VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

DECOR LUX s.r.o. - v likvidácii

Košice - Dargovských hrdinov · Ostatný nešpecializovaný maloobchod

8 106 €tržby 2016 ▼ 26 %−1 760 €strata 2016

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

8 106 €tržby 2016 ▼ 26 %
−1 760 €strata 2016
  1. 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -333 €
  2. 13 : tržby 15 801 €, výsledok hospodárenia -1 749 €
  3. 14 : tržby 13 702 €, výsledok hospodárenia 1 522 €
  4. 15 : tržby 10 942 €, výsledok hospodárenia 1 352 €
  5. 16 : tržby 8 106 €, výsledok hospodárenia -1 760 €
  6. 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -96 €
  7. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  8. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

DECOR LUX s.r.o. - v likvidácii (IČO 46825479), sídlo Košice - mestská časť Dargovských hrdinov, je v registri zapísaná od 12. 9. 2012 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2016.

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ DECOR LUX s.r.o. -

Podľa Registra právnických osôb koná za DECOR LUX s.r.o. - 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Spoločník DECOR LUX s.r.o. -

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch DECOR LUX s.r.o. -
Podiely spoločníkov na vkladoch DECOR LUX s.r.o. - Oľga Gaálová 100,0 %. Spolu 5 000 €. Oľga Gaálová: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Oľga Gaálová100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Oľga Gaálováod 4. 12. 2014 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok DECOR LUX s.r.o. -

Za rok 2016 má DECOR LUX s.r.o. - v závierke tržby 8 106 €, o 25,9 % menej než v roku 2015, a výsledok hospodárenia −1 760 €. Závierky máme za 8 rokov (2012 až 2019), najvyššie tržby sú z roku 2013: 15 801 €.

Tržby 20168 106 €▼ −25,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2016−1 760 €strata
Majetok (aktíva) 20194 346 €
Vlastné imanie 20193 936 €
Záväzky 2019410 €9,4 % majetku
Zisková marža 2016−21,7 %medián odvetvia +1,6 %
Súčet výsledkov za 8 rokov−1 064 €2012 až 2019

Výkaz ziskov a strát DECOR LUX s.r.o. -

Súvaha DECOR LUX s.r.o. -

Všetky čísla zo závierok DECOR LUX s.r.o. - (8 rokov)
Čísla zo závierok DECOR LUX s.r.o. - po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2019——4 346 €3 936 €410 €——
2018——3 936 €3 936 €0 €——
2017—−96 €4 502 €3 936 €566 €−8 €—
20168 106 €−1 760 €4 539 €4 032 €507 €−724 €−21,7 %
201510 942 €1 352 €7 306 €5 791 €1 515 €2 606 €+12,4 %
201413 702 €1 522 €5 921 €4 440 €1 481 €2 445 €+11,1 %
201315 801 €−1 749 €5 172 €2 918 €2 254 €−1 385 €−11,1 %
2012—−333 €4 667 €4 667 €—−333 €—

Riziko: zaplatí DECOR LUX s.r.o. -?

Peniaze od štátu: DECOR LUX s.r.o. -

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy DECOR LUX s.r.o. -

Dátum vzniku DECOR LUX s.r.o. - je 12. 9. 2012, teda pred 14 rokmi. Skoršie obchodné meno: DECOR LUX s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/30600/V
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 4 667 €
  3. Nový štatutár: Oľga GaálováKonateľ
  4. Nový spoločník: Oľga GaálováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Zapísaný likvidátor: Oľga GaálováLikvidátor
  6. Zmena obchodného menaPredtým DECOR LUX s.r.o., odvtedy DECOR LUX s.r.o. - v likvidácii.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti DECOR LUX s.r.o. -

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • výroba bižutérie a suvenírov
  • služby požičovní
  • prenájom hnuteľných vecí
  • reklamné a marketingové služby
  • fotografické služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

DECOR LUX s.r.o. - v odvetví maloobchod

DECOR LUX s.r.o. - je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2016 je 63 558 € (19 888 závierok), DECOR LUX s.r.o. - má 8 106 €, čo je 13 % mediánu. V okrese Košice III je v tomto odvetví 293 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je DECOR LUX s.r.o. - 68. z 74.

V odvetví v okrese Košice III293aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou19 888Slovensko, rok 2016
Medián tržieb odvetvia64 tis. €rok 2016
Medián ziskovej marže+1,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb DECOR LUX s.r.o. -, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Košice III ›

Sídlo DECOR LUX s.r.o. -: Košice - Dargovských hrdinov

DECOR LUX s.r.o. - sídli na adrese Lidické námestie 11/919, 040 22 Košice, okres Košice III. V obci Košice - Dargovských hrdinov je 2 801 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 3 335.

Subjektov v obci Košice - Dargovských hrdinov2 801aktívnych
Subjektov v okrese Košice III3 335aktívnych
V tom istom odvetví293okres Košice III

Košice - Dargovských hrdinov: obyvatelia a dáta ›Okres Košice III ›Adresár firiem v okrese Košice III ›

DECOR LUX s.r.o. -: IČO, sídlo a základné údaje

DECOR LUX s.r.o. - v likvidácii (IČO 46825479) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Dargovských hrdinov, okres Košice III. Dátum vzniku je 12. 9. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Oľga Gaálová. Za rok 2016 sú v závierke tržby 8 106 € a výsledok hospodárenia −1 760 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712)
Základné imanie5 000 €
Vznik12. 9. 2012
Skoršie názvyDECOR LUX s.r.o.
ObecKošice - Dargovských hrdinov
OkresOkres Košice III
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví maloobchod (SK NACE 47) DECOR LUX s.r.o. - v likvidácii má nižšie tržby než typická firma: za rok 2016 mala 8 106 €, typická firma odvetvia 63 558 € (medián z 19 888 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Košice III ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice III ›

Sieť prepojení firmy DECOR LUX s.r.o. -

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu DECOR LUX s.r.o. -

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu DECOR LUX s.r.o. -

  • Tendre9súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 128 tis. €
  • Granty a dotácie83výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy214zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 500 €
  • Výhry konkurentov103firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
  • Diery na trhu19odvetví chýba v meste Košice - Dargovských hrdinovtypický nepokrytý dopyt 1,5 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Dargovských hrdinov

AUTO – VALAS GROUP s.r.o.HELL ENERGY SK s.r.o.Giovani Essenze, s. r. o.AUTOSPOL VLASATÝ, spol. s r.o.Decrux s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Dargovských hrdinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.19) v okrese Košice III

MASO J+L, s.r.o.LM Pharmacy, spol. s r.o.EMATRADE s.r.o.PRIME CARDIO s. r. o.RedDot, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk