 2023 | 17 700 € | 41 433 € |
| 2022 | 16 520 € | 38 780 € |
| 2021 | 13 227 € | 36 062 € |
| 2020 | 14 947 € | 35 049 € |
| 2019 | 14 392 € | 36 772 € |
| 2018 | 15 300 € | 35 507 € |
| 2017 | 17 800 € | 34 290 € |
| 2016 | 14 700 € | 33 068 € |
| 2015 | 13 250 € | 30 541 € |
| 2014 | 11 750 € | — |
| 2013 | 11 464 € | — |
| 2012 | 200 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Netro Dynamics | 21 739 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava V | 45 200 € |
| medián kraja | 49 125 € |
| medián Slovenska | 45 406 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- GTC s. r. o.Ivanka pri Dunaji · tržby 51 600 € (2025)
- Účtovníctvo, spol. s r. o.Štvrtok · tržby 51 600 € (2025)
- Advokátska kancelária SOLICITOR SK, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 51 575 € (2025)
- ZUNO s.r.o.Obišovce · tržby 51 450 € (2025)
- ESPO, s.r.o.Galanta · tržby 51 399 € (2025)
- SALTAR, s. r. o.Chorvátsky Grob · tržby 51 395 € (2025)
- ApisFatra s.r.o.Banská Bystrica · tržby 51 393 € (2025)
- Colling s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 51 389 € (2025)
- ADVOKÁTSKA A ZNÁMKOVÁ KANCELÁRIA, s.r.o.Trnava · tržby 51 378 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Netro Dynamics, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava V ›
Sídlo Netro Dynamics: Bratislava - Petržalka
Netro Dynamics sídli na adrese Vlastenecké námestie 1186/9, 851 01 Bratislava, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 433 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 565. Na tej istej adrese je zapísaných 11 aktívnych subjektov.
Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›
Netro Dynamics: IČO, sídlo a základné údaje
Netro Dynamics, s. r. o. (IČO 46903542) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 21. 11. 2012, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Lukáš Nerád. Za rok 2025 sú v závierke tržby 21 739 € a výsledok hospodárenia +9 334 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 21. 11. 2012 |
| Obec | Bratislava - Petržalka |
| Okres | Okres Bratislava V |
| Vyrubená daň z príjmov | 1 325 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69) Netro Dynamics, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 21 739 €, typická firma odvetvia 45 406 € (medián z 9 930 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Právne a účtovnícke činnosti: tržby a mzdy ›Právne a účtovnícke činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›
Sieť prepojení firmy Netro Dynamics
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Netro Dynamics
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Netro Dynamics
- Tendre3súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,8 mil. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy262zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 300 €
- Výhry konkurentov42firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 200 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen1 270 zmlúv za 3 roky · 13 171 097 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.287 zmlúv za 3 roky · 736 509 € · naposledy 28. 9. 2026Slovenská televízia a rozhlas86 zmlúv za 3 roky · 553 117 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 606 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka
Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 69.20) v okrese Bratislava V
Dentsply Sirona Slovakia s. r. o.VIPER s.r.o.Faveo, s.r.o.VSsV, s. r. o.SUMATO s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.