VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

EQUITY ENTERTAINMENT FINGROUP s.r.o.

Bratislava - Vrakuňa · Prenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť

541 250 €tržby 2013 ▲ 300 %+9 069 €zisk 2013

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

541 250 €tržby 2013 ▲ 300 %
+9 069 €zisk 2013
  1. 12 : tržby 135 198 €, výsledok hospodárenia 807 €
  2. 13 : tržby 541 250 €, výsledok hospodárenia 9 069 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

EQUITY ENTERTAINMENT FINGROUP s.r.o. (IČO 46635076), sídlo Bratislava - mestská časť Vrakuňa, je v registri zapísaná od 26. 4. 2012 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 7. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2013.

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ EQUITY ENTERTAINMENT FINGROUP

Podľa Registra právnických osôb koná za EQUITY ENTERTAINMENT FINGROUP 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

Spoločníci EQUITY ENTERTAINMENT FINGROUP

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch EQUITY ENTERTAINMENT FINGROUP
Podiely spoločníkov na vkladoch EQUITY ENTERTAINMENT FINGROUP Adriánné Román 50,0 %, MASTINO s.r.o. 50,0 %. Spolu 5 000 €. Adriánné Román: 2 500 €, 50,0 %MASTINO s.r.o.: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Adriánné Román50,0 %
  • MASTINO s.r.o.50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Adriánné Románod 19. 11. 2014 2 500 €50,0 %
MASTINO s.r.o.od 19. 11. 2014 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok EQUITY ENTERTAINMENT FINGROUP

Za rok 2013 má EQUITY ENTERTAINMENT FINGROUP v závierke tržby 541 250 €, o 300,3 % viac než v roku 2012, a výsledok hospodárenia +9 069 €. Závierky máme za 2 roky (2012 až 2013), najvyššie tržby sú z roku 2013: 541 250 €.

Tržby 2013541 tis. €▲ +300,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20139 069 €zisk
Majetok (aktíva) 20131,19 mil. €
Vlastné imanie 201315 tis. €
Záväzky 20131,18 mil. €98,8 % majetku
Pridaná hodnota 201312 tis. €
Zisková marža 2013+1,7 %výsledok k tržbám
Súčet výsledkov za 2 roky9 876 €2012 až 2013

Výkaz ziskov a strát EQUITY ENTERTAINMENT FINGROUP

Súvaha EQUITY ENTERTAINMENT FINGROUP

Všetky čísla zo závierok EQUITY ENTERTAINMENT FINGROUP (2 roky)
Čísla zo závierok EQUITY ENTERTAINMENT FINGROUP po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2013541 250 €9 069 €1 194 828 €14 876 €1 179 952 €11 894 €+1,7 %
2012135 198 €807 €140 096 €5 807 €134 289 €996 €+0,6 %

Riziko: zaplatí EQUITY ENTERTAINMENT FINGROUP?

Peniaze od štátu: EQUITY ENTERTAINMENT FINGROUP

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy EQUITY ENTERTAINMENT FINGROUP

Dátum vzniku EQUITY ENTERTAINMENT FINGROUP je 26. 4. 2012, teda pred 14 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/84743/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 135 198 € · majetok 140 096 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013Závierok máme 2, posledné tržby 541 250 €.
  4. Nový štatutár: Adriánné RománKonateľ
  5. Nový spoločník: Adriánné RománSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti EQUITY ENTERTAINMENT FINGROUP

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • prenájom hnuteľných vecí
  • reklamné a marketingové služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

EQUITY ENTERTAINMENT FINGROUP v odvetví prenájom a lízing

EQUITY ENTERTAINMENT FINGROUP je v registri v odvetví Prenájom a lízing (SK NACE 77), činnosť prenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 447 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je EQUITY ENTERTAINMENT FINGROUP 48. z 231.

V odvetví v okrese Bratislava II447aktívnych subjektov

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb EQUITY ENTERTAINMENT FINGROUP, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Bratislava II ›

Sídlo EQUITY ENTERTAINMENT FINGROUP: Bratislava - Vrakuňa

EQUITY ENTERTAINMENT FINGROUP sídli na adrese Rajecká 8684/20, 821 07 Bratislava, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Vrakuňa je 5 218 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 830. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Vrakuňa5 218aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II54 830aktívnych
V tom istom odvetví447okres Bratislava II
Na tej istej adrese7aktívnych subjektov

Bratislava - Vrakuňa: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

EQUITY ENTERTAINMENT FINGROUP: IČO, sídlo a základné údaje

EQUITY ENTERTAINMENT FINGROUP s.r.o. (IČO 46635076) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Vrakuňa, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 26. 4. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Adriánné Román. Za rok 2013 sú v závierke tržby 541 250 € a výsledok hospodárenia +9 069 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePrenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť (SK NACE 7722)
Základné imanie5 000 €
Vznik26. 4. 2012
ObecBratislava - Vrakuňa
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy EQUITY ENTERTAINMENT FINGROUP

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu EQUITY ENTERTAINMENT FINGROUP

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu EQUITY ENTERTAINMENT FINGROUP

  • Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 200 tis. €
  • Končiace zmluvy34zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 5 200 €
  • Výhry konkurentov1firma vyhrala súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 371 tis. €
  • Diery na trhu14odvetví chýba v meste Bratislava - Vrakuňatypický nepokrytý dopyt 432 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

MEDI TRADE Slovakia s. r. oLifemedia, s.r.o.PB General s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Vrakuňa

GOLDBECK Slovensko s.r.o.SLOVIL s.r.o.DMi TRADING SK, s. r. o.BTK - bývanie, teplo, klimatizácia s.r.o.Aeroengineers International s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Vrakuňa ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 77.29) v okrese Bratislava II

Dalora s.r.o.Carage s.r.o.ESKA Finance s. r. o.Eurorent SK, s.r.o.Ground SK s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk