VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ADVentures, s.r.o.

Bratislava - Ružinov · Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom

189 558 €tržby 2025 ▲ 256 %+15 669 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

189 558 €tržby 2025 ▲ 256 %
+15 669 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 35 741 €, výsledok hospodárenia 2 928 €
  2. 13 : tržby 80 632 €, výsledok hospodárenia 9 448 €
  3. 14 : tržby 66 705 €, výsledok hospodárenia 8 906 €
  4. 15 : tržby 24 765 €, výsledok hospodárenia 7 699 €
  5. 16 : tržby 55 228 €, výsledok hospodárenia 9 580 €
  6. 17 : tržby 57 679 €, výsledok hospodárenia 10 179 €
  7. 18 : tržby 41 973 €, výsledok hospodárenia 8 421 €
  8. 19 : tržby 30 914 €, výsledok hospodárenia 1 701 €
  9. 20 : tržby 11 281 €, výsledok hospodárenia 560 €
  10. 21 : tržby 29 901 €, výsledok hospodárenia 463 €
  11. 22 : tržby 27 431 €, výsledok hospodárenia 1 221 €
  12. 23 : tržby 34 499 €, výsledok hospodárenia 1 339 €
  13. 24 : tržby 53 290 €, výsledok hospodárenia 3 340 €
  14. 25 : tržby 189 558 €, výsledok hospodárenia 15 669 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ADVentures, s.r.o. (IČO 46838732) mala v roku 2025 tržby 189 558 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci ADVentures

osobné náklady v roku 2024 boli 0 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.

Konateľ ADVentures

Podľa Registra právnických osôb koná za ADVentures 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločník ADVentures

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch ADVentures
Podiely spoločníkov na vkladoch ADVentures Rastislav Slyško 100,0 %. Spolu 5 000 €. Rastislav Slyško: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Rastislav Slyško100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Rastislav Slyškood 19. 2. 2022 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok ADVentures

Za rok 2025 má ADVentures v závierke tržby 189 558 €, o 255,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +15 669 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 189 558 €.

Tržby 2025190 tis. €▲ +255,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202516 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202554 tis. €
Vlastné imanie 202549 tis. €
Záväzky 20254 810 €8,9 % majetku
Pridaná hodnota 202524 tis. €
Zisková marža 2025+8,3 %medián odvetvia +2,4 %
Súčet výsledkov za 14 rokov81 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát ADVentures

Súvaha ADVentures

Všetky čísla zo závierok ADVentures (14 rokov)
Čísla zo závierok ADVentures po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025189 558 €15 669 €54 038 €49 228 €4 810 €23 690 €+8,3 %
202453 290 €3 340 €48 361 €36 819 €11 542 €8 899 €+6,3 %
202334 499 €1 339 €33 744 €33 577 €167 €1 897 €+3,9 %
202227 431 €1 221 €65 163 €65 147 €16 €5 643 €+4,5 %
202129 901 €463 €64 142 €63 926 €216 €−292 €+1,5 %
202011 281 €560 €65 409 €63 524 €1 885 €−1 362 €+5,0 %
201930 914 €1 701 €63 023 €62 964 €59 €2 238 €+5,5 %
201841 973 €8 421 €63 763 €62 163 €1 600 €15 319 €+20,1 %
201757 679 €10 179 €55 521 €53 742 €1 779 €13 304 €+17,6 %
201655 228 €9 580 €46 503 €43 561 €2 942 €12 461 €+17,3 %
201524 765 €7 699 €69 798 €33 981 €35 817 €10 781 €+31,1 %
201466 705 €8 906 €50 758 €26 282 €24 476 €12 148 €+13,4 %
201380 632 €9 448 €70 798 €17 376 €53 422 €12 521 €+11,7 %
201235 741 €2 928 €25 615 €7 928 €17 687 €3 620 €+8,2 %

Riziko: zaplatí ADVentures?

Peniaze od štátu: ADVentures

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy ADVentures

Dátum vzniku ADVentures je 2. 10. 2012, teda pred 14 rokmi. Skoršie obchodné meno: Slysko, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/102131/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 35 741 € · majetok 25 615 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023614879
  4. Zmena obchodného menaPredtým Slysko, s.r.o., odvtedy ADVentures, s.r.o.
  5. Nový spoločník: Rastislav SlyškoSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 189 558 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ADVentures

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Počítačové služby
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Reklamné a marketingové služby
  • Prieskum trhu a verejnej mienky
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
  • Nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Administratívne služby
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

ADVentures v odvetví veľkoobchod

ADVentures je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 138 922 € (14 215 závierok), ADVentures má 189 558 €, čo je 1,4-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 712 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ADVentures 631. z 1 270.

V odvetví v okrese Bratislava II2 712aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 215Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia139 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ADVentures, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava II ›

Sídlo ADVentures: Bratislava - Ružinov

ADVentures sídli na adrese Doležalova 3424/15C, 821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 533 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 829. Na tej istej adrese je zapísaných 1 238 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 533aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II54 829aktívnych
V tom istom odvetví2 712okres Bratislava II
Na tej istej adrese1 238aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

ADVentures: IČO, sídlo a základné údaje

ADVentures, s.r.o. (IČO 46838732) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 2. 10. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Rastislav Slyško. Za rok 2025 sú v závierke tržby 189 558 € a výsledok hospodárenia +15 669 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom (SK NACE 4618)
Základné imanie5 000 €
Vznik2. 10. 2012
Skoršie názvySlysko, s.r.o.
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) ADVentures, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 189 558 €, typická firma odvetvia 138 922 € (medián z 14 215 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy ADVentures

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ADVentures

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ADVentures

  • Tendre39súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 460 tis. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy69zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 8 600 €
  • Výhry konkurentov192firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 17 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

OMR s. r. o.RODIČOVSKÉ ZDRUŽENIE PRI ZŠ RAJECKÉ TEPLICE…

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.18) v okrese Bratislava II

EGIS SLOVAKIA spol. s r.o.GoldSafe, a. s.BUILT, spol. s r.o.SAFINA SLOVAKIA spol. s r.o.EXPRES NET, k.s.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk