VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

T.D.C. Slovakia, s. r. o.

Chorvátsky Grob · Oprava a údržba osobných potrieb a potrieb pre domácnosti i. n.

760 €tržby 2019 ▼ 93 %−9 581 €strata 2019

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 14. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

760 €tržby 2019 ▼ 93 %
−9 581 €strata 2019
  1. 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -615 €
  2. 13 : tržby 12 425 €, výsledok hospodárenia -4 413 €
  3. 14 : tržby 14 337 €, výsledok hospodárenia -4 566 €
  4. 15 : tržby 18 345 €, výsledok hospodárenia 6 593 €
  5. 16 : tržby 18 317 €, výsledok hospodárenia 3 401 €
  6. 17 : tržby 10 936 €, výsledok hospodárenia -225 €
  7. 18 : tržby 10 656 €, výsledok hospodárenia -3 310 €
  8. 19 : tržby 760 €, výsledok hospodárenia -9 581 €
  9. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -3 083 €
  10. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 35 €
  11. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  12. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  13. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
  14. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -439 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

T.D.C. Slovakia, s. r. o. (IČO 46634622), sídlo Chorvátsky Grob, je v registri zapísaná od 11. 5. 2012 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 9. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2019.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci T.D.C. Slovakia

V roku 2025 mala T.D.C. Slovakia priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2013 boli 3 864 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Súvaha Úč POD 1-01) v Registri účtovných závierok, zber 14. 10. 2026.

Konateľ T.D.C. Slovakia

Podľa Registra právnických osôb koná za T.D.C. Slovakia 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Spoločník T.D.C. Slovakia

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch T.D.C. Slovakia
Podiely spoločníkov na vkladoch T.D.C. Slovakia Ing. Helena Magová 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Helena Magová: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Helena Magová100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Helena Magováod 1. 10. 2026 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok T.D.C. Slovakia

Za rok 2019 má T.D.C. Slovakia v závierke tržby 760 €, o 92,9 % menej než v roku 2018, a výsledok hospodárenia −9 581 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2015: 18 345 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2019760 €▼ −92,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2019−9 581 €strata
Majetok (aktíva) 20253 841 €
Vlastné imanie 20252 525 €
Záväzky 20251 316 €34,3 % majetku
Zisková marža 2019−1 260,7 %medián odvetvia +0,7 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−17 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát T.D.C. Slovakia

Súvaha T.D.C. Slovakia

Všetky čísla zo závierok T.D.C. Slovakia (14 rokov)
Čísla zo závierok T.D.C. Slovakia po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−439 €3 841 €2 525 €1 316 €——
2024—−340 €3 940 €2 963 €977 €——
2023—0 €3 940 €3 303 €637 €——
2022—0 €3 940 €3 303 €637 €——
2021—35 €11 122 €−2 697 €13 819 €——
2020—−3 083 €11 243 €−2 648 €13 891 €——
2019760 €−9 581 €14 327 €436 €13 891 €−2 972 €−1 260,7 %
201810 656 €−3 310 €30 225 €3 017 €27 208 €7 054 €−31,1 %
201710 936 €−225 €35 601 €6 327 €29 274 €7 016 €−2,1 %
201618 317 €3 401 €25 399 €6 552 €18 847 €11 147 €+18,6 %
201518 345 €6 593 €21 864 €3 151 €18 713 €14 047 €+35,9 %
201414 337 €−4 566 €19 556 €−4 094 €23 650 €5 966 €−31,8 %
201312 425 €−4 413 €27 385 €472 €26 913 €3 341 €−35,5 %
2012—−615 €4 385 €4 385 €—−616 €—

Riziko: zaplatí T.D.C. Slovakia?

Peniaze od štátu: T.D.C. Slovakia

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy T.D.C. Slovakia

Dátum vzniku T.D.C. Slovakia je 11. 5. 2012, teda pred 14 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/81389/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 4 385 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14.
  4. Nový štatutár: Ing. Helena MagováKonateľ
  5. Nový spoločník: Ing. Helena MagováSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti T.D.C. Slovakia

  • Počítačové služby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb
  • Kresličské a grafické práce
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Inžinierska činnosť
  • Administratívne služby
  • Poradenská služba a dodávanie programového vybavenia počítača
  • Automatizované spracovanie údajov
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Prevádzkovanie športových zariadení
  • Reklamné a marketingové služby
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

T.D.C. Slovakia v odvetví oprava počítačov a potrieb pre domácnosť

T.D.C. Slovakia je v registri v odvetví Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť (SK NACE 95), činnosť oprava a údržba osobných potrieb a potrieb pre domácnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2019 je 49 532 € (3 173 závierok), T.D.C. Slovakia má 760 €, čo je 2 % mediánu. V okrese Senec je v tomto odvetví 84 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je T.D.C. Slovakia 28. z 27.

V odvetví v okrese Senec84aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou3 173Slovensko, rok 2019
Medián tržieb odvetvia50 tis. €rok 2019
Medián ziskovej marže+0,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb T.D.C. Slovakia, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ostatné činnosti v okrese Senec ›

Sídlo T.D.C. Slovakia: Chorvátsky Grob

T.D.C. Slovakia sídli na adrese Čerešňová 1459/5B, 900 25 Chorvátsky Grob, okres Senec. V obci Chorvátsky Grob je 1 603 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 592. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Chorvátsky Grob1 603aktívnych
Subjektov v okrese Senec24 592aktívnych
V tom istom odvetví84okres Senec
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Chorvátsky Grob: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›

T.D.C. Slovakia: IČO, sídlo a základné údaje

T.D.C. Slovakia, s. r. o. (IČO 46634622) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Chorvátsky Grob, okres Senec. Dátum vzniku je 11. 5. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Ing. Helena Magová. Za rok 2019 sú v závierke tržby 760 € a výsledok hospodárenia −9 581 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOprava a údržba osobných potrieb a potrieb pre domácnosti i. n. (SK NACE 9529)
Základné imanie5 000 €
Vznik11. 5. 2012
ObecChorvátsky Grob
OkresOkres Senec
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 5. 10. 2026.

V odvetví oprava počítačov a potrieb pre domácnosť (SK NACE 95) T.D.C. Slovakia, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2019 mala 760 €, typická firma odvetvia 49 532 € (medián z 3 173 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Senec ›Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť: tržby a mzdy ›Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Senec ›

Sieť prepojení firmy T.D.C. Slovakia

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu T.D.C. Slovakia

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu T.D.C. Slovakia

  • Tendre31súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 128 tis. €
  • Končiace zmluvy35zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
  • Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 700 €
  • Diery na trhu9odvetví chýba v meste Chorvátsky Grobtypický nepokrytý dopyt 237 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

MJ - DENT s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Chorvátsky Grob

KeyChemical s. r. o.AUKČNÉ CENTRUM s. r. o.hascon s.r.o.Poľnohospodárske družstvo Chorvátsky Grob…Amplio s.r.o.Všetky firmy v obci Chorvátsky Grob ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 95.29) v okrese Senec

ŠUPLATA SK, spol. s r. o.Tele Sat s.r.o.minit SERVICES, s. r. o.Čistota & poriadok s. r. o.Pool&Spa s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk