TK profil, s. r. o.
Horná Súča
58 383 €tržby 2013 ▲ 734 %−8 338 €strata 2013zaniknutá 11. 8. 2015
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 11. 8. 2015. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 6 999 €, výsledok hospodárenia -260 €
- 13 : tržby 58 383 €, výsledok hospodárenia -8 338 €
TK profil, s. r. o. (IČO 46863753), sídlo Horná Súča, je v registri zapísaná od 2. 10. 2012 do 11. 8. 2015 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 4. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2013.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci TK profil
osobné náklady v roku 2013 boli 1 136 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2013 | — | 1 136 € | 470 € |
| 2012 | — | 681 € | 605 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2013
- Mzdy 41 % 470 €
- Odvody zamestnávateľa 15 % 165 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2013 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Výkaz ziskov a strát Úč POD 2-01) v Registri účtovných závierok, zber 15. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci TK profil
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok TK profil
Za rok 2013 má TK profil v závierke tržby 58 383 €, o 734,2 % viac než v roku 2012, a výsledok hospodárenia −8 338 €. Závierky máme za 2 roky (2012 až 2013), najvyššie tržby sú z roku 2013: 58 383 €.
Výkaz ziskov a strát TK profil
Najvyššie tržby: rok 2013, 58 383 €. Najnižšie: rok 2012, 6 999 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2013 | 58 383 € |
| 2012 | 6 999 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 2 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: −8 598 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2013 | −8 338 € |
| 2012 | −260 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- TK profil
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −14,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | TK profil |
|---|---|
| 2013 | −14,3 % |
| 2012 | −3,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha TK profil
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2013 mala súvaha majetok 46 612 €, vlastné imanie −3 598 € a záväzky 50 210 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2013 | 46 612 € | −3 598 € | 50 210 € |
| 2012 | 11 043 € | 4 740 € | 6 303 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok TK profil (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 58 383 € | −8 338 € | 46 612 € | −3 598 € | 50 210 € | −5 050 € | −14,3 % |
| 2012 | 6 999 € | −260 € | 11 043 € | 4 740 € | 6 303 € | 996 € | −3,7 % |
Riziko: zaplatí TK profil?
Peniaze od štátu: TK profil
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy TK profil
Dátum vzniku TK profil je 2. 10. 2012. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/27023/R
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 6 999 € · majetok 11 043 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013Závierok máme 2, posledné tržby 58 383 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
TK profil v odvetví špecializované stavebné práce
TK profil je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43). V okrese Trenčín je v tomto odvetví 2 257 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TK profil 211. z 358.
Podobne veľké firmy v odvetví
- AGZO s. r. o.Zavar · tržby 137 131 € (2025)
- AB-stav22 s. r. o.Trenčín · tržby 137 057 € (2025)
- BeFi s. r. o.Šarišské Michaľany · tržby 137 048 € (2025)
- Rudent, s. r. o.Skalité · tržby 137 039 € (2025)
- Luthor s. r. o.Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves · tržby 137 029 € (2025)
- DaňkoEnergy s. r. o.Trstená · tržby 137 021 € (2024)
- oneTwo s.r.o.Nitra · tržby 137 012 € (2025)
- ROTMAS, s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 136 876 € (2025)
- REAL-VOKUP s.r.o.Šaľa · tržby 136 875 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TK profil, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo TK profil: Horná Súča
TK profil sídli na adrese Dúbrava 502, 913 33 Horná Súča, okres Trenčín. V obci Horná Súča je 412 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 848.
Horná Súča: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›
TK profil: IČO, sídlo a základné údaje
TK profil, s. r. o. (IČO 46863753) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Horná Súča, okres Trenčín. Dátum vzniku je 2. 10. 2012, zánik je v registri zapísaný ku dňu 11. 8. 2015, po 2 rokoch. Za rok 2013 sú v závierke tržby 58 383 € a výsledok hospodárenia −8 338 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 43390 |
| Vznik | 2. 10. 2012 |
| Zánik | 11. 8. 2015 |
| Obec | Horná Súča |
| Okres | Okres Trenčín |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy TK profil
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu TK profil
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu TK profil
- Tendre91súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy75zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 59 tis. €
- Výhry konkurentov397firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 605 tis. €
- Diery na trhu7odvetví chýba v obci Horná Súčatypický nepokrytý dopyt 113 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.802 zmlúv za 3 roky · 1 006 287 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava719 zmlúv za 3 roky · 11 154 233 € · naposledy 16. 10. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.135 zmlúv za 3 roky · 1 734 972 € · naposledy 10. 9. 2026 Všetkých 3 225 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Horná Súča
ZEMANOVIČ TRANSPORT s.r.o.PEMAL, s.r.o.TODA Trade, s. r. o.B-Konstrukt s. r. o.Agrosúča, a.s.Všetky firmy v obci Horná Súča ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.39) v okrese Trenčín
Stabar SPOL sk s.r.o.LAUG - TECHNO - BAU spol.s r.o.BOSSTON s.r.o.ARPIS s.r.o.Shadow Sys s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.