Mgr.art. Zuzana Masárová
Senec · Umelecké vzdelávanie
aktívna 14 rokov
Fakturačné údaje
Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 20. 9. 2026
Tržby a zisk
Mgr.art. Zuzana Masárová: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
V registri má 1 výkaz, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.
Mgr.art. Zuzana Masárová (IČO 46817140), sídlo Senec, je v registri zapísaný od 1. 9. 2012 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 20. 9. 2026).
Mgr.art. Zuzana Masárová: IČO, sídlo a základné údaje
Mgr.art. Zuzana Masárová (IČO 46817140) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Senec, okres Senec. Dátum vzniku je 1. 9. 2012, podniká 14 rokov.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 20. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
DPH, právny stav a úradné zoznamy v páse Riziko ›Financie a závierky Mgr.art. Zuzana Masárová
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Tendre pre Mgr.art. Zuzana MasárováNÁSKOK
Otvorené súťaže štátu v odbore firmy s lehotou, predpokladanou hodnotou a obstarávateľom.
Predpokladaná hodnota súťaží v odboreTento mesiac 2 859 €Najbližší polrok 2 859 €Najbližší rok 2 859 €
Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026
Riziko: zaplatí Mgr.art. Zuzana Masárová?
Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Mgr.art. Zuzana Masárová z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.
Peniaze od štátu: Mgr.art. Zuzana Masárová
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
Granty a dotácie pre Mgr.art. Zuzana MasárováNÁSKOK
Výzvy na dotácie podľa právnej formy a kraja, najprv z oblastí, v ktorých firmy z odboru už dostali peniaze.
Alokácia výziev s uzávierkouTento mesiac 700 000 €Budúci mesiac 105,6 mil. €Najbližší polrok 138,4 mil. €Najbližší rok 524,7 mil. €
Zdroj: ITMS21+ (eurofondy 2021 až 2027) a Plán obnovy · aktualizované 26. 9. 2026
História Mgr.art. Zuzana Masárová
Dátum vzniku Mgr.art. Zuzana Masárová je 1. 9. 2012, teda pred 14 rokmi. Skoršie obchodné meno: Mgr.art. Zuzana Horáčková.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 110-217574
- Zmena obchodného menaPredtým Mgr.art. Zuzana Horáčková, odvtedy Mgr.art. Zuzana Masárová.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Mgr.art. Zuzana Masárová
V registri sú zapísané 3 predmety podnikania, teda čo Mgr.art. Zuzana Masárová smie robiť.
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Vyučovanie v odbore umenia - tanečné umenie
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 20. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Mgr.art. Zuzana MasárováNÁSKOK
Firma v strede, okolo nej osoby z registra a všetky ich ďalšie firmy s tržbami.
Končiace zmluvy v odbore firmy Mgr.art. Zuzana MasárováNÁSKOK
Zmluvy úradov s firmami z odboru, ktoré končia do 12 mesiacov a znova sa budú vypisovať.
Objem zmlúv v odbore, ktoré končiaTento mesiac 1,1 mil. €Budúci mesiac 813 248 €Najbližší polrok 106,9 mil. €Najbližší rok 174,9 mil. €
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk) · aktualizované 26. 9. 2026
Mgr.art. Zuzana Masárová v odvetví vzdelávanie
Mgr.art. Zuzana Masárová je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť umelecké vzdelávanie. V okrese Senec je v tomto odvetví 479 aktívnych subjektov.
Miesto podnikania: Senec
Mgr.art. Zuzana Masárová má miesto podnikania v obci Senec, okres Senec. V obci Senec je 6 719 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 285.
Senec: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›
Diery na trhu v okrese firmy Mgr.art. Zuzana MasárováNÁSKOK
Odvetvia, ktoré v okrese firmy chýbajú v porovnaní s podobne veľkými okresmi, s odhadom nepokrytého dopytu.
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Umelecké vzdelávanie (SK NACE 8552) |
| Vznik | 1. 9. 2012 |
| Skoršie názvy | Mgr.art. Zuzana Horáčková |
| Obec | Senec |
| Okres | Okres Senec |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Ďalšie dáta o firme NÁSKOK
Čo o nej vieme navyše a čo pripravujeme. Vyššie je všetko zadarmo, tu je časť, ktorá si vyžaduje prácu navyše.
Prémiové prehľady
Tieto veci nie sú v žiadnom registri. Skladáme ich z viacerých zdrojov a dopočítavame.
- Mapa prepojených firiem cez konateľov a spoločníkov
- Sledovanie zmien: nový konateľ, zmena sídla, nová závierka
- Odhad počtu zamestnancov a mzdových nákladov z odvetvia
- Upozornenie, keď firme končí verejná zmluva
- Export do tabuľky a napojenie cez rozhranie
Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Mgr.art. Zuzana MasárováNÁSKOK
Firmy, ktoré v odbore vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko.
Víťazné ceny v odboreMinulý mesiac 227 642 €Tento mesiac 47 386 €Posledný polrok 896 214 €Posledný rok 1,5 mil. €
Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026
Stráženie a Excel: Mgr.art. Zuzana MasárováNÁSKOK
Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.