Štatistiky Kompletné dáta o firme

PRO BUILDING DEVELOPMENT - XXIV., s. r. o. v likvidácii

Bratislava - Staré Mesto

0 €tržby 2020−36 €strata 2020

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 23. 12. 2021. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 7. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 21. 10. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

0 €tržby 2020
−36 €strata 2020
  1. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
  3. 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -492 €
  4. 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -482 €
  5. 17 : tržby 800 €, výsledok hospodárenia -23 905 €
  6. 18 : tržby 46 700 €, výsledok hospodárenia 8 927 €
  7. 19 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -54 €
  8. 20 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -36 €
  9. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -79 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

PRO BUILDING DEVELOPMENT - XXIV., s. r. o. v likvidácii (IČO 46843043), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 29. 1. 2013 do 23. 12. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 21. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 10

Zamestnanci PRO BUILDING DEVELOPMENT - XXIV., s. r. o.

osobné náklady v roku 2020 boli 0 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2020 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 10. 10. 2026.

Ľudia a vlastníci PRO BUILDING DEVELOPMENT - XXIV., s. r. o.

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok PRO BUILDING DEVELOPMENT - XXIV., s. r. o.

Za rok 2020 má PRO BUILDING DEVELOPMENT - XXIV., s. r. o. v závierke tržby 0 €, a výsledok hospodárenia −36 €. Závierky máme za 9 rokov (2013 až 2021), najvyššie tržby sú z roku 2018: 46 700 €.

Tržby 20200 €
Výsledok hospodárenia 2020−36 €strata
Majetok (aktíva) 202129 €
Vlastné imanie 202118 €
Záväzky 202111 €37,9 % majetku
Súčet výsledkov za 9 rokov−17 tis. €2013 až 2021

Výkaz ziskov a strát PRO BUILDING DEVELOPMENT - XXIV., s. r. o.

Súvaha PRO BUILDING DEVELOPMENT - XXIV., s. r. o.

Všetky čísla zo závierok PRO BUILDING DEVELOPMENT - XXIV., s. r. o. (9 rokov)
Čísla zo závierok PRO BUILDING DEVELOPMENT - XXIV., s. r. o. po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2021—−79 €29 €18 €11 €——
20200 €−36 €18 546 €−11 522 €30 068 €0 €—
20190 €−54 €18 532 €−11 486 €30 018 €0 €—
201846 700 €8 927 €19 466 €−11 432 €30 898 €9 829 €+19,1 %
2017800 €−23 905 €30 651 €−20 359 €51 010 €−22 969 €−2 988,1 %
2016—−482 €51 526 €3 546 €47 980 €−2 €—
2015—−492 €52 008 €4 028 €47 980 €−2 €—
2014—−480 €52 500 €4 520 €47 980 €——
2013——52 500 €5 000 €47 500 €——
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí PRO BUILDING DEVELOPMENT - XXIV., s. r. o.?

Peniaze od štátu: PRO BUILDING DEVELOPMENT - XXIV., s. r. o.

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy PRO BUILDING DEVELOPMENT - XXIV., s. r. o.

Dátum vzniku PRO BUILDING DEVELOPMENT - XXIV., s. r. o. je 29. 1. 2013. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/86968/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 52 500 €
  3. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021Závierok máme 9.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

PRO BUILDING DEVELOPMENT - XXIV., s. r. o. v odvetví architektonické a inžinierske činnosti

PRO BUILDING DEVELOPMENT - XXIV., s. r. o. je v registri v odvetví Architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71). V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 1 241 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Bratislava I1 241aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 453Slovensko, rok 2020
Medián tržieb odvetvia44 tis. €rok 2020
Medián ziskovej marže+5,4 %odvetvie

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava I ›

Sídlo PRO BUILDING DEVELOPMENT - XXIV., s. r. o.: Bratislava - Staré Mesto

PRO BUILDING DEVELOPMENT - XXIV., s. r. o. sídli na adrese Poštová 3, 811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 46 024 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 823. Na tej istej adrese je zapísaných 43 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto46 024aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 823aktívnych
V tom istom odvetví1 241okres Bratislava I
Na tej istej adrese43aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

PRO BUILDING DEVELOPMENT - XXIV., s. r. o.: IČO, sídlo a základné údaje

PRO BUILDING DEVELOPMENT - XXIV., s. r. o. v likvidácii (IČO 46843043) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 29. 1. 2013, zánik je v registri zapísaný ku dňu 23. 12. 2021, po 8 rokoch. Za rok 2020 sú v závierke tržby 0 € a výsledok hospodárenia −36 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 71129
Vznik29. 1. 2013
Zánik23. 12. 2021
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Účtovných závierok v registri8

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Železnice Slovenskej republikyZápadoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 71.12) v okrese Bratislava I

Valbek SK, spol. s r. o.Lucron Group, a. s.Trace s. r. o.GFI, a.s.Nesto C, s.r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť