VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

JR Logistics s.r.o.

Výčapy - Opatovce · Nákladná cestná doprava

2 800 €tržby 2025 ▼ 99 %−26 123 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

2 800 €tržby 2025 ▼ 99 %
−26 123 €strata 2025
  1. 13 : tržby 407 410 €, výsledok hospodárenia 1 832 €
  2. 14 : tržby 405 053 €, výsledok hospodárenia 103 €
  3. 15 : tržby 493 480 €, výsledok hospodárenia -587 €
  4. 16 : tržby 533 651 €, výsledok hospodárenia 11 297 €
  5. 17 : tržby 950 396 €, výsledok hospodárenia 7 290 €
  6. 18 : tržby 603 514 €, výsledok hospodárenia -4 970 €
  7. 19 : tržby 589 147 €, výsledok hospodárenia 14 874 €
  8. 20 : tržby 609 132 €, výsledok hospodárenia 13 262 €
  9. 21 : tržby 604 067 €, výsledok hospodárenia 63 018 €
  10. 22 : tržby 490 279 €, výsledok hospodárenia -37 229 €
  11. 23 : tržby 459 672 €, výsledok hospodárenia -46 364 €
  12. 24 : tržby 199 499 €, výsledok hospodárenia -14 317 €
  13. 25 : tržby 2 800 €, výsledok hospodárenia -26 123 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

JR Logistics s.r.o. (IČO 46690182) mala v roku 2025 tržby 2 800 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci JR Logistics

osobné náklady v roku 2024 boli 44 831 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.

Konateľ JR Logistics

Podľa Registra právnických osôb koná za JR Logistics 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

Spoločník JR Logistics

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch JR Logistics
Podiely spoločníkov na vkladoch JR Logistics Jaroslav Čulák 100,0 %. Spolu 5 000 €. Jaroslav Čulák: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Jaroslav Čulák100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Jaroslav Čulákod 5. 7. 2022 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok JR Logistics

Za rok 2025 má JR Logistics v závierke tržby 2 800 €, o 98,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −26 123 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2017: 950 396 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20252 800 €▼ −98,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−26 tis. €strata
Majetok (aktíva) 202514 tis. €
Vlastné imanie 2025−8 063 €
Záväzky 202522 tis. €158,4 % majetku
Pridaná hodnota 2025−4 774 €
Zisková marža 2025−933,0 %medián odvetvia +2,8 %
Súčet výsledkov za 13 rokov−18 tis. €2013 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát JR Logistics

Súvaha JR Logistics

Všetky čísla zo závierok JR Logistics (13 rokov)
Čísla zo závierok JR Logistics po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20252 800 €−26 123 €13 802 €−8 063 €21 865 €−4 774 €−933,0 %
2024199 499 €−14 317 €33 404 €18 060 €15 344 €60 656 €−7,2 %
2023459 672 €−46 364 €160 618 €32 377 €128 241 €103 056 €−10,1 %
2022490 279 €−37 229 €181 843 €78 741 €103 102 €106 634 €−7,6 %
2021604 067 €63 018 €269 941 €115 970 €153 971 €210 590 €+10,4 %
2020609 132 €13 262 €214 175 €52 952 €161 223 €150 975 €+2,2 %
2019589 147 €14 874 €152 842 €39 690 €113 152 €136 544 €+2,5 %
2018603 514 €−4 970 €183 332 €24 816 €158 516 €119 214 €−0,8 %
2017950 396 €7 290 €356 805 €29 786 €327 019 €136 686 €+0,8 %
2016533 651 €11 297 €278 377 €22 497 €255 880 €125 368 €+2,1 %
2015493 480 €−587 €209 491 €11 200 €198 291 €58 598 €−0,1 %
2014405 053 €103 €128 020 €11 787 €116 233 €45 699 €0,0 %
2013407 410 €1 832 €75 524 €11 684 €63 840 €45 561 €+0,4 %

Riziko: zaplatí JR Logistics?

JR Logistics a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom JR Logistics v objeme 93 € z roku 2024. Najväčší objem je s odberateľom Obec Zohor: 93 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv93 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202422. 6. 2024

História firmy JR Logistics

Dátum vzniku JR Logistics je 31. 5. 2012, teda pred 14 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/31775/N
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023528144
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 407 410 € · majetok 75 524 €
  4. Nový spoločník: Jaroslav ČulákSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Obec Zohor, hodnota zmluvy 93 €. Firma vznikla 31. 5. 2012.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 2 800 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti JR Logistics

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • skladovanie
  • kuriérske služby
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • reklamné a marketingové služby
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

JR Logistics v odvetví pozemná doprava

JR Logistics je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49), činnosť nákladná cestná doprava. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 93 422 € (6 920 závierok), JR Logistics má 2 800 €, čo je 3 % mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 935 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je JR Logistics 383. z 398.

V odvetví v okrese Nitra935aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 920Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia93 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb JR Logistics, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Doprava a skladovanie v okrese Nitra ›

Sídlo JR Logistics: Výčapy - Opatovce

JR Logistics sídli na adrese Domovina 116/11, 951 44 Výčapy-Opatovce, okres Nitra. V obci Výčapy - Opatovce je 254 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 262.

Subjektov v obci Výčapy - Opatovce254aktívnych
Subjektov v okrese Nitra31 262aktívnych
V tom istom odvetví935okres Nitra

Výčapy - Opatovce: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›

JR Logistics: IČO, sídlo a základné údaje

JR Logistics s.r.o. (IČO 46690182) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Výčapy - Opatovce, okres Nitra. Dátum vzniku je 31. 5. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Jaroslav Čulák. Za rok 2025 sú v závierke tržby 2 800 € a výsledok hospodárenia −26 123 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieNákladná cestná doprava (SK NACE 4941)
Základné imanie5 000 €
Vznik31. 5. 2012
ObecVýčapy - Opatovce
OkresOkres Nitra
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri15

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví pozemná doprava (SK NACE 49) JR Logistics s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 2 800 €, typická firma odvetvia 93 422 € (medián z 6 920 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Nitra ›Pozemná doprava: tržby a mzdy ›Pozemná doprava v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nitra ›

Sieť prepojení firmy JR Logistics

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu JR Logistics

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu JR Logistics

  • Tendre38súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 262 tis. €
  • Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
  • Končiace zmluvy90zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
  • Výhry konkurentov182firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 100 €
  • Diery na trhu4odvetvia chýbajú v obci Výčapy - Opatovcetypický nepokrytý dopyt 84 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Výčapy - Opatovce

Ponitrianske združenie obcí pre separovaný…RIDOL s. r. o.JR Tronic s.r.o.QCS Pharma, s.r.o.Poľnohospodárske podielnické družstvo…Všetky firmy v obci Výčapy - Opatovce ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 49.41) v okrese Nitra

ROBI, spol. s r.o.INCAR, s.r.o.EXPRES KURIÉR Nitra s.r.o.in time express s.r.o.ŠPED-INPEX s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk