VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Piacenza Slovakia s.r.o.

Banská Bystrica · Nešpecializovaný veľkoobchod

987 947 €tržby 2025 ▲ 69 %+25 333 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

987 947 €tržby 2025 ▲ 69 %
+25 333 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 48 987 €, výsledok hospodárenia 3 454 €
  2. 13 : tržby 213 636 €, výsledok hospodárenia 4 336 €
  3. 14 : tržby 449 581 €, výsledok hospodárenia 24 327 €
  4. 15 : tržby 435 019 €, výsledok hospodárenia -9 399 €
  5. 16 : tržby 258 365 €, výsledok hospodárenia 9 775 €
  6. 17 : tržby 302 403 €, výsledok hospodárenia 20 770 €
  7. 18 : tržby 319 583 €, výsledok hospodárenia 7 813 €
  8. 19 : tržby 313 501 €, výsledok hospodárenia 19 366 €
  9. 20 : tržby 325 595 €, výsledok hospodárenia -2 910 €
  10. 21 : tržby 1 142 149 €, výsledok hospodárenia 34 740 €
  11. 22 : tržby 898 423 €, výsledok hospodárenia 888 €
  12. 23 : tržby 820 112 €, výsledok hospodárenia 19 397 €
  13. 24 : tržby 585 445 €, výsledok hospodárenia 8 392 €
  14. 25 : tržby 987 947 €, výsledok hospodárenia 25 333 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Piacenza Slovakia s.r.o. (IČO 46760512) mala v roku 2025 tržby 987 947 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Piacenza Slovakia

V roku 2025 mala Piacenza Slovakia priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 18 822 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Spoločníci Piacenza Slovakia

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch Piacenza Slovakia
Podiely spoločníkov na vkladoch Piacenza Slovakia ESOMETT MANAGEMENT LLC 50,0 %, ODADEX LLC 50,0 %. Spolu 5 000 €. ESOMETT MANAGEMENT LLC: 2 500 €, 50,0 %ODADEX LLC: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • ESOMETT MANAGEMENT LLC50,0 %
  • ODADEX LLC50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
ESOMETT MANAGEMENT LLCod 18. 8. 2026 2 500 €50,0 %
ODADEX LLCod 18. 8. 2026 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Piacenza Slovakia

Za rok 2025 má Piacenza Slovakia v závierke tržby 987 947 €, o 68,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +25 333 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 1 142 149 €.

Tržby 2025988 tis. €▲ +68,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202525 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025354 tis. €
Vlastné imanie 2025149 tis. €
Záväzky 2025205 tis. €57,9 % majetku
Pridaná hodnota 202576 tis. €
Zisková marža 2025+2,6 %medián odvetvia +2,4 %
Súčet výsledkov za 14 rokov166 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát Piacenza Slovakia

Súvaha Piacenza Slovakia

Všetky čísla zo závierok Piacenza Slovakia (14 rokov)
Čísla zo závierok Piacenza Slovakia po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025987 947 €25 333 €353 859 €149 029 €204 830 €75 680 €+2,6 %
2024585 445 €8 392 €582 047 €123 696 €458 351 €57 905 €+1,4 %
2023820 112 €19 397 €337 185 €115 304 €221 881 €64 118 €+2,4 %
2022898 423 €888 €346 079 €95 907 €250 172 €41 064 €+0,1 %
20211 142 149 €34 740 €310 970 €95 019 €215 951 €86 111 €+3,0 %
2020325 595 €−2 910 €342 543 €84 548 €257 995 €60 550 €−0,9 %
2019313 501 €19 366 €289 597 €87 458 €202 139 €80 857 €+6,2 %
2018319 583 €7 813 €211 642 €68 092 €143 550 €72 967 €+2,4 %
2017302 403 €20 770 €228 290 €60 279 €168 011 €82 830 €+6,9 %
2016258 365 €9 775 €213 812 €39 509 €174 303 €46 670 €+3,8 %
2015435 019 €−9 399 €165 218 €29 734 €135 484 €61 332 €−2,2 %
2014449 581 €24 327 €141 864 €39 134 €102 730 €68 112 €+5,4 %
2013213 636 €4 336 €51 179 €12 790 €37 492 €11 405 €+2,0 %
201248 987 €3 454 €19 483 €8 454 €6 892 €4 766 €+7,1 %

Riziko: zaplatí Piacenza Slovakia?

Piacenza Slovakia a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 6 zmlúv s dodávateľom Piacenza Slovakia v objeme 114 298 € z rokov 2013 až 2024. Najväčší objem je s odberateľom Slovenské národné divadlo: 95 998 € v 2 zmluvách.

Zmluvy so štátom6Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv114 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201329. 8. 2013

História firmy Piacenza Slovakia

Dátum vzniku Piacenza Slovakia je 1. 8. 2012, teda pred 14 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/57419/S
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 48 987 € · majetok 19 483 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023565060
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Slovenské národné divadlo, hodnota zmluvy 47 999 €. Firma vznikla 1. 8. 2012.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 987 947 €.
  6. Nový spoločník: ESOMETT MANAGEMENT LLCSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Piacenza Slovakia

  • reklamné a marketingové služby
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • textilná výroba
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • prenájom hnuteľných vecí
  • sprostredkovatľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • odevná výroba
  • oprava odevov, textilu a bytového textilu
  • baliace činnosti, manipulácia s tovarom
  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín
  • prípravné práce k realizácii stavby
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • oprava obuvi, brašnárskeho a sedlárskeho tovaru
  • sťahovacie služby
  • skladovanie
  • počítačové služby
  • vedenie účtovníctva
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • čistiace a upratovacie služby
  • prevádzkovanie čistiarne a práčovne
  • fotografické služby
  • ozvučovanie a osvetľovanie kultúrno-spoločenských a športových podujatí
  • služby požičovní
  • kuriérske služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

Piacenza Slovakia v odvetví veľkoobchod

Piacenza Slovakia je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť nešpecializovaný veľkoobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 139 031 € (14 222 závierok), Piacenza Slovakia má 987 947 €, čo je 7,1-násobok mediánu. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 1 224 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Piacenza Slovakia 102. z 540.

V odvetví v okrese Banská Bystrica1 224aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 222Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia139 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Piacenza Slovakia, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Banská Bystrica ›

Sídlo Piacenza Slovakia: Banská Bystrica

Piacenza Slovakia sídli na adrese ul. 29. augusta 1524/24, 974 01 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 488 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 824. Na tej istej adrese je zapísaných 213 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Banská Bystrica19 488aktívnych
Subjektov v okrese Banská Bystrica24 824aktívnych
V tom istom odvetví1 224okres Banská Bystrica
Na tej istej adrese213aktívnych subjektov

Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›

Piacenza Slovakia: IČO, sídlo a základné údaje

Piacenza Slovakia s.r.o. (IČO 46760512) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 1. 8. 2012, na trhu je 14 rokov. Za rok 2025 sú v závierke tržby 987 947 € a výsledok hospodárenia +25 333 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieNešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690)
Základné imanie5 000 €
Vznik1. 8. 2012
ObecBanská Bystrica
OkresOkres Banská Bystrica
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) Piacenza Slovakia s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 987 947 €, typická firma odvetvia 139 031 €, čo je 7,1-násobok mediánu (medián z 14 222 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Banská Bystrica ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Banská Bystrica ›

Sieť prepojení firmy Piacenza Slovakia

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Piacenza Slovakia

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Piacenza Slovakia

  • Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 6 000 €
  • Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy612zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Výhry konkurentov82firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Banská Bystricatypický nepokrytý dopyt 20,0 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

ANEKO SK, a. s.DUKA Trade, s.r.o.Used cars for dealers s. r. o.DAN SK, s. r. o.OHERAL s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Banská Bystrica

Slovenská pošta, a.s.LPP Slovakia, s.r.o.Zeppelin SK s.r.o.TEMPRA, s.r.o.Stredoslovenská vodárenská prevádzková…Všetky firmy v obci Banská Bystrica ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.90) v okrese Banská Bystrica

SMK, a. s.ENBRA SLOVAKIA s.r.o.MRK CONTRACT, k. s.INDUSTRIAL COLOR s.r.o.STAF Automation, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk