VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Nimrod Energy Drink s.r.o.

Komárno · Nákladná cestná doprava

21 218 €tržby 2018 ▼ 85 %−58 386 €strata 2018

iný dôvod zrušenia spoločnosti od 10. 6. 2021

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 13. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

21 218 €tržby 2018 ▼ 85 %
−58 386 €strata 2018
  1. 12 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 0 €
  2. 13 : tržby 1 729 €, výsledok hospodárenia 361 €
  3. 14 : tržby 2 100 €, výsledok hospodárenia 1 620 €
  4. 15 : tržby 599 €, výsledok hospodárenia -373 €
  5. 16 : tržby 73 813 €, výsledok hospodárenia -69 819 €
  6. 17 : tržby 140 590 €, výsledok hospodárenia -13 334 €
  7. 18 : tržby 21 218 €, výsledok hospodárenia -58 386 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Nimrod Energy Drink s.r.o. (IČO 46747605), sídlo Komárno, je v registri zapísaná od 13. 7. 2012 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 12. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2018.

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ Nimrod Energy Drink

Podľa Registra právnických osôb koná za Nimrod Energy Drink 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločníci Nimrod Energy Drink

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch Nimrod Energy Drink
Podiely spoločníkov na vkladoch Nimrod Energy Drink Bader A S M Alroudhan 50,0 %, Szindisz Al Roudhan 50,0 %. Spolu 100 000 €. Bader A S M Alroudhan: 50 000 €, 50,0 %Szindisz Al Roudhan: 50 000 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Bader A S M Alroudhan50,0 %
  • Szindisz Al Roudhan50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Bader A S M Alroudhanod 26. 2. 2016 50 000 €50,0 %
Szindisz Al Roudhanod 26. 2. 2016 50 000 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Nimrod Energy Drink

Za rok 2018 má Nimrod Energy Drink v závierke tržby 21 218 €, o 84,9 % menej než v roku 2017, a výsledok hospodárenia −58 386 €. Závierky máme za 7 rokov (2012 až 2018), najvyššie tržby sú z roku 2017: 140 590 €.

Tržby 201821 tis. €▼ −84,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2018−58 tis. €strata
Majetok (aktíva) 2018668 tis. €
Vlastné imanie 201823 tis. €
Záväzky 2018645 tis. €96,6 % majetku
Pridaná hodnota 2018−20 tis. €
Zisková marža 2018−275,2 %medián odvetvia +0,8 %
Súčet výsledkov za 7 rokov−140 tis. €2012 až 2018

Výkaz ziskov a strát Nimrod Energy Drink

Súvaha Nimrod Energy Drink

Všetky čísla zo závierok Nimrod Energy Drink (7 rokov)
Čísla zo závierok Nimrod Energy Drink po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
201821 218 €−58 386 €667 945 €22 703 €645 242 €−20 336 €−275,2 %
2017140 590 €−13 334 €793 053 €81 089 €711 964 €13 798 €−9,5 %
201673 813 €−69 819 €349 094 €31 789 €317 305 €−53 335 €−94,6 %
2015599 €−373 €7 568 €6 608 €960 €599 €−62,3 %
20142 100 €1 620 €7 461 €6 981 €480 €2 100 €+77,1 %
20131 729 €361 €5 469 €5 361 €108 €469 €+20,9 %
20120 €0 €5 000 €5 000 €0 €0 €—

Riziko: zaplatí Nimrod Energy Drink?

Peniaze od štátu: Nimrod Energy Drink

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Nimrod Energy Drink

Dátum vzniku Nimrod Energy Drink je 13. 7. 2012, teda pred 14 rokmi. Skoršie obchodné meno: JF Partner s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/32112/N
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 0 € · majetok 5 000 €
  3. Nový štatutár: Szindisz Al RoudhanKonateľ
  4. Zmena obchodného menaPredtým JF Partner s.r.o., odvtedy Nimrod Energy Drink s.r.o.
  5. Nový spoločník: Bader A S M AlroudhanSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Nový spoločník: Szindisz Al RoudhanSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Nimrod Energy Drink

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • administratívne služby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Nimrod Energy Drink v odvetví pozemná doprava

Nimrod Energy Drink je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49), činnosť nákladná cestná doprava. Medián tržieb odvetvia za rok 2018 je 105 087 € (6 088 závierok), Nimrod Energy Drink má 21 218 €, čo je 20 % mediánu. V okrese Komárno je v tomto odvetví 738 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Nimrod Energy Drink 241. z 310.

V odvetví v okrese Komárno738aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 088Slovensko, rok 2018
Medián tržieb odvetvia105 tis. €rok 2018
Medián ziskovej marže+0,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Nimrod Energy Drink, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Doprava a skladovanie v okrese Komárno ›

Sídlo Nimrod Energy Drink: Komárno

Nimrod Energy Drink sídli na adrese budova CENTRAL, Dunajské nábrežie 4726, 945 01 Komárno, okres Komárno. V obci Komárno je 10 733 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 677.

Subjektov v obci Komárno10 733aktívnych
Subjektov v okrese Komárno19 677aktívnych
V tom istom odvetví738okres Komárno

Komárno: obyvatelia a dáta ›Okres Komárno ›Adresár firiem v okrese Komárno ›

Nimrod Energy Drink: IČO, sídlo a základné údaje

Nimrod Energy Drink s.r.o. (IČO 46747605) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Komárno, okres Komárno. Dátum vzniku je 13. 7. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Szindisz Al Roudhan. Za rok 2018 sú v závierke tržby 21 218 € a výsledok hospodárenia −58 386 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieNákladná cestná doprava (SK NACE 4941)
Základné imanie100 000 €
Vznik13. 7. 2012
Skoršie názvyJF Partner s.r.o.
ObecKomárno
OkresOkres Komárno
Účtovných závierok v registri6

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví pozemná doprava (SK NACE 49) Nimrod Energy Drink s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2018 mala 21 218 €, typická firma odvetvia 105 087 € (medián z 6 088 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Komárno ›Pozemná doprava: tržby a mzdy ›Pozemná doprava v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Komárno ›

Sieť prepojení firmy Nimrod Energy Drink

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Nimrod Energy Drink

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Nimrod Energy Drink

  • Tendre40súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 278 tis. €
  • Granty a dotácie88výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
  • Končiace zmluvy88zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
  • Výhry konkurentov183firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 000 €
  • Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Komárno

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Komárno

REAL - K, s.r.o.REAL - H.M. s.r.o.GAMEX TRADING s.r.o.AGROSERVIS spol. s r.o.MK Car Rent s. r. o.Všetky firmy v obci Komárno ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 49.41) v okrese Komárno

TERRAVIA, s.r.o.BIL-TRANSPORT, s.r.o.RUPPENTHAL, spol. s r.o.RE-FEM s.r.o.T-TRANS Takács Ladislav, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk