VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

MK&MK HOLZ, s.r.o.

Málinec · Veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami

324 281 €tržby 2025 ▼ 27 %−160 861 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

324 281 €tržby 2025 ▼ 27 %
−160 861 €strata 2025
  1. 13 : tržby 68 776 €, výsledok hospodárenia 28 644 €
  2. 14 : tržby 229 685 €, výsledok hospodárenia 870 €
  3. 15 : tržby 551 128 €, výsledok hospodárenia 33 129 €
  4. 16 : tržby 463 570 €, výsledok hospodárenia -49 050 €
  5. 17 : tržby 421 783 €, výsledok hospodárenia 4 351 €
  6. 18 : tržby 960 508 €, výsledok hospodárenia 182 961 €
  7. 19 : tržby 630 339 €, výsledok hospodárenia -122 649 €
  8. 20 : tržby 663 369 €, výsledok hospodárenia -246 570 €
  9. 21 : tržby 976 626 €, výsledok hospodárenia 45 €
  10. 22 : tržby 807 231 €, výsledok hospodárenia 2 653 €
  11. 23 : tržby 492 918 €, výsledok hospodárenia 1 244 €
  12. 24 : tržby 444 204 €, výsledok hospodárenia 1 484 €
  13. 25 : tržby 324 281 €, výsledok hospodárenia -160 861 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

MK&MK HOLZ, s.r.o. (IČO 46835962) mala v roku 2025 tržby 324 281 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci MK&MK HOLZ

MK&MK HOLZ má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 10 až 19 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 103 843 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ MK&MK HOLZ

Podľa Registra právnických osôb koná za MK&MK HOLZ 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločník MK&MK HOLZ

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch MK&MK HOLZ
Podiely spoločníkov na vkladoch MK&MK HOLZ Martin Kancko 100,0 %. Spolu 5 000 €. Martin Kancko: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Martin Kancko100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Martin Kanckood 1. 9. 2026 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok MK&MK HOLZ

Za rok 2025 má MK&MK HOLZ v závierke tržby 324 281 €, o 27,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −160 861 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 976 626 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 920 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025324 tis. €▼ −27,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−161 tis. €strata
Majetok (aktíva) 20251,28 mil. €
Vlastné imanie 202513 tis. €
Záväzky 20251,26 mil. €99,0 % majetku
Pridaná hodnota 2025−20 tis. €
Zisková marža 2025−49,6 %medián odvetvia +2,4 %
Súčet výsledkov za 13 rokov−324 tis. €2013 až 2025
Vyrubená daň z príjmov1 920 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát MK&MK HOLZ

Súvaha MK&MK HOLZ

Všetky čísla zo závierok MK&MK HOLZ (13 rokov)
Čísla zo závierok MK&MK HOLZ po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025324 281 €−160 861 €1 276 672 €13 105 €1 263 567 €−20 039 €−49,6 %
2024444 204 €1 484 €1 460 535 €173 966 €1 286 569 €143 213 €+0,3 %
2023492 918 €1 244 €1 419 228 €172 482 €1 246 746 €218 518 €+0,3 %
2022807 231 €2 653 €1 162 680 €171 239 €991 441 €328 420 €+0,3 %
2021976 626 €45 €791 004 €−140 958 €931 962 €98 923 €0,0 %
2020663 369 €−246 570 €768 944 €−134 052 €902 996 €54 602 €−37,2 %
2019630 339 €−122 649 €713 874 €112 520 €601 354 €132 194 €−19,5 %
2018960 508 €182 961 €621 327 €387 707 €233 620 €383 574 €+19,0 %
2017421 783 €4 351 €485 421 €22 945 €462 476 €143 372 €+1,0 %
2016463 570 €−49 050 €318 915 €18 595 €300 320 €48 763 €−10,6 %
2015551 128 €33 129 €264 302 €67 644 €196 658 €105 642 €+6,0 %
2014229 685 €870 €171 309 €34 514 €136 795 €51 440 €+0,4 %
201368 776 €28 644 €98 965 €33 643 €65 322 €44 423 €+41,6 %

Riziko: zaplatí MK&MK HOLZ?

MK&MK HOLZ a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 14 zmlúv s dodávateľom MK&MK HOLZ v objeme 29 068 € z rokov 2015 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR: 12 000 € v 2 zmluvách.

Zmluvy so štátom14Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv29 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201524. 7. 2015

História firmy MK&MK HOLZ

Dátum vzniku MK&MK HOLZ je 18. 9. 2012, teda pred 14 rokmi. Skoršie obchodné meno: A.M.N. TEAM, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/22879/S
  2. Nový štatutár: Martin KanckoKonateľ
  3. Zmena obchodného menaPredtým A.M.N. TEAM, s.r.o., odvtedy MK&MK HOLZ, s.r.o.
  4. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023597796
  5. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 68 776 € · majetok 98 965 €
  6. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Lučenec, hodnota zmluvy 2 000 €. Firma vznikla 18. 9. 2012.
  7. Nový spoločník: Martin KanckoSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  8. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 324 281 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti MK&MK HOLZ

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • prenájom hnuteľných vecí
  • vedenie účtovníctva
  • opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  • výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva
  • výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
  • poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  • poľnohospodárstvo a lesníctvo vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja
  • Výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

MK&MK HOLZ v odvetví veľkoobchod

MK&MK HOLZ je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 138 877 € (14 214 závierok), MK&MK HOLZ má 324 281 €, čo je 2,3-násobok mediánu. V okrese Poltár je v tomto odvetví 62 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MK&MK HOLZ 5. z 22.

V odvetví v okrese Poltár62aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 214Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia139 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MK&MK HOLZ, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Poltár ›

Sídlo MK&MK HOLZ: Málinec

MK&MK HOLZ sídli na adrese Družstevná ulica 455/5, 985 26 Málinec, okres Poltár. V obci Málinec je 145 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 2 262.

Subjektov v obci Málinec145aktívnych
Subjektov v okrese Poltár2 262aktívnych
V tom istom odvetví62okres Poltár

Málinec: obyvatelia a dáta ›Okres Poltár ›Adresár firiem v okrese Poltár ›

MK&MK HOLZ: IČO, sídlo a základné údaje

MK&MK HOLZ, s.r.o. (IČO 46835962) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Málinec, okres Poltár. Dátum vzniku je 18. 9. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Martin Kancko. Za rok 2025 sú v závierke tržby 324 281 € a výsledok hospodárenia −160 861 €, počet zamestnancov podľa registra je 10 až 19.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVeľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami (SK NACE 4683)
Základné imanie5 000 €
Vznik18. 9. 2012
Skoršie názvyA.M.N. TEAM, s.r.o.
ObecMálinec
OkresOkres Poltár
Vyrubená daň z príjmov1 920 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) MK&MK HOLZ, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 324 281 €, typická firma odvetvia 138 877 €, čo je 2,3-násobok mediánu (medián z 14 214 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Poltár ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Poltár ›

Sieť prepojení firmy MK&MK HOLZ

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu MK&MK HOLZ

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu MK&MK HOLZ

  • Tendre9súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
  • Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy19zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 143 tis. €
  • Výhry konkurentov58firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 200 €
  • Diery na trhu4odvetvia chýbajú v obci Málinectypický nepokrytý dopyt 32 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Málinec

Stoica Tranz RO&HU s.r.o.Kanderel Trans s.r.o.VIMI GASTRO s.r.o.PneuMAR s.r.o.Autoschool Sápi s.r.o.Všetky firmy v obci Málinec ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.73) v okrese Poltár

Mária Benediktyová - ROZLIČNÝ TOVAR, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk