VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Kmehohsoft s. r. o.

Bratislava - Petržalka · Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov

950 €tržby 2025 ▼ 94 %+866 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 2. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

950 €tržby 2025 ▼ 94 %
+866 €zisk 2025
  1. 13 : tržby 41 500 €, výsledok hospodárenia -15 414 €
  2. 14 : tržby 14 187 €, výsledok hospodárenia 5 860 €
  3. 15 : tržby 48 257 €, výsledok hospodárenia -70 321 €
  4. 16 : tržby 118 752 €, výsledok hospodárenia 32 564 €
  5. 17 : tržby 103 400 €, výsledok hospodárenia 44 029 €
  6. 18 : tržby 39 300 €, výsledok hospodárenia 22 366 €
  7. 19 : tržby 25 976 €, výsledok hospodárenia 17 359 €
  8. 20 : tržby 67 750 €, výsledok hospodárenia 40 559 €
  9. 21 : tržby 69 720 €, výsledok hospodárenia 23 338 €
  10. 22 : tržby 8 891 €, výsledok hospodárenia 1 714 €
  11. 23 : tržby 20 500 €, výsledok hospodárenia 7 542 €
  12. 24 : tržby 15 000 €, výsledok hospodárenia 4 799 €
  13. 25 : tržby 950 €, výsledok hospodárenia 866 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Kmehohsoft s. r. o. (IČO 46754865) mala v roku 2025 tržby 950 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Kmehohsoft

V roku 2025 mala Kmehohsoft priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konateľ Kmehohsoft

Podľa Registra právnických osôb koná za Kmehohsoft 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026.

Spoločník Kmehohsoft

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Kmehohsoft
Podiely spoločníkov na vkladoch Kmehohsoft Dr. Igor Orzhelskyi 100,0 %. Spolu 5 000 €. Dr. Igor Orzhelskyi: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Dr. Igor Orzhelskyi100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Dr. Igor Orzhelskyiod 13. 7. 2012 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Kmehohsoft

Za rok 2025 má Kmehohsoft v závierke tržby 950 €, o 93,7 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +866 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2016: 118 752 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025950 €▼ −93,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025866 €zisk
Majetok (aktíva) 202592 tis. €
Vlastné imanie 202568 tis. €
Záväzky 202524 tis. €26,4 % majetku
Pridaná hodnota 2025950 €
Zisková marža 2025+91,2 %medián odvetvia +19,3 %
Súčet výsledkov za 13 rokov115 tis. €2013 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Kmehohsoft

Súvaha Kmehohsoft

Všetky čísla zo závierok Kmehohsoft (13 rokov)
Čísla zo závierok Kmehohsoft po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025950 €866 €92 195 €67 839 €24 356 €950 €+91,2 %
202415 000 €4 799 €92 152 €67 796 €24 356 €5 576 €+32,0 %
202320 500 €7 542 €90 035 €64 279 €25 756 €8 653 €+36,8 %
20228 891 €1 714 €83 760 €57 004 €26 756 €1 862 €+19,3 %
202169 720 €23 338 €88 464 €60 208 €28 256 €23 868 €+33,5 %
202067 750 €40 559 €61 109 €43 057 €18 052 €40 782 €+59,9 %
201925 976 €17 359 €22 676 €2 498 €20 178 €18 517 €+66,8 %
201839 300 €22 366 €4 177 €−15 167 €19 344 €24 873 €+56,9 %
2017103 400 €44 029 €20 282 €−33 657 €53 939 €45 147 €+42,6 %
2016118 752 €32 564 €17 459 €−77 686 €95 145 €33 683 €+27,4 %
201548 257 €−70 321 €7 468 €−110 068 €117 536 €−69 876 €−145,7 %
201414 187 €5 860 €20 373 €−39 746 €60 119 €6 075 €+41,3 %
201341 500 €−15 414 €17 235 €−45 605 €62 840 €−15 134 €−37,1 %

Riziko: zaplatí Kmehohsoft?

Peniaze od štátu: Kmehohsoft

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Kmehohsoft

Dátum vzniku Kmehohsoft je 13. 7. 2012, teda pred 14 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/82711/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 41 500 € · majetok 17 235 €
  3. Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2023556590 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
  4. Nový štatutár: Matilda SulíkováKonateľ
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 950 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Kmehohsoft

  • Počítačové služby
  • Administratívne služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Prieskum trhu a verejnej mienky
  • Zhromažďovanie verejne dostupných databáz
  • Reklamné a marketingové služby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchood)
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Vydavateľská činnosť
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026.

Kmehohsoft v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo

Kmehohsoft je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 914 € (12 889 závierok), Kmehohsoft má 950 €, čo je 2 % mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 2 027 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Kmehohsoft 1 043. z 1 077.

V odvetví v okrese Bratislava V2 027aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou12 889Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia54 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+19,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Kmehohsoft, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Informácie a komunikácia v okrese Bratislava V ›

Sídlo Kmehohsoft: Bratislava - Petržalka

Kmehohsoft sídli na adrese Kopčianska 10, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 433 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 565. Na tej istej adrese je zapísaných 713 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Petržalka32 433aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava V34 565aktívnych
V tom istom odvetví2 027okres Bratislava V
Na tej istej adrese713aktívnych subjektov

Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›

Kmehohsoft: IČO, sídlo a základné údaje

Kmehohsoft s. r. o. (IČO 46754865) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 13. 7. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Matilda Sulíková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 950 € a výsledok hospodárenia +866 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov (SK NACE 6290)
Základné imanie5 000 €
Vznik13. 7. 2012
ObecBratislava - Petržalka
OkresOkres Bratislava V
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri11

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) Kmehohsoft s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 950 €, typická firma odvetvia 53 914 € (medián z 12 889 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›

Sieť prepojení firmy Kmehohsoft

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Kmehohsoft

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Kmehohsoft

  • Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 506 tis. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy190zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
  • Výhry konkurentov74firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 95 tis. €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

CME - Slovakia, s.r.o.KLARUS s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.09) v okrese Bratislava V

N O V, s.r.o.ZPC Group, s. r. o.CHT Slovakia s.r.o.ArcGEO Information Systems spol. s r.o.TEMPEST a.s.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk