Business - Company, s.r.o.
Trenčín
2 300 €tržby 2014+31 €zisk 2014zaniknutá 19. 12. 2014
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 19. 12. 2014. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -374 €
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -41 €
- 14 : tržby 2 300 €, výsledok hospodárenia 31 €
Business - Company, s.r.o. (IČO 46845593), sídlo Trenčín, je v registri zapísaná od 20. 11. 2012 do 19. 12. 2014 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 4. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2014.
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci Business - Company
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok Business - Company
Za rok 2014 má Business - Company v závierke tržby 2 300 €, a výsledok hospodárenia +31 €.
Výkaz ziskov a strát Business - Company
Zisk v 1 roku, strata v 2 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: −384 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2014 | 31 € |
| 2013 | −41 € |
| 2012 | −374 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Business - Company
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2014 mala súvaha majetok 6 866 €, vlastné imanie 4 616 € a záväzky 2 250 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2014 | 6 866 € | 4 616 € | 2 250 € |
| 2013 | 4 585 € | 4 585 € | — |
| 2012 | 4 826 € | 4 626 € | 200 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Business - Company (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014 | 2 300 € | 31 € | 6 866 € | 4 616 € | 2 250 € | 50 € | +1,3 % |
| 2013 | — | −41 € | 4 585 € | 4 585 € | — | −41 € | — |
| 2012 | — | −374 € | 4 826 € | 4 626 € | 200 € | −374 € | — |
Riziko: zaplatí Business - Company?
Peniaze od štátu: Business - Company
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Business - Company
Dátum vzniku Business - Company je 20. 11. 2012. Skoršie obchodné meno: Business - Company, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/27256/R
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 4 826 €
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014Závierok máme 3, posledné tržby 2 300 €.
- Zmena sídlaPiaristická 276/46|91101|Trenčín → Piaristická 276/46|911 40|Trenčín
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Business - Company v odvetví reklama a prieskum trhu
Business - Company je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73). V okrese Trenčín je v tomto odvetví 441 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Business - Company 124. z 131.
Podobne veľké firmy v odvetví
- HUDACKÁ, s. r. o.Vranov nad Topľou · tržby 5 511 € (2024)
- IL Car & Trailer, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 5 510 € (2024)
- ambiom s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 5 500 € (2025)
- Doreen s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 5 500 € (2025)
- Statera s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 5 500 € (2025)
- MODRAK s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 5 500 € (2025)
- RE-OS, s.r.o.Bratislava - mestská časť Čunovo · tržby 5 493 € (2025)
- PURA product s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 5 429 € (2025)
- Unichamp Automation s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 5 418 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Business - Company, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Business - Company: Trenčín
Business - Company sídli na adrese Piaristická 276/46, 911 40 Trenčín, okres Trenčín. V obci Trenčín je 12 280 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 850. Na tej istej adrese je zapísaných 116 aktívnych subjektov.
Trenčín: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›
Business - Company: IČO, sídlo a základné údaje
Business - Company, s.r.o. (IČO 46845593) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, okres Trenčín. Dátum vzniku je 20. 11. 2012, zánik je v registri zapísaný ku dňu 19. 12. 2014, po 2 rokoch. Za rok 2014 sú v závierke tržby 2 300 € a výsledok hospodárenia +31 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 73110 |
| Vznik | 20. 11. 2012 |
| Zánik | 19. 12. 2014 |
| Skoršie názvy | Business - Company, s.r.o. |
| Obec | Trenčín |
| Okres | Okres Trenčín |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 20. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Business - Company
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Business - Company
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Business - Company
- Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
- Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy161zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 200 €
- Výhry konkurentov61firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Trenčíntypický nepokrytý dopyt 855 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava583 zmlúv za 3 roky · 4 609 073 € · naposledy 12. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.573 zmlúv za 3 roky · 2 340 996 € · naposledy 6. 10. 2026Slovenská televízia a rozhlas520 zmlúv za 3 roky · 13 859 800 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 1 448 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Trenčín
4MP International, s.r.o.MSM LAND SYSTEMS s.r.o.DEFENCE TRADE SLOVAKIA, s.r.o.LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r. o.A R A V E R a. s.Všetky firmy v obci Trenčín ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Trenčín
LH Personal s.r.o.AGENTÚRA INA, spoločnosť s ručením…MEGA & LOMAN, s. r. o.DRISPO s.r.o.agentúra crea, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.