Štatistiky Kompletné dáta o firme

Magdolna Mészárovics

Aktívny · Štúrovo · podniká od 2012 · 14 rokov

Čo robí

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

Fakturačné údaje

Sídlo

Dá sa mu veriť?

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 22. 10. 2026
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 23. 10. 2026

Tržby a zisk

Magdolna Mészárovics: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká14 rokov
zmluvy so štátom0

V registri má 4 výkazy, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.

Magdolna Mészárovics (IČO 46768572), sídlo Štúrovo, je v registri zapísaný od 16. 7. 2012 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 23. 10. 2026).

Financie a závierky Magdolna Mészárovics

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Riziko: zaplatí Magdolna Mészárovics?

Peniaze od štátu: Magdolna Mészárovics

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História Magdolna Mészárovics

Dátum vzniku Magdolna Mészárovics je 16. 7. 2012, teda pred 14 rokmi.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 460-25725

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Magdolna Mészárovics

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 23. 10. 2026.

Magdolna Mészárovics v odvetví maloobchod

Magdolna Mészárovics je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť maloobchod so športovými potrebami. V okrese Nové Zámky je v tomto odvetví 1 692 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Nové Zámky1 692aktívnych subjektov

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Nové Zámky ›

Miesto podnikania: Štúrovo

Magdolna Mészárovics má miesto podnikania v obci Štúrovo, okres Nové Zámky. V obci Štúrovo je 4 204 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 22 162.

Subjektov v obci Štúrovo4 204aktívnych
Subjektov v okrese Nové Zámky22 162aktívnych
V tom istom odvetví1 692okres Nové Zámky

Štúrovo: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Zámky ›Adresár firiem v okrese Nové Zámky ›

Magdolna Mészárovics: IČO, sídlo a základné údaje

Magdolna Mészárovics (IČO 46768572) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Štúrovo, okres Nové Zámky. Začiatok podnikania je 16. 7. 2012, podniká 14 rokov.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 23. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Sídlo943 01 ŠtúrovoPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetvieMaloobchod so športovými potrebami (SK NACE 4763)
Vznik16. 7. 2012
ObecŠtúrovo
OkresOkres Nové Zámky
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Štúrovo

Smurfit Westrock Slovakia, a. s.Monarflex s.r.o.Jet Stream Sales s.r.o.SPEED LINE, s.r.o.SKC foundry s. r. o.Všetky firmy v obci Štúrovo ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.78) v okrese Nové Zámky

MANDÍK GROUP, s.r.o.najLEPSIEmobily s.r.o.ARCTIC FOX SK, s.r.o.BIOCOM INTERNATIONAL (SLOVAKIA) s.r.o.REMEDIA s. r. o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk