drobne s. r. o.
Bratislava - Ružinov · Činnosti reklamných agentúr
69 €tržby 2025 ▼ 100 %−1 485 €strata 2025aktívna 14 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 13 : tržby 7 600 €, výsledok hospodárenia -286 €
- 14 : tržby 6 500 €, výsledok hospodárenia 889 €
- 15 : tržby 1 700 €, výsledok hospodárenia 924 €
- 16 : tržby 2 000 €, výsledok hospodárenia 1 377 €
- 17 : tržby 5 063 €, výsledok hospodárenia -536 €
- 18 : tržby 21 265 €, výsledok hospodárenia -1 078 €
- 19 : tržby 45 042 €, výsledok hospodárenia 616 €
- 20 : tržby 74 299 €, výsledok hospodárenia 2 475 €
- 21 : tržby 48 531 €, výsledok hospodárenia 2 877 €
- 22 : tržby 46 833 €, výsledok hospodárenia -549 €
- 23 : tržby 44 488 €, výsledok hospodárenia 782 €
- 24 : tržby 19 282 €, výsledok hospodárenia -20 395 €
- 25 : tržby 69 €, výsledok hospodárenia -1 485 €
drobne s. r. o. (IČO 46765166) mala v roku 2025 tržby 69 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci drobne
osobné náklady v roku 2023 boli 1 493 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2023 | — | 1 493 € | 1 426 € |
| 2022 | — | 1 562 € | 1 498 € |
| 2020 | — | 379 € | 375 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2023
- Mzdy 96 % 1 426 €
- Odvody zamestnávateľa 4,5 % 67 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2023 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2023 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konateľ drobne
Podľa Registra právnických osôb koná za drobne 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločník drobne
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Terézia Chalupecká100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Terézia Chalupeckáod 6. 8. 2026 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok drobne
Za rok 2025 má drobne v závierke tržby 69 €, o 99,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −1 485 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2020: 74 299 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát drobne
Najvyššie tržby: rok 2020, 74 299 €. Najnižšie: rok 2025, 69 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 69 € |
| 2024 | 19 282 € |
| 2023 | 44 488 € |
| 2022 | 46 833 € |
| 2021 | 48 531 € |
| 2020 | 74 299 € |
| 2019 | 45 042 € |
| 2018 | 21 265 € |
| 2017 | 5 063 € |
| 2016 | 2 000 € |
| 2015 | 1 700 € |
| 2014 | 6 500 € |
| 2013 | 7 600 € |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 6 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: −14 389 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −1 485 € |
| 2024 | −20 395 € |
| 2023 | 782 € |
| 2022 | −549 € |
| 2021 | 2 877 € |
| 2020 | 2 475 € |
| 2019 | 616 € |
| 2018 | −1 078 € |
| 2017 | −536 € |
| 2016 | 1 377 € |
| 2015 | 924 € |
| 2014 | 889 € |
| 2013 | −286 € |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- drobne
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +1,8 %, medián odvetvia +6,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | drobne | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +6,8 % |
| 2024 | — | +4,5 % |
| 2023 | +1,8 % | +2,9 % |
| 2022 | −1,2 % | +3,0 % |
| 2021 | +5,9 % | +3,0 % |
| 2020 | +3,3 % | +2,5 % |
| 2019 | +1,4 % | +2,1 % |
| 2018 | −5,1 % | +2,6 % |
| 2017 | −10,6 % | +3,7 % |
| 2016 | +68,9 % | +3,7 % |
| 2015 | +54,4 % | +3,8 % |
| 2014 | +13,7 % | — |
| 2013 | −3,8 % | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 12 rokov, najviac v roku 2018 (+320,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −99,6 % |
| 2024 | −56,7 % |
| 2023 | −5,0 % |
| 2022 | −3,5 % |
| 2021 | −34,7 % |
| 2020 | +65,0 % |
| 2019 | +111,8 % |
| 2018 | +320,0 % |
| 2017 | +153,1 % |
| 2016 | +17,6 % |
| 2015 | −73,8 % |
| 2014 | −14,5 % |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha drobne
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 18 528 €, vlastné imanie −9 499 € a záväzky 28 027 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 18 528 € | −9 499 € | 28 027 € |
| 2024 | 19 770 € | −8 015 € | 27 785 € |
| 2023 | 41 400 € | 12 380 € | 29 020 € |
| 2022 | 60 447 € | 11 709 € | 48 738 € |
| 2021 | 51 754 € | 2 877 € | 48 877 € |
| 2020 | 20 434 € | 9 381 € | 11 053 € |
| 2019 | 9 556 € | 6 906 € | 2 650 € |
| 2018 | 6 563 € | 6 290 € | 273 € |
| 2017 | 9 378 € | 7 368 € | 2 010 € |
| 2016 | 8 384 € | 7 904 € | 480 € |
| 2015 | 7 160 € | 6 527 € | 633 € |
| 2014 | 6 083 € | 5 603 € | 480 € |
| 2013 | 5 409 € | 4 714 € | 695 € |
| 2012 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok drobne (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 69 € | −1 485 € | 18 528 € | −9 499 € | 28 027 € | −615 € | −2 152,2 % |
| 2024 | 19 282 € | −20 395 € | 19 770 € | −8 015 € | 27 785 € | −1 897 € | −105,8 % |
| 2023 | 44 488 € | 782 € | 41 400 € | 12 380 € | 29 020 € | −17 091 € | +1,8 % |
| 2022 | 46 833 € | −549 € | 60 447 € | 11 709 € | 48 738 € | 1 478 € | −1,2 % |
| 2021 | 48 531 € | 2 877 € | 51 754 € | 2 877 € | 48 877 € | 3 376 € | +5,9 % |
| 2020 | 74 299 € | 2 475 € | 20 434 € | 9 381 € | 11 053 € | 4 689 € | +3,3 % |
| 2019 | 45 042 € | 616 € | 9 556 € | 6 906 € | 2 650 € | 4 702 € | +1,4 % |
| 2018 | 21 265 € | −1 078 € | 6 563 € | 6 290 € | 273 € | 349 € | −5,1 % |
| 2017 | 5 063 € | −536 € | 9 378 € | 7 368 € | 2 010 € | 226 € | −10,6 % |
| 2016 | 2 000 € | 1 377 € | 8 384 € | 7 904 € | 480 € | 2 000 € | +68,9 % |
| 2015 | 1 700 € | 924 € | 7 160 € | 6 527 € | 633 € | 1 547 € | +54,4 % |
| 2014 | 6 500 € | 889 € | 6 083 € | 5 603 € | 480 € | 1 510 € | +13,7 % |
| 2013 | 7 600 € | −286 € | 5 409 € | 4 714 € | 695 € | −38 € | −3,8 % |
| 2012 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí drobne?
Peniaze od štátu: drobne
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy drobne
Dátum vzniku drobne je 26. 7. 2012, teda pred 14 rokmi. Skoršie obchodné meno: HIPSTERFOX s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/82955/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 5 000 €
- Zmena obchodného menaPredtým HIPSTERFOX s. r. o., odvtedy drobne s. r. o.
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2023582891 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 69 €.
- Nový štatutár: Terézia ChalupeckáKonateľ
- Nový spoločník: Terézia ChalupeckáSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti drobne
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
- prieskum trhu a verejnej mienky,
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
- reklamné a marketingové služby,
- organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,
- vydavateľská činnosť,
- prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení,
- služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov,
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,
- Textilná výroba
- Odevná výroba
- Výroba bižutérie a suvenírov
- Počítačové služby
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Dizajnérske činnosti
- Fotografické služby
- Služby požičovní
- Administratívne služby
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
drobne v odvetví reklama a prieskum trhu
drobne je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73), činnosť činnosti reklamných agentúr. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 198 € (7 049 závierok), drobne má 69 €, čo je 0 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 414 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je drobne 1 037. z 1 047.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 926 €, polovica do 46 198 €, tri štvrtiny do 137 912 €; 10 % firiem má viac než 511 325 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 399 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 926 € |
| medián | 46 198 € |
| horný kvartil | 137 912 € |
| 10 % firiem má viac než | 511 325 € |
| drobne | 69 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- drobne
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby drobne s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | drobne | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 69 € | 46 198 € |
| 2024 | 19 282 € | 44 909 € |
| 2023 | 44 488 € | 43 511 € |
| 2022 | 46 833 € | 42 000 € |
| 2021 | 48 531 € | 38 405 € |
| 2020 | 74 299 € | 35 939 € |
| 2019 | 45 042 € | 38 830 € |
| 2018 | 21 265 € | 40 000 € |
| 2017 | 5 063 € | 38 067 € |
| 2016 | 2 000 € | 37 467 € |
| 2015 | 1 700 € | 36 369 € |
| 2014 | 6 500 € | — |
| 2013 | 7 600 € | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| drobne | 69 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 54 812 € |
| medián kraja | 48 350 € |
| medián Slovenska | 46 198 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Brand Equity Management, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 165 € (2026)
- P420 s.r.o.Michalovce · tržby 160 € (2022)
- TRAIN LINE s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 159 € (2024)
- Evidence-Based Medicine s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 159 € (2025)
- BUSINESS Group s.r.o.Žilina · tržby 154 € (2025)
- BasetMedia, s.r.o.Žilina · tržby 150 € (2025)
- ALFANA s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 150 € (2025)
- Hexagonála, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 150 € (2020)
- Raadma, s.r.o.Zvolen · tržby 150 € (2019)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb drobne, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava II ›
Sídlo drobne: Bratislava - Ružinov
drobne sídli na adrese Na križovatkách 33, 821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 869 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 356. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
drobne: IČO, sídlo a základné údaje
drobne s. r. o. (IČO 46765166) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 26. 7. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Terézia Chalupecká. Za rok 2025 sú v závierke tržby 69 € a výsledok hospodárenia −1 485 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 26. 7. 2012 |
| Skoršie názvy | HIPSTERFOX s. r. o. |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví reklama a prieskum trhu (SK NACE 73) drobne s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 69 €, typická firma odvetvia 46 198 € (medián z 7 049 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Reklama a prieskum trhu: tržby a mzdy ›Reklama a prieskum trhu v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy drobne
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu drobne
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu drobne
- Tendre9súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 100 €
- Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy162zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 100 €
- Výhry konkurentov61firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava581 zmlúv za 3 roky · 4 609 073 € · naposledy 12. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.571 zmlúv za 3 roky · 2 339 003 € · naposledy 6. 10. 2026Slovenská televízia a rozhlas521 zmlúv za 3 roky · 13 861 750 € · naposledy 14. 10. 2026 Všetkých 1 448 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
ITAL SERVICE s. r. o.Združenie rodičov Materskej školy…
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Bratislava II
BUDAMAR SOUTH, s. r. o.Lion Communications Slovakia s.r.o.WAVEMAKER Slovakia s.r.o.EssenceMediacom Slovakia, s.r.o.Greg Hamm, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.