BLOCKTECH, a.s.
Bratislava - Ružinov · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
aktívna 14 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026
Tržby a zisk
BLOCKTECH, a.s.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
BLOCKTECH, a.s. (IČO 46754784), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 7. 7. 2012 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 5. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci BLOCKTECH
V roku 2025 mala BLOCKTECH priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Predstavenstvo BLOCKTECH
Podľa Registra právnických osôb konajú za BLOCKTECH 4 členovia predstavenstva. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Spoločníci BLOCKTECH
V registri sú zapísaní 3 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok BLOCKTECH
Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát BLOCKTECH
Zisk v 0 rokoch, strata v 10 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: −7 624 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −340 € |
| 2024 | −580 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | −240 € |
| 2021 | −480 € |
| 2020 | 0 € |
| 2019 | 0 € |
| 2018 | −403 € |
| 2017 | −679 € |
| 2016 | −617 € |
| 2015 | −602 € |
| 2014 | −2 622 € |
| 2013 | — |
| 2012 | −1 061 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha BLOCKTECH
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 22 977 €, vlastné imanie 20 377 € a záväzky 2 600 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 22 977 € | 20 377 € | 2 600 € |
| 2024 | 22 977 € | 20 717 € | 2 260 € |
| 2023 | 22 977 € | 21 297 € | 1 680 € |
| 2022 | 22 977 € | 21 297 € | 1 680 € |
| 2021 | 22 977 € | 21 537 € | 1 440 € |
| 2020 | 23 817 € | 22 017 € | 1 800 € |
| 2019 | 23 817 € | 22 017 € | 1 800 € |
| 2018 | 23 817 € | 22 017 € | 1 800 € |
| 2017 | 23 860 € | 22 420 € | 1 440 € |
| 2016 | 24 058 € | 23 098 € | 960 € |
| 2015 | 24 200 € | 23 715 € | 485 € |
| 2014 | 24 800 € | 24 317 € | 483 € |
| 2013 | 26 939 € | 26 939 € | — |
| 2012 | 26 939 € | 26 939 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok BLOCKTECH (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −340 € | 22 977 € | 20 377 € | 2 600 € | — | — |
| 2024 | — | −580 € | 22 977 € | 20 717 € | 2 260 € | −240 € | — |
| 2023 | — | 0 € | 22 977 € | 21 297 € | 1 680 € | — | — |
| 2022 | — | −240 € | 22 977 € | 21 297 € | 1 680 € | −240 € | — |
| 2021 | — | −480 € | 22 977 € | 21 537 € | 1 440 € | −480 € | — |
| 2020 | — | 0 € | 23 817 € | 22 017 € | 1 800 € | — | — |
| 2019 | — | 0 € | 23 817 € | 22 017 € | 1 800 € | — | — |
| 2018 | — | −403 € | 23 817 € | 22 017 € | 1 800 € | −360 € | — |
| 2017 | — | −679 € | 23 860 € | 22 420 € | 1 440 € | — | — |
| 2016 | — | −617 € | 24 058 € | 23 098 € | 960 € | — | — |
| 2015 | — | −602 € | 24 200 € | 23 715 € | 485 € | — | — |
| 2014 | — | −2 622 € | 24 800 € | 24 317 € | 483 € | — | — |
| 2013 | — | — | 26 939 € | 26 939 € | — | — | — |
| 2012 | — | −1 061 € | 26 939 € | 26 939 € | — | −800 € | — |
Riziko: zaplatí BLOCKTECH?
Peniaze od štátu: BLOCKTECH
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy BLOCKTECH
Dátum vzniku BLOCKTECH je 7. 7. 2012, teda pred 14 rokmi. Skoršie obchodné meno: ENERGOPOINT, a. s.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiAkciová spoločnosť · Sa/5580/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 26 939 €
- Nový štatutár: Mgr. Marek ŠmidaPredstavenstvo
- Nový štatutár: Michal PevnýPredstavenstvo
- Nový zápis v registri: Ing. Peter PaulenČlen dozorného orgánu
- Zmena obchodného menaPredtým ENERGOPOINT, a. s., odvtedy BLOCKTECH, a.s.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti BLOCKTECH
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,
- faktoring a forfaiting v rozsahu voľnej živnosti,
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Vedenie účtovníctva
- Prenájom hnuteľných vecí
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Finančný leasing
- Administratívne služby
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
- Výroba elektrických zariadení a súčiastok
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konanie osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení elektrických
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
BLOCKTECH v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
BLOCKTECH je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 4 214 aktívnych subjektov.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava II ›
Sídlo BLOCKTECH: Bratislava - Ružinov
BLOCKTECH sídli na adrese Svätoplukova 15, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 533 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 830. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
BLOCKTECH: IČO, sídlo a základné údaje
BLOCKTECH, a.s. (IČO 46754784) je akciová spoločnosť so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 7. 7. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutármi sú Ing. Igor Zaťko, Ing. JUDr. Ondrej Reichbauer, PhD. a 2 ďalší.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Akciová spoločnosť |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 28 000 € |
| Vznik | 7. 7. 2012 |
| Skoršie názvy | ENERGOPOINT, a. s. |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy BLOCKTECH
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu BLOCKTECH
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu BLOCKTECH
- Tendre24súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 800 €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy263zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov89firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 093 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava619 zmlúv za 3 roky · 6 103 031 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR206 zmlúv za 3 roky · 9 062 178 € · naposledy 28. 9. 2026 Všetkých 3 074 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
NEEMICON ENERGY, a.s.PACIFIC RAYS SK, s.r.o.SLOVENERGO HOLDING a. s.Sixtine Technologies s. r. o.Európsky inštitút pre nezávislé informácie
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava II
IBM Slovensko, spol. s r.o. - v slovenskom…COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvoAccenture, s.r.o.1. Deliace centrum, s. r. o.Gotion EMEA Holding s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.