VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

CHMELA Group s. r. o. v likvidácii

Bratislava - Rača

107 705 €tržby 2017 ▼ 3 %+40 394 €zisk 2017

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 31. 5. 2025. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 14. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

107 705 €tržby 2017 ▼ 3 %
+40 394 €zisk 2017
  1. 12 : tržby 89 155 €, výsledok hospodárenia 66 250 €
  2. 13 : tržby 89 700 €, výsledok hospodárenia 32 593 €
  3. 14 : tržby 112 645 €, výsledok hospodárenia 21 775 €
  4. 15 : tržby 109 339 €, výsledok hospodárenia 20 679 €
  5. 16 : tržby 111 461 €, výsledok hospodárenia 27 114 €
  6. 17 : tržby 107 705 €, výsledok hospodárenia 40 394 €
  7. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -10 €
  8. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  9. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  10. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 458 €
  11. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 458 €
  12. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 923 €
  13. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -5 500 €
  14. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

CHMELA Group s. r. o. v likvidácii (IČO 46677917), sídlo Bratislava - mestská časť Rača, je v registri zapísaná od 22. 5. 2012 do 31. 5. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 9. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2017.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci CHMELA Group s. r. o.

osobné náklady v roku 2024 boli 4 297 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 9. 10. 2026.

Ľudia a vlastníci CHMELA Group s. r. o.

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok CHMELA Group s. r. o.

Za rok 2017 má CHMELA Group s. r. o. v závierke tržby 107 705 €, o 3,4 % menej než v roku 2016, a výsledok hospodárenia +40 394 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2014: 112 645 €.

Tržby 2017108 tis. €▼ −3,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 201740 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 20250 €
Zisková marža 2017+37,5 %medián odvetvia +7,7 %
Súčet výsledkov za 14 rokov197 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát CHMELA Group s. r. o.

Súvaha CHMELA Group s. r. o.

Všetky čísla zo závierok CHMELA Group s. r. o. (14 rokov)
Čísla zo závierok CHMELA Group s. r. o. po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—0 €0 €————
2024—−5 500 €0 €——−1 871 €—
2023—−2 923 €2 260 €1 108 €1 152 €−876 €—
2022—−1 458 €4 175 €4 032 €143 €−460 €—
2021—−1 458 €4 175 €4 032 €143 €−460 €—
2020—0 €5 633 €5 490 €143 €——
2019——5 633 €5 490 €143 €——
2018—−10 €5 633 €5 490 €143 €——
2017107 705 €40 394 €114 994 €105 601 €9 393 €91 017 €+37,5 %
2016111 461 €27 114 €70 424 €65 208 €5 216 €85 145 €+24,3 %
2015109 339 €20 679 €148 691 €146 798 €1 893 €76 975 €+18,9 %
2014112 645 €21 775 €131 628 €126 119 €5 509 €66 807 €+19,3 %
201389 700 €32 593 €109 469 €104 344 €5 125 €62 436 €+36,3 %
201289 155 €66 250 €87 414 €71 750 €15 664 €82 428 €+74,3 %

Riziko: zaplatí CHMELA Group s. r. o.?

Peniaze od štátu: CHMELA Group s. r. o.

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy CHMELA Group s. r. o.

Dátum vzniku CHMELA Group s. r. o. je 22. 5. 2012. Závierky v registri máme od roku 2012.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/81568/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 89 155 € · majetok 87 414 €
  3. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

CHMELA Group s. r. o. v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo

CHMELA Group s. r. o. je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62). Medián tržieb odvetvia za rok 2017 je 42 310 € (5 897 závierok), CHMELA Group s. r. o. má 107 705 €, čo je 2,5-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 2 255 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je CHMELA Group s. r. o. 290. z 1 229.

V odvetví v okrese Bratislava III2 255aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou5 897Slovensko, rok 2017
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2017
Medián ziskovej marže+7,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb CHMELA Group s. r. o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Informácie a komunikácia v okrese Bratislava III ›

Sídlo CHMELA Group s. r. o.: Bratislava - Rača

CHMELA Group s. r. o. sídli na adrese Popolná 73, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 21 017 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 398.

Subjektov v obci Bratislava - Rača21 017aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III47 398aktívnych
V tom istom odvetví2 255okres Bratislava III

Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

CHMELA Group s. r. o.: IČO, sídlo a základné údaje

CHMELA Group s. r. o. v likvidácii (IČO 46677917) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 22. 5. 2012, zánik je v registri zapísaný ku dňu 31. 5. 2025, po 13 rokoch. Za rok 2017 sú v závierke tržby 107 705 € a výsledok hospodárenia +40 394 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 62090
Vznik22. 5. 2012
Zánik31. 5. 2025
ObecBratislava - Rača
OkresOkres Bratislava III
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy CHMELA Group s. r. o.

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu CHMELA Group s. r. o.

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu CHMELA Group s. r. o.

  • Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 506 tis. €
  • Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy190zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
  • Výhry konkurentov74firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 96 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Rača

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača

PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.09) v okrese Bratislava III

SYNOT Games SK s. r. o.ATS Industrial Automation s.r.o.ALISON Slovakia s.r.o.NERUDA PRODUCTION s.r.o.SYNCHRONIX, a.s.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk