VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ČEDOPOL s.r.o.

Olešná · Nákladná cestná doprava

2 005 186 €tržby 2025 ▼ 6 %−52 837 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

2 005 186 €tržby 2025 ▼ 6 %
−52 837 €strata 2025
  1. 12 : tržby 17 670 €, výsledok hospodárenia -3 805 €
  2. 13 : tržby 622 315 €, výsledok hospodárenia 3 465 €
  3. 14 : tržby 1 420 121 €, výsledok hospodárenia 9 524 €
  4. 15 : tržby 2 849 316 €, výsledok hospodárenia 4 943 €
  5. 16 : tržby 2 451 372 €, výsledok hospodárenia 22 233 €
  6. 17 : tržby 2 344 144 €, výsledok hospodárenia 3 887 €
  7. 18 : tržby 2 916 323 €, výsledok hospodárenia 85 122 €
  8. 19 : tržby 2 430 343 €, výsledok hospodárenia 16 023 €
  9. 20 : tržby 1 903 718 €, výsledok hospodárenia 3 566 €
  10. 21 : tržby 1 895 905 €, výsledok hospodárenia -16 885 €
  11. 22 : tržby 2 899 421 €, výsledok hospodárenia -3 767 €
  12. 23 : tržby 3 054 601 €, výsledok hospodárenia -13 574 €
  13. 24 : tržby 2 132 480 €, výsledok hospodárenia -11 237 €
  14. 25 : tržby 2 005 186 €, výsledok hospodárenia -52 837 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ČEDOPOL s.r.o. (IČO 46727485) mala v roku 2025 tržby 2 005 186 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci ČEDOPOL

V roku 2025 mala ČEDOPOL priemerne 23 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 331 721 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 865 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Doprava a skladovanie v okrese Čadca bola v roku 2025 1 521 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ ČEDOPOL

Podľa Registra právnických osôb koná za ČEDOPOL 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Spoločník ČEDOPOL

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch ČEDOPOL
Podiely spoločníkov na vkladoch ČEDOPOL Jaroslav Čečotka 100,0 %. Spolu 5 000 €. Jaroslav Čečotka: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Jaroslav Čečotka100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Jaroslav Čečotkaod 15. 7. 2025 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok ČEDOPOL

Za rok 2025 má ČEDOPOL v závierke tržby 2 005 186 €, o 6,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −52 837 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 3 054 601 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 13 957 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20252,01 mil. €▼ −6,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−53 tis. €strata
Majetok (aktíva) 20251,26 mil. €
Vlastné imanie 202563 tis. €
Záväzky 20251,13 mil. €89,2 % majetku
Pridaná hodnota 2025504 tis. €
Zisková marža 2025−2,6 %medián odvetvia +2,8 %
Súčet výsledkov za 14 rokov47 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov14 tis. €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát ČEDOPOL

Súvaha ČEDOPOL

Všetky čísla zo závierok ČEDOPOL (14 rokov)
Čísla zo závierok ČEDOPOL po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20252 005 186 €−52 837 €1 261 662 €63 192 €1 125 496 €503 831 €−2,6 %
20242 132 480 €−11 237 €1 694 195 €116 029 €1 505 192 €634 999 €−0,5 %
20233 054 601 €−13 574 €1 957 513 €127 266 €1 752 773 €854 753 €−0,4 %
20222 899 421 €−3 767 €1 681 768 €140 840 €1 463 454 €678 747 €−0,1 %
20211 895 905 €−16 885 €1 401 640 €133 046 €1 185 620 €711 738 €−0,9 %
20201 903 718 €3 566 €1 720 781 €149 960 €1 481 847 €676 677 €+0,2 %
20192 430 343 €16 023 €1 788 784 €146 394 €1 527 416 €762 591 €+0,7 %
20182 916 323 €85 122 €1 604 859 €130 370 €1 359 515 €747 895 €+2,9 %
20172 344 144 €3 887 €1 203 618 €45 248 €1 049 396 €723 285 €+0,2 %
20162 451 372 €22 233 €1 411 775 €41 361 €1 370 414 €717 050 €+0,9 %
20152 849 316 €4 943 €1 651 389 €19 128 €1 632 261 €808 529 €+0,2 %
20141 420 121 €9 524 €1 120 741 €14 184 €1 106 557 €121 233 €+0,7 %
2013622 315 €3 465 €888 296 €4 660 €883 636 €120 802 €+0,6 %
201217 670 €−3 805 €202 484 €1 195 €201 289 €15 839 €−21,5 %

Riziko: zaplatí ČEDOPOL?

ČEDOPOL a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 16 zmlúv s dodávateľom ČEDOPOL v objeme 281 900 € z rokov 2014 až 2025. Najväčší objem je s odberateľom Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik Odštepny závod Čadca: 279 200 € v 12 zmluvách.

Zmluvy so štátom16Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv282 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201418. 7. 2014

História firmy ČEDOPOL

Dátum vzniku ČEDOPOL je 27. 6. 2012, teda pred 14 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/56930/L
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023553609
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 17 670 € · majetok 202 484 €
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik Odštepny závod Čadca, hodnota zmluvy 47 000 €. Firma vznikla 27. 6. 2012.
  5. Najväčšia verejná zmluva: 55 200 €Objednávateľ Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik Odštepny závod Čadca. Kúpna zmluva č. 14/III.Q.OZ Čadca/2016
  6. Nový štatutár: Jaroslav ČečotkaKonateľ
  7. Nový spoločník: Jaroslav ČečotkaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  8. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 2 005 186 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ČEDOPOL

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov
  • prenájom hnuteľných vecí
  • ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatovej osade triedy 3, v kempingoch triedy 3 a 4
  • pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne
  • prípravné práce k realizácii stavby
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy
  • opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  • výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba
  • podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • Medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

ČEDOPOL v odvetví pozemná doprava

ČEDOPOL je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49), činnosť nákladná cestná doprava. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 93 647 € (6 933 závierok), ČEDOPOL má 2 005 186 €, čo je 21-násobok mediánu. V okrese Čadca je v tomto odvetví 171 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ČEDOPOL 7. z 76.

V odvetví v okrese Čadca171aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 933Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia94 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ČEDOPOL, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Doprava a skladovanie v okrese Čadca ›

Sídlo ČEDOPOL: Olešná

ČEDOPOL sídli na adrese Olešná 701, 023 52 Olešná, okres Čadca. V obci Olešná je 283 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 591. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Olešná283aktívnych
Subjektov v okrese Čadca14 591aktívnych
V tom istom odvetví171okres Čadca
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Olešná: obyvatelia a dáta ›Okres Čadca ›Adresár firiem v okrese Čadca ›

ČEDOPOL: IČO, sídlo a základné údaje

ČEDOPOL s.r.o. (IČO 46727485) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Olešná, okres Čadca. Dátum vzniku je 27. 6. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Jaroslav Čečotka. Za rok 2025 sú v závierke tržby 2 005 186 € a výsledok hospodárenia −52 837 €, počet zamestnancov podľa registra je 10 až 19.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieNákladná cestná doprava (SK NACE 4941)
Základné imanie5 000 €
Vznik27. 6. 2012
ObecOlešná
OkresOkres Čadca
Vyrubená daň z príjmov13 957 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví pozemná doprava (SK NACE 49) ČEDOPOL s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 2 005 186 €, typická firma odvetvia 93 647 €, čo je 21-násobok mediánu (medián z 6 933 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Čadca ›Pozemná doprava: tržby a mzdy ›Pozemná doprava v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Čadca ›

Sieť prepojení firmy ČEDOPOL

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu ČEDOPOL

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ČEDOPOL

  • Tendre41súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 195 tis. €
  • Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
  • Končiace zmluvy90zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
  • Výhry konkurentov180firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 000 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v obci Olešnátypický nepokrytý dopyt 220 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Olešná

ČESPOL s.r.o.HRD Slovakia s.r.o.Čedopol PÍLA s.r.o.TIMEA, s.r.o.Urbár Olešná, pozemkové spoločenstvoVšetky firmy v obci Olešná ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 49.41) v okrese Čadca

OS Transport, s.r.o.NEC-TRANS, s. r. o.Bukov, s. r. o.FB-Trade, s.r.o.CA - Cargo, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk