VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Chimera Invest a. s.

Lučenec · Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026

Tržby a zisk

Chimera Invest a. s.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.

na trhu14 rokov
zmluvy so štátom0

Chimera Invest a. s. (IČO 46777563), sídlo Lučenec, je v registri zapísaná od 15. 8. 2012 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Predstavenstvo Chimera Invest

Podľa Registra právnických osôb koná za Chimera Invest 1 člen predstavenstva. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Spoločníci Chimera Invest

V registri sú zapísaní 4 spoločníci.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Chimera Invest

Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.

Majetok (aktíva) 20251,28 mil. €
Vlastné imanie 20251,20 mil. €
Záväzky 202576 tis. €6,0 % majetku
Pridaná hodnota 2025−8 764 €
Súčet výsledkov za 14 rokov−356 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát Chimera Invest

Súvaha Chimera Invest

Všetky čísla zo závierok Chimera Invest (14 rokov)
Čísla zo závierok Chimera Invest po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−321 661 €1 276 532 €1 200 068 €76 464 €−8 764 €—
2024—96 638 €1 653 661 €1 521 729 €131 932 €−7 635 €—
2023—−719 790 €1 776 219 €1 425 091 €351 128 €−5 883 €—
2022—−16 708 €2 491 678 €2 143 881 €347 797 €−6 368 €—
2021—−8 246 €2 821 494 €2 098 589 €722 905 €−5 521 €—
2020—−2 837 €827 488 €606 835 €220 653 €−1 986 €—
2019—67 322 €557 287 €344 672 €212 615 €−905 €—
2018—−8 954 €580 649 €277 350 €303 299 €−1 294 €—
2017—300 954 €553 362 €394 404 €158 958 €−1 458 €—
2016—11 779 €938 977 €293 451 €645 526 €−1 187 €—
2015—2 395 €2 323 916 €281 672 €2 042 244 €−1 082 €—
2014—224 503 €2 367 084 €279 277 €2 087 807 €−1 202 €—
2013—20 400 €2 366 579 €54 774 €2 311 805 €−1 608 €—
2012—−1 926 €1 046 657 €31 074 €1 015 583 €−2 830 €—

Riziko: zaplatí Chimera Invest?

Peniaze od štátu: Chimera Invest

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Chimera Invest

Dátum vzniku Chimera Invest je 15. 8. 2012, teda pred 14 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiAkciová spoločnosť · Sa/1222/S
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 1 046 657 €
  3. Nový zápis v registri: Tomáš StykČlen dozorného orgánu
  4. Nový štatutár: Zsolt GubovičPredstavenstvo
  5. Nový zápis v registri: Ing. Lukáš GibaľaČlen dozorného orgánu
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14.
  7. Nový spoločník: Prometheus Capital a. s.Jediný akcionár a.s.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Chimera Invest

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • reklamné a marketingové služby,
  • prieskum trhu a verejnej mienky,
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,
  • prípravné práce k realizácii stavby,
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien,
  • prenájom nehnuteľnosti spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,
  • prenájom hnuteľných vecí,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti stavebníctva,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Chimera Invest v odvetví maloobchod

Chimera Invest je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. V okrese Lučenec je v tomto odvetví 706 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Lučenec706aktívnych subjektov

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Lučenec ›

Sídlo Chimera Invest: Lučenec

Chimera Invest sídli na adrese Námestie republiky 5994/32, 984 01 Lučenec, okres Lučenec. V obci Lučenec je 4 183 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 525. Na tej istej adrese je zapísaných 21 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Lučenec4 183aktívnych
Subjektov v okrese Lučenec8 525aktívnych
V tom istom odvetví706okres Lučenec
Na tej istej adrese21aktívnych subjektov

Lučenec: obyvatelia a dáta ›Okres Lučenec ›Adresár firiem v okrese Lučenec ›

Chimera Invest: IČO, sídlo a základné údaje

Chimera Invest a. s. (IČO 46777563) je akciová spoločnosť so sídlom v obci Lučenec, okres Lučenec. Dátum vzniku je 15. 8. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Zsolt Gubovič.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaAkciová spoločnosť
OdvetvieOstatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712)
Základné imanie33 000 €
Vznik15. 8. 2012
ObecLučenec
OkresOkres Lučenec
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Chimera Invest

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Chimera Invest

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Chimera Invest

  • Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 900 €
  • Granty a dotácie73výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy168zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 700 €
  • Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 500 €
  • Diery na trhu17odvetví chýba v meste Lučenectypický nepokrytý dopyt 2,0 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Palm Corp s.r.o.M-MARKET, akciová spoločnosťShopping Palace, s.r.o.Galéria LC, s.r.o.Cronos OD Košice s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Lučenec

Potraviny Kačka, a.s. „v konkurze“KAM Rent, s.r.o.AGRO CS Slovakia, a.s.NICHOLTRACKT, s.r.o.mobil online, s.r.o.Všetky firmy v obci Lučenec ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.99) v okrese Lučenec

CHOCOMAX s.r.o.AG VAULT s.r.o.Norlek, s.r.o.ATAMAS s. r. o.RoofTrade s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk