VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

RKI Slovakia s.r.o. v likvidácii

Košice - Sídlisko KVP

480 687 €tržby 2022 ▼ 75 %+205 933 €zisk 2022

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 14. 6. 2023. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 14. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

480 687 €tržby 2022 ▼ 75 %
+205 933 €zisk 2022
  1. 12 : tržby 322 495 €, výsledok hospodárenia -65 954 €
  2. 13 : tržby 1 393 907 €, výsledok hospodárenia 9 222 €
  3. 14 : tržby 1 527 658 €, výsledok hospodárenia -111 362 €
  4. 15 : tržby 2 509 382 €, výsledok hospodárenia 12 591 €
  5. 16 : tržby 2 792 510 €, výsledok hospodárenia -43 976 €
  6. 17 : tržby 2 550 801 €, výsledok hospodárenia -39 418 €
  7. 18 : tržby 2 158 760 €, výsledok hospodárenia -120 085 €
  8. 19 : tržby 2 162 033 €, výsledok hospodárenia -86 561 €
  9. 20 : tržby 1 862 332 €, výsledok hospodárenia -94 039 €
  10. 21 : tržby 1 933 722 €, výsledok hospodárenia 237 039 €
  11. 22 : tržby 480 687 €, výsledok hospodárenia 205 933 €
  12. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -9 355 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

RKI Slovakia s.r.o. v likvidácii (IČO 46693955), sídlo Košice - mestská časť Sídlisko KVP, je v registri zapísaná od 25. 5. 2012 do 14. 6. 2023 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 14. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2022.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci RKI Slovakia s.r.o.

osobné náklady v roku 2023 boli 1 431 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2023 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 10. 10. 2026.

Ľudia a vlastníci RKI Slovakia s.r.o.

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok RKI Slovakia s.r.o.

Za rok 2022 má RKI Slovakia s.r.o. v závierke tržby 480 687 €, o 75,1 % menej než v roku 2021, a výsledok hospodárenia +205 933 €. Závierky máme za 12 rokov (2012 až 2023), najvyššie tržby sú z roku 2016: 2 792 510 €.

Tržby 2022481 tis. €▼ −75,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2022206 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 20231 645 €
Vlastné imanie 20231 645 €
Pridaná hodnota 2023−8 158 €
Zisková marža 2022+42,8 %medián odvetvia +1,5 %
Súčet výsledkov za 12 rokov−106 tis. €2012 až 2023

Výkaz ziskov a strát RKI Slovakia s.r.o.

Súvaha RKI Slovakia s.r.o.

Všetky čísla zo závierok RKI Slovakia s.r.o. (12 rokov)
Čísla zo závierok RKI Slovakia s.r.o. po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2023—−9 355 €1 645 €1 645 €—−8 158 €—
2022480 687 €205 933 €−13 689 €−86 110 €72 421 €40 610 €+42,8 %
20211 933 722 €237 039 €378 743 €−292 044 €670 787 €360 969 €+12,3 %
20201 862 332 €−94 039 €500 012 €−529 082 €1 029 094 €447 391 €−5,0 %
20192 162 033 €−86 561 €729 227 €−435 043 €1 164 270 €504 626 €−4,0 %
20182 158 760 €−120 085 €1 487 571 €−348 482 €1 836 053 €271 453 €−5,6 %
20172 550 801 €−39 418 €889 969 €−228 397 €1 118 366 €385 316 €−1,5 %
20162 792 510 €−43 976 €867 309 €−188 979 €1 056 288 €696 593 €−1,6 %
20152 509 382 €12 591 €858 075 €−145 003 €1 003 078 €687 279 €+0,5 %
20141 527 658 €−111 362 €1 123 027 €−157 594 €1 280 621 €361 928 €−7,3 %
20131 393 907 €9 222 €596 881 €−46 232 €643 113 €375 031 €+0,7 %
2012322 495 €−65 954 €788 867 €−1 454 €790 321 €95 962 €−20,5 %

Riziko: zaplatí RKI Slovakia s.r.o.?

RKI Slovakia s.r.o. a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom RKI Slovakia s.r.o. z roku 2020.

Zmluvy so štátom2Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20202. 6. 2020

História firmy RKI Slovakia s.r.o.

Dátum vzniku RKI Slovakia s.r.o. je 25. 5. 2012. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/29938/V
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 322 495 € · majetok 788 867 €
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice. Firma vznikla 25. 5. 2012.
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023Závierok máme 12.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

RKI Slovakia s.r.o. v odvetví pozemná doprava

RKI Slovakia s.r.o. je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49). Medián tržieb odvetvia za rok 2022 je 99 180 € (6 820 závierok), RKI Slovakia s.r.o. má 480 687 €, čo je 4,8-násobok mediánu. V okrese Košice II je v tomto odvetví 269 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je RKI Slovakia s.r.o. 15. z 100.

V odvetví v okrese Košice II269aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 820Slovensko, rok 2022
Medián tržieb odvetvia99 tis. €rok 2022
Medián ziskovej marže+1,5 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb RKI Slovakia s.r.o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Doprava a skladovanie v okrese Košice II ›

Sídlo RKI Slovakia s.r.o.: Košice - Sídlisko KVP

RKI Slovakia s.r.o. sídli na adrese Klimkovičova 3134/11, 040 23 Košice - mestská časť Sídlisko KVP, okres Košice II. V obci Košice - Sídlisko KVP je 3 782 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 231. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Košice - Sídlisko KVP3 782aktívnych
Subjektov v okrese Košice II13 231aktívnych
V tom istom odvetví269okres Košice II
Na tej istej adrese7aktívnych subjektov

Košice - Sídlisko KVP: obyvatelia a dáta ›Okres Košice II ›Adresár firiem v okrese Košice II ›

RKI Slovakia s.r.o.: IČO, sídlo a základné údaje

RKI Slovakia s.r.o. v likvidácii (IČO 46693955) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Sídlisko KVP, okres Košice II. Dátum vzniku je 25. 5. 2012, zánik je v registri zapísaný ku dňu 14. 6. 2023, po 11 rokoch. Za rok 2022 sú v závierke tržby 480 687 € a výsledok hospodárenia +205 933 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 49410
Vznik25. 5. 2012
Zánik14. 6. 2023
ObecKošice - Sídlisko KVP
OkresOkres Košice II
Účtovných závierok v registri11

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy RKI Slovakia s.r.o.

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu RKI Slovakia s.r.o.

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu RKI Slovakia s.r.o.

  • Tendre36súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 294 tis. €
  • Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
  • Končiace zmluvy90zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
  • Výhry konkurentov183firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 000 €
  • Diery na trhu17odvetví chýba v meste Košice - Sídlisko KVPtypický nepokrytý dopyt 979 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Sídlisko KVP

Mirage Distribution SK, s.r.o.Arista Capital s.r.o.abc-zoo s.r.o.HYP-MOD s.r.o. v likvidáciiPANDA - KOŠICE s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Sídlisko KVP ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 49.41) v okrese Košice II

TB transport s.r.o.OROSZ s.r.o.HAKK-TRANSPORT, s.r.o.LPP Group s.r.o.EuroMix Slovakia, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk