VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

TomiK - EU s.r.o.

Bratislava - Staré Mesto · Výroba vrchného ošatenia

6 972 €tržby 2025 ▲ 51 %+2 655 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

6 972 €tržby 2025 ▲ 51 %
+2 655 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 760 €, výsledok hospodárenia -217 €
  2. 13 : tržby 1 462 €, výsledok hospodárenia -806 €
  3. 14 : tržby 6 811 €, výsledok hospodárenia 1 687 €
  4. 15 : tržby 4 905 €, výsledok hospodárenia 1 507 €
  5. 16 : tržby 3 254 €, výsledok hospodárenia 249 €
  6. 17 : tržby 5 025 €, výsledok hospodárenia 390 €
  7. 18 : tržby 7 125 €, výsledok hospodárenia 3 642 €
  8. 19 : tržby 22 352 €, výsledok hospodárenia 3 931 €
  9. 20 : tržby 4 769 €, výsledok hospodárenia -692 €
  10. 21 : tržby 4 470 €, výsledok hospodárenia -73 €
  11. 22 : tržby 3 004 €, výsledok hospodárenia 254 €
  12. 23 : tržby 8 281 €, výsledok hospodárenia 703 €
  13. 24 : tržby 4 620 €, výsledok hospodárenia 1 124 €
  14. 25 : tržby 6 972 €, výsledok hospodárenia 2 655 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

TomiK - EU s.r.o. (IČO 46716971) mala v roku 2025 tržby 6 972 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci TomiK - EU

V roku 2025 mala TomiK - EU priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 1 771 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.

Konateľ TomiK - EU

Podľa Registra právnických osôb koná za TomiK - EU 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

Spoločník TomiK - EU

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch TomiK - EU
Podiely spoločníkov na vkladoch TomiK - EU Tomáš Kovalčík 100,0 %. Spolu 5 000 €. Tomáš Kovalčík: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Tomáš Kovalčík100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Tomáš Kovalčíkod 23. 6. 2012 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok TomiK - EU

Za rok 2025 má TomiK - EU v závierke tržby 6 972 €, o 50,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 655 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 22 352 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20256 972 €▲ +50,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20252 655 €zisk
Majetok (aktíva) 202522 tis. €
Vlastné imanie 202519 tis. €
Záväzky 20252 518 €11,5 % majetku
Pridaná hodnota 20255 276 €
Zisková marža 2025+38,1 %medián odvetvia +3,5 %
Súčet výsledkov za 14 rokov14 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát TomiK - EU

Súvaha TomiK - EU

Všetky čísla zo závierok TomiK - EU (14 rokov)
Čísla zo závierok TomiK - EU po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20256 972 €2 655 €21 860 €19 342 €2 518 €5 276 €+38,1 %
20244 620 €1 124 €19 638 €16 687 €2 951 €3 464 €+24,3 %
20238 281 €703 €18 646 €15 563 €3 083 €2 953 €+8,5 %
20223 004 €254 €15 166 €14 859 €307 €1 582 €+8,5 %
20214 470 €−73 €14 747 €14 606 €141 €1 461 €−1,6 %
20204 769 €−692 €14 946 €14 679 €267 €630 €−14,5 %
201922 352 €3 931 €16 023 €15 370 €653 €5 521 €+17,6 %
20187 125 €3 642 €17 382 €11 451 €5 931 €4 548 €+51,1 %
20175 025 €390 €9 145 €7 809 €1 336 €1 784 €+7,8 %
20163 254 €249 €9 350 €7 419 €1 931 €1 508 €+7,7 %
20154 905 €1 507 €7 664 €7 171 €493 €2 072 €+30,7 %
20146 811 €1 687 €6 200 €5 663 €537 €2 249 €+24,8 %
20131 462 €−806 €4 021 €3 977 €44 €−736 €−55,1 %
2012760 €−217 €4 783 €4 783 €—−143 €−28,6 %

Riziko: zaplatí TomiK - EU?

Peniaze od štátu: TomiK - EU

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy TomiK - EU

Dátum vzniku TomiK - EU je 23. 6. 2012, teda pred 14 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/82265/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 760 € · majetok 4 783 €
  3. Nový spoločník: Tomáš KovalčíkSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 6 972 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti TomiK - EU

  • odevná výroba,
  • textilná výroba,
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,
  • administratívne služby,
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
  • vedenie účtovníctva,
  • čistiace a upratovacie služby,
  • reklamné a marketingové služby,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

TomiK - EU v odvetví výroba odevov

TomiK - EU je v registri v odvetví Výroba odevov (SK NACE 14), činnosť výroba vrchného ošatenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 41 380 € (1 161 závierok), TomiK - EU má 6 972 €, čo je 17 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 134 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TomiK - EU 59. z 73.

V odvetví v okrese Bratislava I134aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 161Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia41 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+3,5 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TomiK - EU, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Bratislava I ›

Sídlo TomiK - EU: Bratislava - Staré Mesto

TomiK - EU sídli na adrese Révova 16, 811 02 Bratislava, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 628 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 461.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 628aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 461aktívnych
V tom istom odvetví134okres Bratislava I

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

TomiK - EU: IČO, sídlo a základné údaje

TomiK - EU s.r.o. (IČO 46716971) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 23. 6. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Tomáš Kovalčík. Za rok 2025 sú v závierke tržby 6 972 € a výsledok hospodárenia +2 655 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba vrchného ošatenia (SK NACE 1421)
Základné imanie5 000 €
Vznik23. 6. 2012
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba odevov (SK NACE 14) TomiK - EU s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 6 972 €, typická firma odvetvia 41 380 € (medián z 1 161 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Výroba odevov: tržby a mzdy ›Výroba odevov v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Sieť prepojení firmy TomiK - EU

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu TomiK - EU

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu TomiK - EU

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 100 €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 199 tis. €
  • Končiace zmluvy22zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 100 €
  • Výhry konkurentov41firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 800 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

AUTO IQ TECHNIK, s.r.o.AUTO IQ TECHNIC s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 14.13) v okrese Bratislava I

NEHERA SK s.r.o.Bratiska, s.r.o.LÝDIA ECKHARDT dione, s.r.o.Mucska, s.r.o.Ateliér Schick Letta s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk