Yellow Gate s.r.o.
Komárno
10 200 €tržby 2014+102 €zisk 2014zaniknutá 17. 11. 2020
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 17. 11. 2020. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 029 €
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 361 €
- 14 : tržby 10 200 €, výsledok hospodárenia 102 €
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -10 320 €
Yellow Gate s.r.o. (IČO 46889035), sídlo Komárno, je v registri zapísaná od 8. 11. 2012 do 17. 11. 2020 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 13. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2014.
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci Yellow Gate
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok Yellow Gate
Za rok 2014 má Yellow Gate v závierke tržby 10 200 €, a výsledok hospodárenia +102 €.
Výkaz ziskov a strát Yellow Gate
Zisk v 1 roku, strata v 3 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −12 608 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2015 | −10 320 € |
| 2014 | 102 € |
| 2013 | −1 361 € |
| 2012 | −1 029 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Yellow Gate
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2015 mala súvaha majetok 332 €, vlastné imanie −5 968 € a záväzky 6 300 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2015 | 332 € | −5 968 € | 6 300 € |
| 2014 | 5 879 € | 4 352 € | 1 527 € |
| 2013 | 4 725 € | 4 250 € | 475 € |
| 2012 | — | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Yellow Gate (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | — | −10 320 € | 332 € | −5 968 € | 6 300 € | −1 282 € | — |
| 2014 | 10 200 € | 102 € | 5 879 € | 4 352 € | 1 527 € | 9 170 € | +1,0 % |
| 2013 | — | −1 361 € | 4 725 € | 4 250 € | 475 € | −986 € | — |
| 2012 | — | −1 029 € | — | — | — | −970 € | — |
Riziko: zaplatí Yellow Gate?
Peniaze od štátu: Yellow Gate
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Yellow Gate
Dátum vzniku Yellow Gate je 8. 11. 2012. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/33013/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015Závierok máme 4.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Yellow Gate v odvetví veľkoobchod
Yellow Gate je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46). V okrese Komárno je v tomto odvetví 1 283 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Yellow Gate 494. z 593.
Podobne veľké firmy v odvetví
- RamiPro, s. r. o.Poprad · tržby 25 600 € (2025)
- TEFALEX spoločnosť s ručením obmedzeným skrátene: TEFALEX spol. s r.o.Kolárovo · tržby 25 569 € (2025)
- Marinero Trade s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 25 568 € (2025)
- AUKTION plus, s.r.o.Detva · tržby 25 531 € (2025)
- Fimet Slovakia, s.r.o.Lubina · tržby 25 526 € (2025)
- R. MŰLLER spol. s r. o.Sobotište · tržby 25 518 € (2025)
- IPMG a.s.. v likvidáciiBratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 25 516 € (2016)
- 4E progres, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 25 509 € (2025)
- Stolárstvo Kuric, s.r.o.Oravská Poruba · tržby 25 509 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Yellow Gate, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Komárno ›
Sídlo Yellow Gate: Komárno
Yellow Gate sídli na adrese Gútsky rad 5, 945 01 Komárno, okres Komárno. V obci Komárno je 10 733 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 677. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.
Komárno: obyvatelia a dáta ›Okres Komárno ›Adresár firiem v okrese Komárno ›
Yellow Gate: IČO, sídlo a základné údaje
Yellow Gate s.r.o. (IČO 46889035) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Komárno, okres Komárno. Dátum vzniku je 8. 11. 2012, zánik je v registri zapísaný ku dňu 17. 11. 2020, po 8 rokoch. Za rok 2014 sú v závierke tržby 10 200 € a výsledok hospodárenia +102 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 46900 |
| Vznik | 8. 11. 2012 |
| Zánik | 17. 11. 2020 |
| Obec | Komárno |
| Okres | Okres Komárno |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Yellow Gate
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Yellow Gate
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Yellow Gate
- Tendre15súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 33 tis. €
- Granty a dotácie88výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy604zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Výhry konkurentov83firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Komárno
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Sekcia verejného obstarávanie MO SR695 zmlúv za 3 roky · 9 403 608 € · naposledy 6. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava507 zmlúv za 3 roky · 9 572 737 € · naposledy 28. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.397 zmlúv za 3 roky · 2 214 775 € · naposledy 8. 9. 2026 Všetkých 2 522 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Komárno
REAL - K, s.r.o.REAL - H.M. s.r.o.GAMEX TRADING s.r.o.AGROSERVIS spol. s r.o.MK Car Rent s. r. o.Všetky firmy v obci Komárno ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.90) v okrese Komárno
AG CARBON s.r.o.CONPLANT s.r.o.ATREA SK s.r.o.CAPRI - HS, s.r.o.BALMARKT s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.