Pk-power, s.r.o.
Malá Mača · Ostatný nešpecializovaný maloobchod
67 500 €tržby 2024 ▼ 38 %+26 739 €zisk 2024aktívna 14 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 13 : tržby 13 460 €, výsledok hospodárenia 12 678 €
- 14 : tržby 13 411 €, výsledok hospodárenia 5 669 €
- 15 : tržby 8 515 €, výsledok hospodárenia 5 225 €
- 16 : tržby 21 431 €, výsledok hospodárenia 2 786 €
- 17 : tržby 52 869 €, výsledok hospodárenia 18 357 €
- 18 : tržby 9 999 €, výsledok hospodárenia 952 €
- 19 : tržby 66 404 €, výsledok hospodárenia 22 190 €
- 20 : tržby 60 436 €, výsledok hospodárenia 19 132 €
- 21 : tržby 52 480 €, výsledok hospodárenia 12 617 €
- 22 : tržby 80 000 €, výsledok hospodárenia 13 748 €
- 23 : tržby 108 160 €, výsledok hospodárenia 54 080 €
- 24 : tržby 67 500 €, výsledok hospodárenia 26 739 €
Daň z príjmov
7 111 € za 2024Splatná daň z výkazu ziskov a strát (účty 591, 595) · Register účtovných závierok
Pk-power, s.r.o. (IČO 46728490) mala v roku 2024 tržby 67 500 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Pk-power
osobné náklady v roku 2021 boli 44 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2021 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2021 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konateľ Pk-power
Podľa Registra právnických osôb koná za Pk-power 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Spoločník Pk-power
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Patrik Križan100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Patrik Križanod 15. 9. 2012 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Pk-power
Za rok 2024 má Pk-power v závierke tržby 67 500 €, o 37,6 % menej než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +26 739 €. Závierky máme za 13 rokov (2012 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2023: 108 160 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2024 je 31 416 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Pk-power
Najvyššie tržby: rok 2023, 108 160 €. Najnižšie: rok 2015, 8 515 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2024 | 67 500 € |
| 2023 | 108 160 € |
| 2022 | 80 000 € |
| 2021 | 52 480 € |
| 2020 | 60 436 € |
| 2019 | 66 404 € |
| 2018 | 9 999 € |
| 2017 | 52 869 € |
| 2016 | 21 431 € |
| 2015 | 8 515 € |
| 2014 | 13 411 € |
| 2013 | 13 460 € |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 12 rokoch, strata v 0 rokoch z 12 rokov. Súčet za celé obdobie: 194 173 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | 26 739 € |
| 2023 | 54 080 € |
| 2022 | 13 748 € |
| 2021 | 12 617 € |
| 2020 | 19 132 € |
| 2019 | 22 190 € |
| 2018 | 952 € |
| 2017 | 18 357 € |
| 2016 | 2 786 € |
| 2015 | 5 225 € |
| 2014 | 5 669 € |
| 2013 | 12 678 € |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Pk-power
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +39,6 %, medián odvetvia +2,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Pk-power | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | +39,6 % | +2,1 % |
| 2023 | +50,0 % | +1,4 % |
| 2022 | +17,2 % | +1,3 % |
| 2021 | +24,0 % | +1,2 % |
| 2020 | +31,7 % | +1,1 % |
| 2019 | +33,4 % | +1,1 % |
| 2018 | +9,5 % | +1,2 % |
| 2017 | +34,7 % | +1,7 % |
| 2016 | +13,0 % | +1,6 % |
| 2015 | +61,4 % | +1,3 % |
| 2014 | +42,3 % | — |
| 2013 | +94,2 % | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 10 rokov, najviac v roku 2016 (+151,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2024 | −37,6 % |
| 2023 | +35,2 % |
| 2022 | +52,4 % |
| 2021 | −13,2 % |
| 2020 | −9,0 % |
| 2019 | +564,1 % |
| 2018 | −81,1 % |
| 2017 | +146,7 % |
| 2016 | +151,7 % |
| 2015 | −36,5 % |
| 2014 | −0,4 % |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Finančná správa zverejňuje vyrubenú daň z príjmov. Za 5 rokov je to spolu 128 916 €, za obdobie do 31. 12. 2024 31 416 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Vyrubená daň |
|---|---|
| 2024 | 31 416 € |
| 2023 | 27 531 € |
| 2022 | 21 312 € |
| 2021 | 25 968 € |
| 2020 | 22 689 € |
Zdroj: Finančná správa SR, zoznam daňových subjektov s vyrubenou daňou (CC0).
Súvaha Pk-power
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 199 953 €, vlastné imanie 199 173 € a záväzky 780 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 199 953 € | 199 173 € | 780 € |
| 2023 | 187 861 € | 172 434 € | 15 427 € |
| 2022 | 122 711 € | 118 354 € | 4 357 € |
| 2021 | 107 374 € | 104 606 € | 2 768 € |
| 2020 | 92 658 € | 91 989 € | 669 € |
| 2019 | 76 905 € | 72 857 € | 4 048 € |
| 2018 | 51 520 € | 50 667 € | 853 € |
| 2017 | 55 274 € | 49 715 € | 5 559 € |
| 2016 | 33 010 € | 31 358 € | 1 652 € |
| 2015 | 30 603 € | 28 572 € | 2 031 € |
| 2014 | 25 293 € | 23 347 € | 1 796 € |
| 2013 | 17 678 € | 17 678 € | — |
| 2012 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Pk-power (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 67 500 € | 26 739 € | 199 953 € | 199 173 € | 780 € | 33 990 € | +39,6 % |
| 2023 | 108 160 € | 54 080 € | 187 861 € | 172 434 € | 15 427 € | 69 164 € | +50,0 % |
| 2022 | 80 000 € | 13 748 € | 122 711 € | 118 354 € | 4 357 € | 18 032 € | +17,2 % |
| 2021 | 52 480 € | 12 617 € | 107 374 € | 104 606 € | 2 768 € | 16 868 € | +24,0 % |
| 2020 | 60 436 € | 19 132 € | 92 658 € | 91 989 € | 669 € | 23 286 € | +31,7 % |
| 2019 | 66 404 € | 22 190 € | 76 905 € | 72 857 € | 4 048 € | 28 791 € | +33,4 % |
| 2018 | 9 999 € | 952 € | 51 520 € | 50 667 € | 853 € | 2 187 € | +9,5 % |
| 2017 | 52 869 € | 18 357 € | 55 274 € | 49 715 € | 5 559 € | 23 524 € | +34,7 % |
| 2016 | 21 431 € | 2 786 € | 33 010 € | 31 358 € | 1 652 € | 3 908 € | +13,0 % |
| 2015 | 8 515 € | 5 225 € | 30 603 € | 28 572 € | 2 031 € | 6 759 € | +61,4 % |
| 2014 | 13 411 € | 5 669 € | 25 293 € | 23 347 € | 1 796 € | 7 282 € | +42,3 % |
| 2013 | 13 460 € | 12 678 € | 17 678 € | 17 678 € | — | 6 892 € | +94,2 % |
| 2012 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí Pk-power?
Peniaze od štátu: Pk-power
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Pk-power
Dátum vzniku Pk-power je 15. 9. 2012, teda pred 14 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/30067/T
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023598489
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 5 000 €
- Nový spoločník: Patrik KrižanSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 13, posledné tržby 67 500 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Pk-power
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- počítačové služby
- poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Pk-power v odvetví maloobchod
Pk-power je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 92 710 € (18 918 závierok), Pk-power má 67 500 €, čo je 73 % mediánu. V okrese Galanta je v tomto odvetví 1 182 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Pk-power 152. z 254.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 000 €, polovica do 92 710 €, tri štvrtiny do 429 551 €; 10 % firiem má viac než 1 396 384 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 629 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 000 € |
| medián | 92 710 € |
| horný kvartil | 429 551 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 396 384 € |
| Pk-power | 67 500 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Pk-power
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Pk-power s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Pk-power | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | 67 500 € | 92 710 € |
| 2023 | 108 160 € | 95 604 € |
| 2022 | 80 000 € | 101 000 € |
| 2021 | 52 480 € | 87 422 € |
| 2020 | 60 436 € | 81 854 € |
| 2019 | 66 404 € | 85 193 € |
| 2018 | 9 999 € | 80 953 € |
| 2017 | 52 869 € | 74 666 € |
| 2016 | 21 431 € | 63 558 € |
| 2015 | 8 515 € | 72 940 € |
| 2014 | 13 411 € | — |
| 2013 | 13 460 € | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| Pk-power | 67 500 € |
|---|---|
| medián okresu Galanta | 106 519 € |
| medián kraja | 102 993 € |
| medián Slovenska | 92 710 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Torri s. r. o.Košice - mestská časť Západ · tržby 157 804 € (2024)
- STAVMIX RS s.r.o.Rimavská Sobota · tržby 157 735 € (2015)
- BaMK s.r.o.Martin · tržby 157 727 € (2025)
- LOG - PRINT s.r.o.Kráľovský Chlmec · tržby 157 686 € (2025)
- Optika Lentiss Barlok s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 157 677 € (2025)
- MEGIF s. r. o.Svit · tržby 157 663 € (2025)
- ErPe-Fin s.r.o.Oborín · tržby 157 600 € (2025)
- SONUS, s.r.o.Dolný Kubín · tržby 157 587 € (2025)
- ATLASZ QUALITY s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 157 531 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Pk-power, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Galanta ›
Sídlo Pk-power: Malá Mača
Pk-power sídli na adrese Vadonská 214/1, 925 21 Malá Mača, okres Galanta. V obci Malá Mača je 76 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 152.
Malá Mača: obyvatelia a dáta ›Okres Galanta ›Adresár firiem v okrese Galanta ›
Pk-power: IČO, sídlo a základné údaje
Pk-power, s.r.o. (IČO 46728490) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Malá Mača, okres Galanta. Dátum vzniku je 15. 9. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Patrik Križan. Za rok 2024 sú v závierke tržby 67 500 € a výsledok hospodárenia +26 739 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 15. 9. 2012 |
| Obec | Malá Mača |
| Okres | Okres Galanta |
| Vyrubená daň z príjmov | 0 € (za obdobie do 31. 12. 2024) |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví maloobchod (SK NACE 47) Pk-power, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 67 500 €, typická firma odvetvia 92 710 € (medián z 18 918 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Galanta ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Galanta ›
Sieť prepojení firmy Pk-power
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Pk-power
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Pk-power
- Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 900 €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy166zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 500 €
- Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 500 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Malá Mačatypický nepokrytý dopyt 15 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 003 zmlúv za 3 roky · 445 973 € · naposledy 28. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava815 zmlúv za 3 roky · 6 395 655 € · naposledy 7. 10. 2026Sekcia verejného obstarávanie MO SR413 zmlúv za 3 roky · 1 590 343 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 1 717 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Malá Mača
STEEL SKLAD s.r.o.Klíma - Partner, spol. s r.o.MR - SECURITY s.r.o.R-elektro s.r.o.4BTech, s. r. o.Všetky firmy v obci Malá Mača ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.99) v okrese Galanta
UCED Sereď s. r. o.SURPRODUCE, s.r.o.KOCUR, s.r.o.Qvadratic, spol s r. o.abaWood, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.