AUTO.REPAIR s. r. o.
Bratislava - Ružinov · Nešpecializovaný veľkoobchod
75 547 €tržby 2025 ▲ 6 %+8 166 €zisk 2025aktívna 13 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 15 816 €, výsledok hospodárenia 693 €
- 14 : tržby 14 885 €, výsledok hospodárenia -155 €
- 15 : tržby 30 497 €, výsledok hospodárenia -2 387 €
- 16 : tržby 21 692 €, výsledok hospodárenia 1 102 €
- 17 : tržby 24 571 €, výsledok hospodárenia 341 €
- 18 : tržby 86 124 €, výsledok hospodárenia 6 152 €
- 19 : tržby 60 818 €, výsledok hospodárenia -5 868 €
- 20 : tržby 8 465 €, výsledok hospodárenia -7 716 €
- 21 : tržby 24 489 €, výsledok hospodárenia 2 708 €
- 22 : tržby 81 222 €, výsledok hospodárenia 7 448 €
- 23 : tržby 77 724 €, výsledok hospodárenia 1 418 €
- 24 : tržby 71 457 €, výsledok hospodárenia -1 525 €
- 25 : tržby 75 547 €, výsledok hospodárenia 8 166 €
AUTO.REPAIR s. r. o. (IČO 46857664) mala v roku 2025 tržby 75 547 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ AUTO.REPAIR
Podľa Registra právnických osôb koná za AUTO.REPAIR 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločník AUTO.REPAIR
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Vladimír Zborai100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Vladimír Zboraiod 25. 5. 2013 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok AUTO.REPAIR
Za rok 2025 má AUTO.REPAIR v závierke tržby 75 547 €, o 5,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +8 166 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2018: 86 124 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 997 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát AUTO.REPAIR
Najvyššie tržby: rok 2018, 86 124 €. Najnižšie: rok 2020, 8 465 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 75 547 € |
| 2024 | 71 457 € |
| 2023 | 77 724 € |
| 2022 | 81 222 € |
| 2021 | 24 489 € |
| 2020 | 8 465 € |
| 2019 | 60 818 € |
| 2018 | 86 124 € |
| 2017 | 24 571 € |
| 2016 | 21 692 € |
| 2015 | 30 497 € |
| 2014 | 14 885 € |
| 2013 | 15 816 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 5 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 10 377 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 8 166 € |
| 2024 | −1 525 € |
| 2023 | 1 418 € |
| 2022 | 7 448 € |
| 2021 | 2 708 € |
| 2020 | −7 716 € |
| 2019 | −5 868 € |
| 2018 | 6 152 € |
| 2017 | 341 € |
| 2016 | 1 102 € |
| 2015 | −2 387 € |
| 2014 | −155 € |
| 2013 | 693 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- AUTO.REPAIR
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +10,8 %, medián odvetvia +2,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | AUTO.REPAIR | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +10,8 % | +2,4 % |
| 2024 | −2,1 % | +2,3 % |
| 2023 | +1,8 % | +1,9 % |
| 2022 | +9,2 % | +2,1 % |
| 2021 | +11,1 % | +2,0 % |
| 2020 | −91,2 % | +1,6 % |
| 2019 | −9,6 % | +1,5 % |
| 2018 | +7,1 % | +1,6 % |
| 2017 | +1,4 % | +2,2 % |
| 2016 | +5,1 % | +2,0 % |
| 2015 | −7,8 % | +1,7 % |
| 2014 | −1,0 % | — |
| 2013 | +4,4 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 6 z 12 rokov, najviac v roku 2018 (+250,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +5,7 % |
| 2024 | −8,1 % |
| 2023 | −4,3 % |
| 2022 | +231,7 % |
| 2021 | +189,3 % |
| 2020 | −86,1 % |
| 2019 | −29,4 % |
| 2018 | +250,5 % |
| 2017 | +13,3 % |
| 2016 | −28,9 % |
| 2015 | +104,9 % |
| 2014 | −5,9 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha AUTO.REPAIR
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 36 536 €, vlastné imanie 16 326 € a záväzky 20 210 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 36 536 € | 16 326 € | 20 210 € |
| 2024 | 28 483 € | 8 161 € | 20 322 € |
| 2023 | 32 399 € | 9 686 € | 22 713 € |
| 2022 | 29 663 € | 8 268 € | 21 395 € |
| 2021 | 23 687 € | 819 € | 22 868 € |
| 2020 | 19 766 € | −1 889 € | 21 655 € |
| 2019 | 36 226 € | 5 827 € | 30 399 € |
| 2018 | 43 901 € | 11 695 € | 32 206 € |
| 2017 | 26 620 € | 4 594 € | 22 026 € |
| 2016 | 28 133 € | 4 253 € | 23 880 € |
| 2015 | 12 546 € | 3 151 € | 9 395 € |
| 2014 | 17 787 € | 5 538 € | 12 249 € |
| 2013 | 9 522 € | 5 693 € | 3 829 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok AUTO.REPAIR (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 75 547 € | 8 166 € | 36 536 € | 16 326 € | 20 210 € | 6 426 € | +10,8 % |
| 2024 | 71 457 € | −1 525 € | 28 483 € | 8 161 € | 20 322 € | 2 650 € | −2,1 % |
| 2023 | 77 724 € | 1 418 € | 32 399 € | 9 686 € | 22 713 € | 5 957 € | +1,8 % |
| 2022 | 81 222 € | 7 448 € | 29 663 € | 8 268 € | 21 395 € | 10 756 € | +9,2 % |
| 2021 | 24 489 € | 2 708 € | 23 687 € | 819 € | 22 868 € | 4 042 € | +11,1 % |
| 2020 | 8 465 € | −7 716 € | 19 766 € | −1 889 € | 21 655 € | −2 457 € | −91,2 % |
| 2019 | 60 818 € | −5 868 € | 36 226 € | 5 827 € | 30 399 € | −7 610 € | −9,6 % |
| 2018 | 86 124 € | 6 152 € | 43 901 € | 11 695 € | 32 206 € | 11 007 € | +7,1 % |
| 2017 | 24 571 € | 341 € | 26 620 € | 4 594 € | 22 026 € | 3 329 € | +1,4 % |
| 2016 | 21 692 € | 1 102 € | 28 133 € | 4 253 € | 23 880 € | 4 733 € | +5,1 % |
| 2015 | 30 497 € | −2 387 € | 12 546 € | 3 151 € | 9 395 € | 542 € | −7,8 % |
| 2014 | 14 885 € | −155 € | 17 787 € | 5 538 € | 12 249 € | 1 346 € | −1,0 % |
| 2013 | 15 816 € | 693 € | 9 522 € | 5 693 € | 3 829 € | 956 € | +4,4 % |
Riziko: zaplatí AUTO.REPAIR?
Peniaze od štátu: AUTO.REPAIR
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy AUTO.REPAIR
Dátum vzniku AUTO.REPAIR je 6. 12. 2012, teda pred 13 rokmi. Skoršie obchodné meno: UNIVERS AZ, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/85833/B
- Nový štatutár: Vladimír ZboraiKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým UNIVERS AZ, s.r.o., odvtedy AUTO.REPAIR s. r. o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 15 816 € · majetok 9 522 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023684685
- Nový spoločník: Vladimír ZboraiSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 75 547 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti AUTO.REPAIR
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- administratívne služby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Pneuservis
- Prenájom motorových vozidiel
- Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel
- Opravy karosérií
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Sťahovacie služby
- Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla
- Kuriérske služby
- Skladovanie,
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky
- Výroba elektrických svietidiel, zariadení pre motory a vozidlá a signalizácie
- Vykonávanie odťahovej služby
- Reklamné a marketingové služby
- Fotografické služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Kúpa a predaj motorových vozidiel - autobazár
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
AUTO.REPAIR v odvetví veľkoobchod
AUTO.REPAIR je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť nešpecializovaný veľkoobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 139 031 € (14 222 závierok), AUTO.REPAIR má 75 547 €, čo je 54 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 713 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je AUTO.REPAIR 790. z 1 272.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 34 014 €, polovica do 139 031 €, tri štvrtiny do 778 941 €; 10 % firiem má viac než 4 006 409 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 686 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 34 014 € |
| medián | 139 031 € |
| horný kvartil | 778 941 € |
| 10 % firiem má viac než | 4 006 409 € |
| AUTO.REPAIR | 75 547 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- AUTO.REPAIR
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby AUTO.REPAIR s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | AUTO.REPAIR | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 75 547 € | 139 031 € |
| 2024 | 71 457 € | 139 389 € |
| 2023 | 77 724 € | 134 750 € |
| 2022 | 81 222 € | 133 421 € |
| 2021 | 24 489 € | 117 743 € |
| 2020 | 8 465 € | 112 008 € |
| 2019 | 60 818 € | 120 401 € |
| 2018 | 86 124 € | 118 273 € |
| 2017 | 24 571 € | 106 235 € |
| 2016 | 21 692 € | 97 886 € |
| 2015 | 30 497 € | 98 091 € |
| 2014 | 14 885 € | — |
| 2013 | 15 816 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| AUTO.REPAIR | 75 547 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 186 253 € |
| medián kraja | 144 251 € |
| medián Slovenska | 139 031 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- BF Progress, s.r.o.Michalovce · tržby 181 442 € (2025)
- HMB-Slovakia, spol. s r.o.Zvolen · tržby 181 429 € (2025)
- Welkoobchod - Wholesale s.r.o.Kordíky · tržby 181 346 € (2023)
- Papugaj, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 181 319 € (2025)
- EXACT - DECO s. r. o.Štúrovo · tržby 181 237 € (2025)
- KOVO-M, spol. s r.o.Predajná · tržby 181 217 € (2025)
- GRAVICOM, s. r. o.Myjava · tržby 181 188 € (2025)
- Stachoň Trade s. r. o.Chmiňany · tržby 181 181 € (2025)
- MAL s. r. o.Partizánske · tržby 181 101 € (2013)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb AUTO.REPAIR, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava II ›
Sídlo AUTO.REPAIR: Bratislava - Ružinov
AUTO.REPAIR sídli na adrese Mesačná 13, 821 02 Bratislava-Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 862 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 358. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
AUTO.REPAIR: IČO, sídlo a základné údaje
AUTO.REPAIR s. r. o. (IČO 46857664) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 6. 12. 2012, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Vladimír Zborai. Za rok 2025 sú v závierke tržby 75 547 € a výsledok hospodárenia +8 166 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 6. 12. 2012 |
| Skoršie názvy | UNIVERS AZ, s.r.o. |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Vyrubená daň z príjmov | 997 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) AUTO.REPAIR s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 75 547 €, typická firma odvetvia 139 031 € (medián z 14 222 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy AUTO.REPAIR
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu AUTO.REPAIR
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu AUTO.REPAIR
- Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 6 000 €
- Granty a dotácie70výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy613zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Výhry konkurentov82firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Sekcia verejného obstarávanie MO SR696 zmlúv za 3 roky · 9 404 367 € · naposledy 12. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava507 zmlúv za 3 roky · 9 572 737 € · naposledy 28. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.396 zmlúv za 3 roky · 2 214 418 € · naposledy 8. 9. 2026 Všetkých 2 525 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.90) v okrese Bratislava II
Kappa ibc. s.r.o.FLEXIDENT s.r.o.RITTAL s.r.o.PSA TRADING SK s.r.o.MARESI Foodbroker, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.