VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

WineArt s.r.o. v likvidácii

Bratislava - Nové Mesto · Nešpecializovaný veľkoobchod

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026

Tržby a zisk

WineArt s.r.o. v likvidácii: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.

na trhu13 rokov
zmluvy so štátom0

WineArt s.r.o. v likvidácii (IČO 46882316), sídlo Bratislava - mestská časť Nové Mesto, je v registri zapísaná od 24. 10. 2012 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 7. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci WineArt s.r.o.

V roku 2021 mala WineArt s.r.o. priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2021 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konateľ WineArt s.r.o.

Podľa Registra právnických osôb koná za WineArt s.r.o. 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

Spoločník WineArt s.r.o.

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch WineArt s.r.o.
Podiely spoločníkov na vkladoch WineArt s.r.o. József Kolossa 100,0 %. Spolu 5 000 €. József Kolossa: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • József Kolossa100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
József Kolossaod 24. 10. 2012 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok WineArt s.r.o.

Závierky máme za 9 rokov (2012 až 2021), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.

Majetok (aktíva) 20212 050 €
Vlastné imanie 20212 050 €
Súčet výsledkov za 9 rokov−2 601 €2012 až 2021

Výkaz ziskov a strát WineArt s.r.o.

Súvaha WineArt s.r.o.

Všetky čísla zo závierok WineArt s.r.o. (9 rokov)
Čísla zo závierok WineArt s.r.o. po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2021—0 €2 050 €2 050 €———
2020—0 €2 050 €2 050 €———
2019—0 €2 050 €2 050 €———
2018—0 €2 050 €2 050 €———
2017—0 €2 050 €2 050 €———
2015—−555 €2 879 €2 399 €480 €——
2014—−534 €30 434 €2 953 €27 481 €——
2013—−671 €30 488 €3 488 €27 000 €−603 €—
2012—−841 €4 159 €4 159 €—−841 €—

Riziko: zaplatí WineArt s.r.o.?

Peniaze od štátu: WineArt s.r.o.

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy WineArt s.r.o.

Dátum vzniku WineArt s.r.o. je 24. 10. 2012, teda pred 13 rokmi. Skoršie obchodné meno: WineArt s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/108840/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 4 159 €
  3. Zmena obchodného menaPredtým WineArt s.r.o., odvtedy WineArt s.r.o. v likvidácii.
  4. Nový spoločník: József KolossaSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti WineArt s.r.o.

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • prenájom hnuteľných vecí
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • reklamné a marketingové služby
  • skladovanie
  • baliace činnosti, manipulácia s tovarom
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • prevádzkovanie výdajne stravy
  • poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

WineArt s.r.o. v odvetví veľkoobchod

WineArt s.r.o. je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť nešpecializovaný veľkoobchod. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 2 180 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Bratislava III2 180aktívnych subjektov

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava III ›

Sídlo WineArt s.r.o.: Bratislava - Nové Mesto

WineArt s.r.o. sídli na adrese Tomášikova 50/C, 831 04 Bratislava, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 439 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 46 969. Na tej istej adrese je zapísaných 36 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Nové Mesto24 439aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III46 969aktívnych
V tom istom odvetví2 180okres Bratislava III
Na tej istej adrese36aktívnych subjektov

Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

WineArt s.r.o.: IČO, sídlo a základné údaje

WineArt s.r.o. v likvidácii (IČO 46882316) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 24. 10. 2012, na trhu je 13 rokov a štatutárom je József Kolossa.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieNešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690)
Základné imanie5 000 €
Vznik24. 10. 2012
Skoršie názvyWineArt s.r.o.
ObecBratislava - Nové Mesto
OkresOkres Bratislava III
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy WineArt s.r.o.

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu WineArt s.r.o.

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu WineArt s.r.o.

  • Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 86 tis. €
  • Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy603zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Výhry konkurentov83firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto

Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.90) v okrese Bratislava III

TURAN TRADE s.r.o.Štatistické a evidenčné vydavateľstvo…DG a.s.Unique Medical s. r. o.ALFA LAVAL Slovakia s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk