VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

SAKRA Mobile s. r. o.

Bratislava - Nové Mesto · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

271 828 €tržby 2024 ▲ 62 %−166 €strata 2024

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

271 828 €tržby 2024 ▲ 62 %
−166 €strata 2024
  1. 12 : tržby 500 €, výsledok hospodárenia 405 €
  2. 13 : tržby 68 524 €, výsledok hospodárenia 285 €
  3. 14 : tržby 114 753 €, výsledok hospodárenia 2 851 €
  4. 15 : tržby 210 783 €, výsledok hospodárenia 2 031 €
  5. 16 : tržby 266 856 €, výsledok hospodárenia 3 104 €
  6. 17 : tržby 294 235 €, výsledok hospodárenia 3 339 €
  7. 18 : tržby 203 237 €, výsledok hospodárenia -392 €
  8. 19 : tržby 203 866 €, výsledok hospodárenia -15 496 €
  9. 20 : tržby 253 184 €, výsledok hospodárenia -1 001 €
  10. 21 : tržby 161 844 €, výsledok hospodárenia -11 705 €
  11. 22 : tržby 162 317 €, výsledok hospodárenia -11 542 €
  12. 23 : tržby 168 251 €, výsledok hospodárenia -10 058 €
  13. 24 : tržby 271 828 €, výsledok hospodárenia -166 €

Daň z príjmov

1 920 € za 2024

Splatná daň z výkazu ziskov a strát (účty 591, 595) · Register účtovných závierok

Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

SAKRA Mobile s. r. o. (IČO 46701567) mala v roku 2024 tržby 271 828 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci SAKRA Mobile

SAKRA Mobile má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2023 boli 0 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2023 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ SAKRA Mobile

Podľa Registra právnických osôb koná za SAKRA Mobile 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Spoločníci SAKRA Mobile

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch SAKRA Mobile
Podiely spoločníkov na vkladoch SAKRA Mobile Ing. Alexandra Krasňanská 50,0 %, Rentel Management a.s. 50,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Alexandra Krasňanská: 2 500 €, 50,0 %Rentel Management a.s.: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Ing. Alexandra Krasňanská50,0 %
  • Rentel Management a.s.50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Alexandra Krasňanskáod 7. 6. 2012 2 500 €50,0 %
Rentel Management a.s.od 2. 4. 2020 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok SAKRA Mobile

Za rok 2024 má SAKRA Mobile v závierke tržby 271 828 €, o 61,6 % viac než v roku 2023, a výsledok hospodárenia −166 €. Závierky máme za 13 rokov (2012 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2017: 294 235 €.

Tržby 2024272 tis. €▲ +61,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2024−166 €strata
Majetok (aktíva) 2024203 tis. €
Vlastné imanie 2024−34 tis. €
Záväzky 2024237 tis. €116,5 % majetku
Pridaná hodnota 20243 120 €
Zisková marža 2024−0,1 %medián odvetvia +6,5 %
Súčet výsledkov za 13 rokov−38 tis. €2012 až 2024

Výkaz ziskov a strát SAKRA Mobile

Súvaha SAKRA Mobile

Všetky čísla zo závierok SAKRA Mobile (13 rokov)
Čísla zo závierok SAKRA Mobile po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2024271 828 €−166 €203 354 €−33 570 €236 924 €3 120 €−0,1 %
2023168 251 €−10 058 €152 815 €−33 179 €185 994 €−3 693 €−6,0 %
2022162 317 €−11 542 €111 136 €−23 121 €134 257 €−3 129 €−7,1 %
2021161 844 €−11 705 €125 574 €−11 579 €137 153 €−4 619 €−7,2 %
2020253 184 €−1 001 €149 036 €126 €148 910 €10 639 €−0,4 %
2019203 866 €−15 496 €133 769 €1 127 €132 642 €−11 349 €−7,6 %
2018203 237 €−392 €77 084 €16 623 €60 461 €592 €−0,2 %
2017294 235 €3 339 €81 675 €17 015 €64 660 €4 738 €+1,1 %
2016266 856 €3 104 €16 813 €13 676 €3 137 €4 372 €+1,2 %
2015210 783 €2 031 €28 395 €10 572 €17 823 €4 014 €+1,0 %
2014114 753 €2 851 €42 590 €8 541 €34 049 €32 224 €+2,5 %
201368 524 €285 €17 458 €5 690 €11 768 €27 625 €+0,4 %
2012500 €405 €5 500 €5 405 €95 €500 €+81,0 %

Riziko: zaplatí SAKRA Mobile?

Peniaze od štátu: SAKRA Mobile

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy SAKRA Mobile

Dátum vzniku SAKRA Mobile je 7. 6. 2012, teda pred 14 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/81960/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 500 € · majetok 5 500 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023550056
  4. Nový spoločník: Ing. Alexandra KrasňanskáSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 13, posledné tržby 271 828 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti SAKRA Mobile

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
  • oprava a údržba pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky,
  • počítačové služby,
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu,
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
  • vedenie účtovníctva,
  • reklamné a marketingové služby,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

SAKRA Mobile v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

SAKRA Mobile je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 42 193 € (13 255 závierok), SAKRA Mobile má 271 828 €, čo je 6,4-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 3 028 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SAKRA Mobile 236. z 1 368.

V odvetví v okrese Bratislava III3 028aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou13 255Slovensko, rok 2024
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2024
Medián ziskovej marže+6,5 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SAKRA Mobile, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava III ›

Sídlo SAKRA Mobile: Bratislava - Nové Mesto

SAKRA Mobile sídli na adrese Vajnorská 98H, 831 04 Bratislava, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 601 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 393. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Nové Mesto24 601aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III47 393aktívnych
V tom istom odvetví3 028okres Bratislava III
Na tej istej adrese6aktívnych subjektov

Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

SAKRA Mobile: IČO, sídlo a základné údaje

SAKRA Mobile s. r. o. (IČO 46701567) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 7. 6. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Ing. Alexandra Krasňanská. Za rok 2024 sú v závierke tržby 271 828 € a výsledok hospodárenia −166 €, počet zamestnancov podľa registra je 0.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePoradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020)
Základné imanie5 000 €
Vznik7. 6. 2012
ObecBratislava - Nové Mesto
OkresOkres Bratislava III
Účtovných závierok v registri12

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) SAKRA Mobile s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2024 mala 271 828 €, typická firma odvetvia 42 193 €, čo je 6,4-násobok mediánu (medián z 13 255 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›

Sieť prepojení firmy SAKRA Mobile

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu SAKRA Mobile

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu SAKRA Mobile

  • Tendre45súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 800 €
  • Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy266zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
  • Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Rentel Management a. s.SAKRA STAVREAL s. r. o.SAKRA CAR s. r. o.S KOLIBA s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto

Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava III

Baramist, s.r.o.TRANSFER International Staff k.s.Greyson Consulting s.r.o.SZILCAR PARTNERS s.r.o.FBA Slovakia, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk