OSP CONSULTING s.r.o. „v likvidácii“
Nitra · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
87 913 €tržby 2017 ▲ 77 %+1 703 €zisk 2017v likvidácii od 27. 6. 2018
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 1 900 €, výsledok hospodárenia -82 €
- 13 : tržby 57 389 €, výsledok hospodárenia -187 €
- 14 : tržby 8 025 €, výsledok hospodárenia 1 443 €
- 15 : tržby 16 035 €, výsledok hospodárenia 1 584 €
- 16 : tržby 49 784 €, výsledok hospodárenia 1 327 €
- 17 : tržby 87 913 €, výsledok hospodárenia 1 703 €
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -5 498 €
OSP CONSULTING s.r.o. „v likvidácii“ (IČO 46837264), sídlo Nitra, je v registri zapísaná od 27. 10. 2012 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 18. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2017.
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ OSP CONSULTING s.r.o. „v likvidácii“
Podľa Registra právnických osôb koná za OSP CONSULTING s.r.o. „v likvidácii“ 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Spoločník OSP CONSULTING s.r.o. „v likvidácii“
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Michal Švelan100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Michal Švelanod 27. 10. 2012 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok OSP CONSULTING s.r.o. „v likvidácii“
Za rok 2017 má OSP CONSULTING s.r.o. „v likvidácii“ v závierke tržby 87 913 €, o 76,6 % viac než v roku 2016, a výsledok hospodárenia +1 703 €. Závierky máme za 9 rokov (2012 až 2022), najvyššie tržby sú z roku 2017: 87 913 €.
Výkaz ziskov a strát OSP CONSULTING s.r.o. „v likvidácii“
Najvyššie tržby: rok 2017, 87 913 €. Najnižšie: rok 2012, 1 900 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2022 | — |
| 2020 | — |
| 2018 | — |
| 2017 | 87 913 € |
| 2016 | 49 784 € |
| 2015 | 16 035 € |
| 2014 | 8 025 € |
| 2013 | 57 389 € |
| 2012 | 1 900 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 4 rokoch z 9 rokov. Súčet za celé obdobie: 288 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2022 | −5 498 € |
| 2020 | −2 € |
| 2018 | 0 € |
| 2017 | 1 703 € |
| 2016 | 1 327 € |
| 2015 | 1 584 € |
| 2014 | 1 443 € |
| 2013 | −187 € |
| 2012 | −82 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- OSP CONSULTING s.r.o. „v likvidácii“
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +1,9 %, medián odvetvia +4,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | OSP CONSULTING s.r.o. „v likvidácii“ | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2022 | — | +2,7 % |
| 2020 | — | +2,5 % |
| 2018 | — | +2,5 % |
| 2017 | +1,9 % | +4,0 % |
| 2016 | +2,7 % | +4,3 % |
| 2015 | +9,9 % | +4,0 % |
| 2014 | +18,0 % | — |
| 2013 | −0,3 % | — |
| 2012 | −4,3 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 4 roky, najviac v roku 2016 (+210,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2022 | — |
| 2020 | — |
| 2018 | — |
| 2017 | +76,6 % |
| 2016 | +210,5 % |
| 2015 | +99,8 % |
| 2014 | −86,0 % |
| 2013 | +2 920,5 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha OSP CONSULTING s.r.o. „v likvidácii“
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2022 mala súvaha majetok 0 €, vlastné imanie 0 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2022 | 0 € | 0 € | — |
| 2020 | 5 498 € | 5 498 € | — |
| 2018 | 43 224 € | 10 788 € | 32 436 € |
| 2017 | 43 224 € | 10 788 € | 32 436 € |
| 2016 | 45 842 € | 9 085 € | 36 807 € |
| 2015 | 40 790 € | 7 758 € | 33 032 € |
| 2014 | 39 206 € | 6 174 € | 33 032 € |
| 2013 | 36 635 € | 4 731 € | 31 904 € |
| 2012 | 4 924 € | 4 918 € | 6 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok OSP CONSULTING s.r.o. „v likvidácii“ (9 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | — | −5 498 € | 0 € | 0 € | — | −1 818 € | — |
| 2020 | — | −2 € | 5 498 € | 5 498 € | — | −2 € | — |
| 2018 | — | 0 € | 43 224 € | 10 788 € | 32 436 € | — | — |
| 2017 | 87 913 € | 1 703 € | 43 224 € | 10 788 € | 32 436 € | 2 235 € | +1,9 % |
| 2016 | 49 784 € | 1 327 € | 45 842 € | 9 085 € | 36 807 € | 1 926 € | +2,7 % |
| 2015 | 16 035 € | 1 584 € | 40 790 € | 7 758 € | 33 032 € | 2 164 € | +9,9 % |
| 2014 | 8 025 € | 1 443 € | 39 206 € | 6 174 € | 33 032 € | 2 031 € | +18,0 % |
| 2013 | 57 389 € | −187 € | 36 635 € | 4 731 € | 31 904 € | 17 749 € | −0,3 % |
| 2012 | 1 900 € | −82 € | 4 924 € | 4 918 € | 6 € | −76 € | −4,3 % |
Riziko: zaplatí OSP CONSULTING s.r.o. „v likvidácii“?
Peniaze od štátu: OSP CONSULTING s.r.o. „v likvidácii“
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy OSP CONSULTING s.r.o. „v likvidácii“
Dátum vzniku OSP CONSULTING s.r.o. „v likvidácii“ je 27. 10. 2012, teda pred 13 rokmi. Skoršie obchodné meno: OSP CONSULTING s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/32938/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 1 900 € · majetok 4 924 €
- Zapísaný likvidátor: Michal ŠvelanLikvidátor
- Zmena obchodného menaPredtým OSP CONSULTING s.r.o., odvtedy OSP CONSULTING s.r.o. „v likvidácii“.
- Nový spoločník: Michal ŠvelanSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti OSP CONSULTING s.r.o. „v likvidácii“
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
OSP CONSULTING s.r.o. „v likvidácii“ v odvetví administratívne a kancelárske služby
OSP CONSULTING s.r.o. „v likvidácii“ je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2017 je 34 285 € (10 988 závierok), OSP CONSULTING s.r.o. „v likvidácii“ má 87 913 €, čo je 2,6-násobok mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 2 177 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je OSP CONSULTING s.r.o. „v likvidácii“ 251. z 869.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 11 100 €, polovica do 34 285 €, tri štvrtiny do 111 117 €; 10 % firiem má viac než 400 945 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 618 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 11 100 € |
| medián | 34 285 € |
| horný kvartil | 111 117 € |
| 10 % firiem má viac než | 400 945 € |
| OSP CONSULTING s.r.o. „v likvidácii“ | 87 913 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- OSP CONSULTING s.r.o. „v likvidácii“
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby OSP CONSULTING s.r.o. „v likvidácii“ s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | OSP CONSULTING s.r.o. „v likvidácii“ | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2022 | — | 39 919 € |
| 2020 | — | 34 323 € |
| 2018 | — | 36 740 € |
| 2017 | 87 913 € | 34 285 € |
| 2016 | 49 784 € | 31 939 € |
| 2015 | 16 035 € | 31 300 € |
| 2014 | 8 025 € | — |
| 2013 | 57 389 € | — |
| 2012 | 1 900 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2017.
Čísla v tabuľke
| OSP CONSULTING s.r.o. „v likvidácii“ | 87 913 € |
|---|---|
| medián okresu Nitra | 40 906 € |
| medián kraja | 36 111 € |
| medián Slovenska | 34 285 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- LAVOR s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 208 741 € (2013)
- RAMAH GmbH s. r. o.Nitra · tržby 208 665 € (2025)
- BO Real Estate k. s.Malacky · tržby 208 548 € (2025)
- BeLSMART s.r.o.Stropkov · tržby 208 528 € (2025)
- Familly star s.r.o.Omšenie · tržby 208 503 € (2025)
- BBM Group s.r.o.Trnava · tržby 208 453 € (2025)
- SEDUMPRO s.r.o.Žilina · tržby 208 434 € (2025)
- H Trading s. r. o.Pezinok · tržby 208 399 € (2025)
- Filtec s. r. o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 208 333 € (2013)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb OSP CONSULTING s.r.o. „v likvidácii“, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo OSP CONSULTING s.r.o. „v likvidácii“: Nitra
OSP CONSULTING s.r.o. „v likvidácii“ sídli na adrese Čajkovského 434/40, 949 11 Nitra, okres Nitra. V obci Nitra je 19 293 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 552. Na tej istej adrese je zapísaných 15 aktívnych subjektov.
Nitra: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›
OSP CONSULTING s.r.o. „v likvidácii“: IČO, sídlo a základné údaje
OSP CONSULTING s.r.o. „v likvidácii“ (IČO 46837264) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, okres Nitra. Dátum vzniku je 27. 10. 2012, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Michal Švelan. Za rok 2017 sú v závierke tržby 87 913 € a výsledok hospodárenia +1 703 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 27. 10. 2012 |
| Skoršie názvy | OSP CONSULTING s.r.o. |
| Obec | Nitra |
| Okres | Okres Nitra |
| Účtovných závierok v registri | 8 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) OSP CONSULTING s.r.o. „v likvidácii“ má vyššie tržby než typická firma: za rok 2017 mala 87 913 €, typická firma odvetvia 34 285 €, čo je 2,6-násobok mediánu (medián z 10 988 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Nitra ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nitra ›
Sieť prepojení firmy OSP CONSULTING s.r.o. „v likvidácii“
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu OSP CONSULTING s.r.o. „v likvidácii“
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu OSP CONSULTING s.r.o. „v likvidácii“
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy386zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
- Výhry konkurentov73firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Nitratypický nepokrytý dopyt 2,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 271 zmlúv za 3 roky · 5 825 287 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 190 zmlúv za 3 roky · 4 708 983 € · naposledy 16. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava761 zmlúv za 3 roky · 35 884 634 € · naposledy 16. 10. 2026 Všetkých 3 917 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Nitra
MED - ART, spol. s r.o.Foxconn Slovakia, spol. s r.o.M+M s.r.o.HAGARD: HAL, spol. s r.o.ENERGY TRADING COMPANY, j. s. a.Všetky firmy v obci Nitra ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Nitra
NITRAGREEN, s. r. o.TSE Slovakia s. r. o.Logistics - NR, s. r. o.PEOPLE SK, s.r.o. v konkurzeGolem - NR, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.