VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Residence Plus, s.r.o.

Žilina · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

4 415 €tržby 2025 ▼ 43 %+1 111 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 14. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

4 415 €tržby 2025 ▼ 43 %
+1 111 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 150 €, výsledok hospodárenia -360 €
  2. 13 : tržby 400 €, výsledok hospodárenia -903 €
  3. 14 : tržby 1 278 €, výsledok hospodárenia 223 €
  4. 15 : tržby 3 075 €, výsledok hospodárenia 1 512 €
  5. 16 : tržby 6 810 €, výsledok hospodárenia 1 850 €
  6. 17 : tržby 14 745 €, výsledok hospodárenia 3 323 €
  7. 18 : tržby 15 675 €, výsledok hospodárenia 190 €
  8. 19 : tržby 12 675 €, výsledok hospodárenia -81 €
  9. 20 : tržby 15 010 €, výsledok hospodárenia 1 321 €
  10. 21 : tržby 6 950 €, výsledok hospodárenia 118 €
  11. 22 : tržby 6 710 €, výsledok hospodárenia 530 €
  12. 23 : tržby 4 940 €, výsledok hospodárenia 89 €
  13. 24 : tržby 7 770 €, výsledok hospodárenia 1 799 €
  14. 25 : tržby 4 415 €, výsledok hospodárenia 1 111 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Residence Plus, s.r.o. (IČO 46692134) mala v roku 2025 tržby 4 415 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konatelia Residence Plus

Podľa Registra právnických osôb konajú za Residence Plus 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Spoločníci Residence Plus

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Residence Plus

Za rok 2025 má Residence Plus v závierke tržby 4 415 €, o 43,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 111 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2018: 15 675 €.

Tržby 20254 415 €▼ −43,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20251 111 €zisk
Majetok (aktíva) 202513 tis. €
Vlastné imanie 202512 tis. €
Záväzky 2025340 €2,7 % majetku
Pridaná hodnota 20252 923 €
Zisková marža 2025+25,2 %medián odvetvia +8,4 %
Súčet výsledkov za 14 rokov11 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát Residence Plus

Súvaha Residence Plus

Všetky čísla zo závierok Residence Plus (14 rokov)
Čísla zo závierok Residence Plus po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20254 415 €1 111 €12 500 €12 160 €340 €2 923 €+25,2 %
20247 770 €1 799 €14 951 €14 611 €340 €5 754 €+23,2 %
20234 940 €89 €12 941 €12 811 €130 €2 898 €+1,8 %
20226 710 €530 €12 911 €12 723 €188 €2 499 €+7,9 %
20216 950 €118 €12 616 €12 192 €424 €2 166 €+1,7 %
202015 010 €1 321 €12 638 €12 075 €563 €5 654 €+8,8 %
201912 675 €−81 €10 819 €10 754 €65 €4 593 €−0,6 %
201815 675 €190 €11 036 €10 835 €201 €3 007 €+1,2 %
201714 745 €3 323 €11 351 €10 645 €706 €8 196 €+22,5 %
20166 810 €1 850 €7 961 €7 322 €639 €3 935 €+27,2 %
20153 075 €1 512 €5 952 €5 472 €480 €2 186 €+49,2 %
20141 278 €223 €4 488 €4 440 €48 €1 001 €+17,4 %
2013400 €−903 €3 737 €3 737 €0 €−822 €−225,7 %
2012150 €−360 €———−324 €−240,0 %

Riziko: zaplatí Residence Plus?

Peniaze od štátu: Residence Plus

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Residence Plus

Dátum vzniku Residence Plus je 30. 5. 2012, teda pred 14 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/56786/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 150 €
  3. Nový štatutár: Ing. Jozef KrálikKonateľ
  4. Nový štatutár: PharmDr. Alena KrálikováKonateľ
  5. Nový spoločník: PharmDr. Alena KrálikováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 4 415 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Residence Plus

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • reklamné a marketingové služby
  • administratívne služby
  • vedenie účtovníctva
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Residence Plus v odvetví administratívne a kancelárske služby

Residence Plus je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 399 závierok), Residence Plus má 4 415 €, čo je 11 % mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 2 263 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Residence Plus 811. z 902.

V odvetví v okrese Žilina2 263aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou24 399Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Residence Plus, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Žilina ›

Sídlo Residence Plus: Žilina

Residence Plus sídli na adrese Makovického 8567/3A, 010 01 Žilina, okres Žilina. V obci Žilina je 21 470 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 952. Na tej istej adrese je zapísaných 126 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Žilina21 470aktívnych
Subjektov v okrese Žilina34 952aktívnych
V tom istom odvetví2 263okres Žilina
Na tej istej adrese126aktívnych subjektov

Žilina: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›

Residence Plus: IČO, sídlo a základné údaje

Residence Plus, s.r.o. (IČO 46692134) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, okres Žilina. Dátum vzniku je 30. 5. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutármi sú Ing. Jozef Králik a PharmDr. Alena Králiková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 4 415 € a výsledok hospodárenia +1 111 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie5 000 €
Vznik30. 5. 2012
ObecŽilina
OkresOkres Žilina
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) Residence Plus, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 4 415 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 399 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›

Sieť prepojení firmy Residence Plus

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Residence Plus

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Residence Plus

  • Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 69 tis. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 197 tis. €
  • Končiace zmluvy390zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 900 €
  • Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Žilinatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Urbárska obec - Pozemkové a lesné…

Najväčšie firmy v obci Žilina

Stredoslovenská energetika, a. s.SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o.Stredoslovenská distribučná, a.s.TIPSPORT SK, a.s.Hyundai Transys Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Žilina ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Žilina

Westoil s.r.o.NPR Construction SK, s. r. o.Lekáreň POHODA s. r. o.P.D.Performance, s. r. o.Inžinierske stavby a. s.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk