VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

BL Group, s. r. o.

Bratislava - Staré Mesto · Ostatný nešpecializovaný maloobchod

0 €tržby 2018

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

0 €tržby 2018
  1. 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  3. 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
  4. 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
  5. 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
  6. 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
  7. 18 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia neuvedený
  8. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  9. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  10. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  11. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  12. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  13. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
  14. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

BL Group, s. r. o. (IČO 46793160), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 17. 8. 2012 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 16. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci BL Group

V roku 2025 mala BL Group priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konatelia BL Group

Podľa Registra právnických osôb konajú za BL Group 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Spoločník BL Group

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok BL Group

Za rok 2018 má BL Group v závierke tržby 0 €.

Tržby 20180 €
Majetok (aktíva) 20253 080 €
Vlastné imanie 20252 400 €
Záväzky 2025680 €22,1 % majetku
Súčet výsledkov za 14 rokov−2 600 €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát BL Group

Súvaha BL Group

Všetky čísla zo závierok BL Group (14 rokov)
Čísla zo závierok BL Group po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−340 €3 080 €2 400 €680 €——
2024—−340 €3 080 €2 740 €340 €——
2023—0 €3 080 €3 080 €———
2022—0 €3 080 €3 080 €———
2021—0 €3 080 €3 080 €———
2020——3 080 €3 080 €———
2019——3 080 €3 080 €———
20180 €—3 080 €3 080 €—0 €—
2017—−480 €5 000 €3 080 €1 920 €——
2016—−480 €5 000 €3 560 €1 440 €——
2015—−480 €5 000 €4 040 €960 €——
2014—−480 €5 000 €4 520 €480 €——
2013——5 000 €5 000 €———
2012——5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí BL Group?

Peniaze od štátu: BL Group

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy BL Group

Dátum vzniku BL Group je 17. 8. 2012, teda pred 14 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/83444/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 5 000 €
  3. Nový spoločník: BL Consulting, s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti BL Group

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • reklamné a marketingové služby,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

BL Group v odvetví maloobchod

BL Group je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 2 710 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Bratislava I2 710aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou19 147Slovensko, rok 2018
Medián tržieb odvetvia81 tis. €rok 2018
Medián ziskovej marže+1,2 %odvetvie

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava I ›

Sídlo BL Group: Bratislava - Staré Mesto

BL Group sídli na adrese Strážnická 8141/5, 811 08 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 970 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 859. Na tej istej adrese je zapísaných 54 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 970aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 859aktívnych
V tom istom odvetví2 710okres Bratislava I
Na tej istej adrese54aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

BL Group: IČO, sídlo a základné údaje

BL Group, s. r. o. (IČO 46793160) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 17. 8. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutármi sú JUDr. David Soukeník a JUDr. Peter Štrpka. Za rok 2018 sú v závierke tržby 0 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712)
Základné imanie5 000 €
Vznik17. 8. 2012
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy BL Group

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu BL Group

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu BL Group

  • Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 900 €
  • Granty a dotácie70výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy168zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 700 €
  • Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 500 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

BL Telecom collection, s. r. o.EW Invest, s. r. o.BIOMILA SK, s. r. o.BL Accounting, s.r.o.BL Kechnecpark, a. s.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.99) v okrese Bratislava I

TotalEnergies Marketing Slovensko s.r.o.Maynard s. r. o.DELTA DEFENCE, a.s. BratislavaManmall s. r. o.Trade Construct s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk