VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

LUMTURI s. r. o.

Senec · Veľkoobchod s kovmi a kovovými rudami

11 740 051 €tržby 2025 ▲ 6 %+235 058 €zisk 2025

aktívna 13 rokov17 zamestnancov (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

11 740 051 €tržby 2025 ▲ 6 %
+235 058 €zisk 2025
  1. 13 : tržby 28 061 €, výsledok hospodárenia -3 210 €
  2. 14 : tržby 51 929 €, výsledok hospodárenia -1 721 €
  3. 15 : tržby 39 773 €, výsledok hospodárenia -18 162 €
  4. 16 : tržby 43 917 €, výsledok hospodárenia -16 744 €
  5. 17 : tržby 25 310 €, výsledok hospodárenia -11 952 €
  6. 18 : tržby 194 014 €, výsledok hospodárenia -34 070 €
  7. 19 : tržby 1 870 419 €, výsledok hospodárenia 40 714 €
  8. 20 : tržby 1 555 423 €, výsledok hospodárenia 29 410 €
  9. 21 : tržby 5 419 123 €, výsledok hospodárenia 294 679 €
  10. 22 : tržby 8 407 667 €, výsledok hospodárenia 424 144 €
  11. 23 : tržby 13 735 152 €, výsledok hospodárenia 154 553 €
  12. 24 : tržby 11 040 058 €, výsledok hospodárenia 237 000 €
  13. 25 : tržby 11 740 051 €, výsledok hospodárenia 235 058 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

LUMTURI s. r. o. (IČO 46902252) mala v roku 2025 tržby 11 740 051 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci LUMTURI

V roku 2025 mala LUMTURI priemerne 17 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 360 809 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 1 191 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Veľkoobchod a maloobchod v okrese Senec bola v roku 2025 1 896 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konatelia LUMTURI

Podľa Registra právnických osôb konajú za LUMTURI 4 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Spoločníci LUMTURI

V registri sú zapísaní 4 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch LUMTURI
Podiely spoločníkov na vkladoch LUMTURI Boran Demir 32,5 %, Bayram Aydin 22,5 %, Bercem Demir Aydin 22,5 %, Filiz Coskun 22,5 %. Spolu 851 040 €. Boran Demir: 276 588 €, 32,5 %Bayram Aydin: 191 484 €, 22,5 %Bercem Demir Aydin: 191 484 €, 22,5 %Filiz Coskun: 191 484 €, 22,5 %32,5 % najväčší podiel
  • Boran Demir32,5 %
  • Bayram Aydin22,5 %
  • Bercem Demir Aydin22,5 %
  • Filiz Coskun22,5 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Boran Demirod 6. 2. 2026 276 588 €32,5 %
Bayram Aydinod 21. 6. 2022 191 484 €22,5 %
Bercem Demir Aydinod 21. 6. 2022 191 484 €22,5 %
Filiz Coskunod 21. 6. 2022 191 484 €22,5 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok LUMTURI

Za rok 2025 má LUMTURI v závierke tržby 11 740 051 €, o 6,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +235 058 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 13 735 152 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 79 878 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202511,7 mil. €▲ +6,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025235 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202511,1 mil. €
Vlastné imanie 20252,18 mil. €
Záväzky 20258,95 mil. €80,4 % majetku
Pridaná hodnota 2025844 tis. €
Zisková marža 2025+2,0 %medián odvetvia +2,4 %
Súčet výsledkov za 13 rokov1,33 mil. €2013 až 2025
Vyrubená daň z príjmov80 tis. €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát LUMTURI

Súvaha LUMTURI

Všetky čísla zo závierok LUMTURI (13 rokov)
Čísla zo závierok LUMTURI po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202511 740 051 €235 058 €11 129 414 €2 175 720 €8 952 694 €843 621 €+2,0 %
202411 040 058 €237 000 €9 313 145 €1 940 662 €7 371 983 €973 565 €+2,1 %
202313 735 152 €154 553 €8 358 951 €1 745 556 €6 613 395 €442 015 €+1,1 %
20228 407 667 €424 144 €7 315 591 €1 591 004 €5 724 587 €945 727 €+5,0 %
20215 419 123 €294 679 €4 449 921 €1 166 835 €3 283 086 €579 344 €+5,4 %
20201 555 423 €29 410 €2 728 321 €126 141 €2 602 180 €64 163 €+1,9 %
20191 870 419 €40 714 €2 024 086 €96 731 €1 927 355 €78 712 €+2,2 %
2018194 014 €−34 070 €1 292 140 €56 017 €1 236 123 €−19 818 €−17,6 %
201725 310 €−11 952 €70 165 €−9 912 €80 077 €862 €−47,2 %
201643 917 €−16 744 €24 677 €−14 704 €39 381 €4 123 €−38,1 %
201539 773 €−18 162 €12 894 €−16 122 €29 016 €−3 767 €−45,7 %
201451 929 €−1 721 €8 510 €319 €8 191 €13 142 €−3,3 %
201328 061 €−3 210 €7 346 €2 040 €5 306 €5 123 €−11,4 %

Riziko: zaplatí LUMTURI?

LUMTURI a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom LUMTURI z roku 2020.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20208. 9. 2020

História firmy LUMTURI

Dátum vzniku LUMTURI je 21. 12. 2012, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 17 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/86198/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023673597
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 28 061 € · majetok 7 346 €
  4. Nový štatutár: Bercem Demir AydinKonateľ
  5. Nový štatutár: Bayram AydinKonateľ
  6. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Pezinok. Firma vznikla 21. 12. 2012.
  7. Nový spoločník: Bercem Demir AydinSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  8. Nový štatutár: Filiz ÇoşkunKonateľ
  9. Nový spoločník: Bayram AydinSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  10. Nový spoločník: Filiz CoskunSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  11. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 11 740 051 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti LUMTURI

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Administratívne služby
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Výroba pekárskych a cukrárenských výrobkov
  • Pohostinská činnosť
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Poskytovanie služieb informátora
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

LUMTURI v odvetví veľkoobchod

LUMTURI je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť veľkoobchod s kovmi a kovovými rudami. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 139 031 € (14 222 závierok), LUMTURI má 11 740 051 €, čo je 84-násobok mediánu. V okrese Senec je v tomto odvetví 986 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je LUMTURI 29. z 333.

V odvetví v okrese Senec986aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 222Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia139 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb LUMTURI, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Senec ›

Sídlo LUMTURI: Senec

LUMTURI sídli na adrese Poľná 4, 903 01 Senec, okres Senec. V obci Senec je 6 806 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 590. Na tej istej adrese je zapísaných 18 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Senec6 806aktívnych
Subjektov v okrese Senec24 590aktívnych
V tom istom odvetví986okres Senec
Na tej istej adrese18aktívnych subjektov

Senec: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›

LUMTURI: IČO, sídlo a základné údaje

LUMTURI s. r. o. (IČO 46902252) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Senec, okres Senec. Dátum vzniku je 21. 12. 2012, na trhu je 13 rokov a štatutármi sú Bayram Aydin, Bercem Demir Aydin a 2 ďalší. Za rok 2025 sú v závierke tržby 11 740 051 € a výsledok hospodárenia +235 058 €, počet zamestnancov podľa registra je 10 až 19.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Weblumturi.comOverené 29. 9. 2026, web firmy s IČO na stránke.
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVeľkoobchod s kovmi a kovovými rudami (SK NACE 4682)
Základné imanie851 040 €
Vznik21. 12. 2012
ObecSenec
OkresOkres Senec
Vyrubená daň z príjmov79 878 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri15

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) LUMTURI s. r. o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 11 740 051 €, typická firma odvetvia 139 031 €, čo je 84-násobok mediánu (medián z 14 222 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Senec ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Senec ›

Sieť prepojení firmy LUMTURI

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu LUMTURI

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu LUMTURI

  • Tendre10súťaží štátu podľa webu firmy s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,8 mil. €
  • Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy1 689zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Výhry konkurentov67firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 12 tis. €
  • Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Senectypický nepokrytý dopyt 5,9 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Lumturi Long-Products s. r. o.Lumturi Logistics & Warehousing s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Senec

Scania Slovakia s.r.o.Volvo Group Slovakia, s.r.o.DHL Exel Slovakia, s. r. o.Daimler Truck & Bus Slovakia s.r.o.Tomra Sorting s. r. o.Všetky firmy v obci Senec ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.72) v okrese Senec

KÖNIGFRANKSTAHL s. r. o.FEMARD s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk